» »

Iskanje pravega antiperspiranta

Iskanje pravega antiperspiranta

«
1
2

JokerD ::

Do prejšnjega leta sem uporabljal Old Spice cream antiperspirant in mi je bil med vsemi, ki sem jih kadarkoli sprobal najbolj všeč (spodaj priložena slikca).



Letos je prišla ven nova kolekcija, vendar kolikor sem gledal po trgovinah v Ljubljani ne morem najti več Cream antiperspiranta (samo še gel in stick ta pa mi nista všeč). Na njihovi uradni strani se mi zdi da je vidno, da imajo tudi v novi kolekciji cream antiperspirant, vendar le tega jaz ne najdem nikjer v Sloveniji.

Letošna kolekcija:

Zdi se mi da ima ta antiperspirant iz letošnje kolekcije luknjice in je creamast, vendar ga v naših trgovinah še nisem zasledil. Link



Torej zanima me ali je kdo videl omenjeni cream antiperspirant kje v naših trgovinah? Prav tako, če kdo pozna podoben izdelek od drugega podjetja bom hvaležen tudi za to informacijo.

Ali je komu mogoče poznano kdo je uvoznik Old Spice za Slovenijo (mogoče bi si tako lahko priskrbel kar potrebujem).

Limit-sky ::

JokerD ::

Limit-sky hvala za link. Misliš da se z njimi lahko zmeniš da ti priskrbijo točno določen izdelk?

tony1 ::

Tudi mene zanima podoben problem: Old spicov Fireman je bil edini dovolj blag old spice, ki mi ni dražil kože, ampak je pred meseci preprosto izginil iz Mercatorjevih polic... 8-O

fosil ::

Ja, verjetno bodo v firmi ki ima 80 mio prometa ne leto, sedaj sestavili posebno ekipo, ki bo JokerD-ju vsak mesec dobavila deodorant, ki ni v prodaji :D
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Ganon ::

Če iščeš res dober antiperspirant, kupi Triple Dry. Občutno zmanjša potenje (jaz se skoraj da nisem več potil pod pazduhami) in preprečuje neprijeten vonj. Najprej ga nanašaš štiri ali pet dni zaporedoma, pred spanjem, kasneje pa samo trikrat tedensko. Dobiš ga v DM. Je pa brez vonja, kar je meni osebno zelo pomembno. Vsi ostali odišavljeni deodoranti in antiperspiranti mi obupno smrdijo.

JokerD ::

@fosil hvala ker si mi razširil obzorja s tvojim neumesnim komentarjem.

RejZoR ::

Men Old Spice odkar so šli na to gel sranje ni všeč. Stick so bili ok, tole pa ne. Zdej pa najraje uporabljam od Nivea Menergy Rebellious in Wild (rumen in oranžen). Ter občasno Silver Protect čeprav slednji ne diši tko lepo kot prva dva.

Bi pa sam vprašal v čem konkretno je razlika med Anti-Transpirant in Anti-Perspirant? Za Anti-Perspirant mi je jasno da blokira potenje, kaj pa Anti-Transpirant? Google mi najde samo o nekem listju pri rastlinah kar je čist irelevantna zadeva...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

blackbfm ::

JokerD je izjavil:

@fosil hvala ker si mi razširil obzorja s tvojim neumesnim komentarjem.


Orbico ima veleprodajo, zato niti ni bil tok neumesten komentar. Će koga poznaš, ki tam dela bi šlo, sicer pa dvomim.

errhec ::

Verjetno pa Orbico ve ali so dotični artikel dobavili in kam? A ne da .
dd

blackbfm ::

Orbico že ve, ni pa nujno da se da komu tam s takimi problemi ukvarjat.

Qcube ::

RejZoR je izjavil:


Bi pa sam vprašal v čem konkretno je razlika med Anti-Transpirant in Anti-Perspirant?

Wikipedia Perspiration

Kolikor razumem oboje pomeni potenje, perspiration se uporablja za ljudi/živali, transpiration za "potenje" rastlin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

RejZoR ::

Zanimivo, ker na Nivea Silver Protect piše "Anti-transpirant", na Menergy pa "Anti-perspirant".
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

harvey ::

Kolikor razumem oboje pomeni potenje, perspiration se uporablja za ljudi/živali, transpiration za "potenje" rastlin.




Točno transpiracija se uporablja za rastline, kadar gre za regulirano izločanje preko posebnih struktur (pore) v listih in ostalih delih rastlin. Enako kot imamo pri človeku znojnice in gre za regulirano izločanje predvsem v smislu termoregulacije.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

pingo76 ::

Nevem sicer koliko bo komu to pomagalo a vendar. Tile antipersipranti dobesedno zadelajo pore. Navaden deodorant pa ne.(tudi sam uporabljam old špajz na željo žene). Po nekaj letih sem ugotovil na lastni koži da je bolje furat deodorante ker sčasoma tej antiperspirant tako zaj stvar, da potem brez konjske doze ne moreš več v cicilizacijo. Tuširam se dnevno (včasih dvakrat - po treningu) in mi je deodorant povsem dovolj. Je pa bila kriza ko sem šel iz teh antiperspirantov na klasične deodorante vsaj en mesec preden je začela koža (lojnice?) delovati normalno in mi deodorant deluje vsaj 24h fitnesšvicTM inkluded (več pa ne mine med nanosi tako da ne vem).
Ne priporočam teh hardcore "mašilcev" dolgoročno. Jaz se jih izogibam v velikem loku. Na vsake par mesecev je dobro zamenjat znamko. Osebno imam old špajz in nek random infasil neutralen.

Čtivo na easy in kratko. Ang. kajpak...
http://www.bodycare.becomegorgeous.com/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

Qcube ::

vir: PDF
S kožo vlago in toploto oddajamo na dva načina; osmozno ali z znojenjem. V prvem primeru mole- kule vode iz kože izstopajo že v plinastem stanju (transpiracija – vodni hlapi), pri drugem pa skozi znojnice v tekočem stanju (perspiracija – znoj- na tekočina), in šele na površini kože izhlapijo. Slednji način je neprijeten, neugoden tudi zato, ker iz telesa odnaša soli.
Respiracija ima za ohlajanje telesa pomemb- no vlogo. Sorazmerno s povečano telesno ak- tivnostjo se zaradi potrebe po večji oksidaciji pospeši krvni obtok skozi pljuča in dihanje, ki tako prispeva tudi k povečanemu hlajenju krvi s svežim zrakom.
Transpiracija je osmozno prehajanje vode skozi ovojnico celic. Toplota telesa zrahlja med- molekularne vezi vode, ki izstopa v plinastem stanju. Proces je naraven, odvisen od tlaka vodne pare na eni in drugi strani celične membrane, ta pa predvsem od temperature in vlažnosti zraka. Transpiracija poteka vedno in nezavedno, zato ni moteča.
Perspiracija ali znojenje je najbolj neprijeten način hlajenja. Številne znojnice izločajo znoj, ki na koži hlapi in kožo adiabatno hladi. Znojenje ni le neprijetno. Iz telesa odnaša natrijev klorid in druge minerale, ki jih moramo nadomeščati. Človek se znoji šele takrat, kadar ohlajanje z dru- gimi načini ni zadostno. Znojenje je gasilec na- šega telesa.


Torej antiperspirant blokira znoj, antitranspirant pa vodne hