» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
13 / 57
»»

RazzorX ::

Lumia 800: 116.5 x 61.2 x 12.1 mm

Omnia 7: 122.4 x 64.2 x 11 mm

Malo razlike je, na žalost je Nokia prekleto debela.

js osebno ::

Vzemi 800 ali pa N9 v roke, pa boš videl, da ne izgledata prav debelo. Postopno stanjševanje proti robovom je s tega stališča odlična zamisel.

roli ::

Ko sem v roke prvic zagrabil Della se mi je tudi zdel ogromen (po dimenzijah je sicer cisto primerljiv z milestoneom, ki sen ga imel prej sam malce visji je). Sedaj sem se ga pa navadil in mi deluje cisto ok. Sploh teza mi je vsec (ni prelahek). Ampak vec kot 4.1 incha pa ne grem. Tole je visek. Ceprav 3.7 je nekje se najbolje bi rekel. Pa se ppi na zaslonu je ponavadi boljsi. Aja pa ce bi bil kdo v dilemi med amoled in lcd (sploh kak ips) naj vzame lcd. Ker obstaja nekaj imenovangega prezive barve in to dobis na amoled. Ni slab (je zelo dober) sam dober lcd je boljsi.
http://www.r00li.com

darkolord ::

Pa kaj jim je s temi ogromnimi zasloni, kdo bo to nosil po žepih.
Velik zaslon je super. Prej sem imel 3.0", sedaj imam 4.3" z enako resolucijo in je to sedaj neprimerno boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

LuGi ::

Ne spravis me več na 4.0+ ker to pač ne paše v žepu in roki =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

SLO_Matej ::

Jupi! Sinhronizacija OneNota in nasplošno vsega iz Office huba s SkyDrivom spet deluje.

Kaj sem naredil? - Sledil sem navodilom na Microsoft Answers, saj je nekdo imel identično težavo: http://answers.microsoft.com/en-us/winp...
Vendar, pa Offica nisem dejansko resetiral. Saj ko je po kliku na gumb Reset vprašal, če ga resnično želim resetirati, in posledično izgubiti vse svoje datoteke, ki so lokalno shranjene na telefonu, sem izbral No (ne). No in od takrat naprej spet deluje in vse datoteke še vedno imam. Ne vem ali je to pomagalo ali pa samo od sebe spet deluje. :D

destiny ::

Lumia 800 bo danes na Amazonu v Cyber mondey ponudbi, kar pomeni da bo lahko precej znižana, je pa ponudba časovno in količinsko omejena: Amazon

Cooper ::

Mogoče kdo ve, na kakšen način lahko ponovno uporabim Chevron token za odklep telefona?
Rad bi formatiral telefon (kar pomeni, da bo ponovno zaklenjen) in ker Chevron obljublja neomejeno število odklepanj istega telefona z enim samim žetonom, me zanima, kako pridem do možnosti ponovnega odklepa.

Spock83 ::

destiny je izjavil:

Lumia 800 bo danes na Amazonu v Cyber mondey ponudbi, kar pomeni da bo lahko precej znižana, je pa ponudba časovno in količinsko omejena: Amazon


Ne znam nemško. Kako to deluje?

enadvatri ::

Cooper je izjavil:

Mogoče kdo ve, na kakšen način lahko ponovno uporabim Chevron token za odklep telefona?
Rad bi formatiral telefon (kar pomeni, da bo ponovno zaklenjen) in ker Chevron obljublja neomejeno število odklepanj istega telefona z enim samim žetonom, me zanima, kako pridem do možnosti ponovnega odklepa.


Kdaj si ga kupil? Jaz jih ne dobim.

Z isto aplikacijo in istim priključenim telefonom.

Cooper ::

Super, hvala.
Kupil pa približno en mesec nazaj, takoj po tem, ko so jih začasno spet začel prodajat.

Kasali ::

A je ze komu ratalo vzpostavit povezavo z eduroamom na faksu?

destiny ::

Spock83 je izjavil:

destiny je izjavil:

Lumia 800 bo danes na Amazonu v Cyber mondey ponudbi, kar pomeni da bo lahko precej znižana, je pa ponudba časovno in količinsko omejena: Amazon


Ne znam nemško. Kako to deluje?


v Cyber monday akciji še nisem kupoval ampak načeloma morš v štartu verjetno met odprt uporabniški račun pri Amazonu.de, tako kot pri navadnem kupovanju pri Amazonu. Enivej, spodej pod artiklom se odšteva čas, kdaj akcija štarta, traja pa max do 23h. Je pa kot zastopim na voljo omejena količina, tko da če resno premišljuješ o nakupu, je treba kar pohiteti.

Bor H ::

In ko dodaš v "cekarček" morš v 15 minut zaključit nakup.

destiny ::

Offtopic:
No, jest sm že Roombo 770 nabavil :) Jutri gre baje na pot, čez par dni bo pa že namesto mene sesala stanovanje. I like!

SLO_Matej ::

Se še komu dogaja, da ko odpre Wordov dokument (.docx ali .doc), ki ga je prejel v priponki maila ne prikaže pravilno oštevilčenja? Če je nekaj po točkah, pri vsaki napiše 1.

SuperKobeD ::

Je slučajno kdo reku da WP7 manjka kostumizacije? http://windowsphonehacker.com/articles/... 8-)
[With the lights out]

enadvatri ::

SuperKobeD je izjavil:

Je slučajno kdo reku da WP7 manjka kostumizacije? http://windowsphonehacker.com/articles/... 8-)


Meni je WP7 neznansko všeč. Ampak žal za zdaj, tak kot je, ne more biti resna poslovna platforma.

Brez odklepanja in hackanja ni šumnikov, iste številke s predklicno in brez ločuje ...

Tilen ::

@Mitjaadmin

Šumniki so privzeto podprti. Aktiviraš češko tipkovnico in to je to. Hkrati lahko imaš tako EN+CSY in samo preklapljaš. Brez odklepa.

Iste številke s predpono (npr. +386) moja Omnia 7 ne ločuje. KLic na +386041777000 je enako kot 041777000, ime kontakta se izpiše pravilno, v imeniku imam vnos le za 041777000. Imajo pa bojda HTC telefoni s tem težave in kot je že bilo povedano v tej temi, krivda ni na strani operacijskega sistema.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

enadvatri ::

Tilen, hvala za pomoč.Imam tako nastavljeno. Ampak ni za vsakega taka rešitev primerna. Je češka! :))

Ja, HTC-jevi telefoni so problem. Glede na naravo napake ne bi posploševal, da je kar HTC kriv. Z enim popravkom v registru telefon deluje BP.

Jaz pravim, da je WP7 zelo všečen in ga z veseljem uporabljam. Če pa stopim iz tega okvirja, lahko precej mirno (in objektivno) rečem, da ni prav resna poslovna platforma, ker te to lahko resno ovira. In te malenkosti bi lahko malo bolj odzivno reševali! Ker so malenkosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

SLO_Matej ::

enadvatri je izjavil:

Ja, HTC-jevi telefoni so problem. Glede na naravo napake ne bi posploševal, da je kar HTC kriv. Z enim popravkom v registru telefon deluje BP.

Saj je bilo povedano, te zadeve s tel. št. ne delujejo pravilno le pri HTC-jih. Moja Samsung Omnia 7 nima nikakršnih težav s tem. Zato je verjetno krivda pri HTC-ju, če drugi teh težav nimajo. Pač v prihodnje ne kupiš več HTC-ja z WP7 temveč kakšnega Samsunga ali telefon katerega drugega proizvajalca.

Zgodovina sprememb…

enadvatri ::

Matej, si prebral, kar sem napisal?

Dejstvo je,da ne dela pri HTC-ju. O vzrokih pa ne bomo sodili tu, dokler nimamo zadosti podatkov.

_Dormage_ ::

A je že kdo probal naložit costume teme na svoj WP7 ??
Malo me mika, da bi probal ker nekatere zgledajo prokleto dobro me pa skrbi kako vrnem na default in, če je to mogoče.
Zankrat live tail niso podrti in ve se če bodo v prihodnosti.

Več tukaj

Tilen ::

Malo statistike, če koga zanima :

 x

x



 x

x



 x

x



 x

x

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

_Dormage_ ::

Number of usless crappy apps pa je podoben graf kot ostali.. naraščajoč :D

Tilen ::

Brez dvoma. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

LuGi ::

[vstavi ime] fan club
[vstavi www naslov] rss
itd..

Katastrofa ;(( Zakaj ta jajc spusijo čez

RazzorX ::

Komu deluje aplikacija SkyDrive na WP7? Danes je prišla na Marketplace, vendar pri meni piše, da je telefon ne podpira, ne vem zakaj. Imam Omnio 7.

SLO_Matej ::

Jaz te aplikacije sploh še ne vidim. Daj prilepi povezavo do nje v Marketplacu, ki deluje tudi na računalniku.

RazzorX ::

Evo jo: http://windowsphone.com/s?appid=ad54308...

EDIT: očitno ta link ne deluje več. Bom poizkusil najti drugega.

EDIT #2: Ja če boste na telefonu odprli ta link vam bo delovalo, ampak piše "This app is not available for your device."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RazzorX ()

SLO_Matej ::

Ja, sedaj jo šele vidim. Predvidevam, da postopek objave še ni končan (vsaj javno) in bo treba za namestitev še počakati kakšen dan.

Tilen ::

SkyDrive meni normalno deluje. Sem pa individualno downloadal file ( preko 3Mktplace v0.64) in ga deployal preko Windows Phone Applications Deployment orodja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

 ;)

;)



 :D

:D

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

RazzorX ::

Ja tudi meni danes deluje, včeraj še ni.

SLO_Matej ::

Tudi meni jo danes najde v Marketplacu in ponudi možnost za namestitev. Pravkar nameščam. :)

sleby ::

katastrofa, ce ze titana ne prodajajo, bi lahko vsaj radar.
ampak ne, bodimo za casom se naprej..

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Kasali ::

A ve kdo, ce se da iz lockscreena odstranit uro/datum?

Bor H ::

Z ediksom? :D

makinho9 ::

Saj mi ni težko dati tistih 5-6 € za odklep, vendar naj bi kmalu odklep bil zastonj :P

http://wp7lab.com/news/free-developer-u...

Kasali ::

Z ediksom? :D


Kaj pa zares?

simnov ::

Zakaj mi ne nejde shazam na marketplace.

SLO_Matej ::

simnov je izjavil:

Zakaj mi ne nejde shazam na marketplace.

Smo ravno v temi Windows Phone 7 - "Must have APPs" debatirali o Shazamu: http://slo-tech.com/forum/t458586/p3353...
Uporabi raje kar Bing Music. ;)

simnov ::

Hočem kupit token in mi napiše

Your credit or debit card has been declined for this transaction; PayPal could not validate the card. Please verify that the information you entered is correct, or try a different credit or debit card.

Kr neki.

SLO_Matej je izjavil:

simnov je izjavil:

Zakaj mi ne nejde shazam na marketplace.

Smo ravno v temi Windows Phone 7 - "Must have APPs" debatirali o Shazamu: http://slo-tech.com/forum/t458586/p3353...
Uporabi raje kar Bing Music. ;)


Ja mene zanima zakaj mi ne najde zastonjskega Shazam če ga mi prej je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

martincek1 ::

Mogoče se ponavlja, ampak nisem zasledil da bi kdo že konkretno odgovoril na to vprašanje:

Eduroam na Mango?

jizzer ::

Zakaj mi za datoteko iz skydriva, ko jo hocem esitat napise not supported format? Ke te fak?

Pravzaprav napise unsupported content...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Tilen ::

Esitat?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Maximus ::

Hoče editat :)

Tilen ::

Meni gre normalno. V Office hubu sem kreiral dokument in ga shranil (Save as) na Skydrive. Potem pa preko aplikacije odprem ta file in kliknem za editiranje na svinčnik. :|
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Spock83 ::

SLO_Matej je izjavil:

simnov je izjavil:

Zakaj mi ne nejde shazam na marketplace.

Smo ravno v temi Windows Phone 7 - "Must have APPs" debatirali o Shazamu: http://slo-tech.com/forum/t458586/p3353...
Uporabi raje kar Bing Music. ;)


Samo bing music nima history kjer ti pokaže vse tagane koamde v preteklosti.
««
13 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347269887 (174648) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682311 (48731) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499571 (8270) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028656 (22819) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421188 (18543) Tilen

Več podobnih tem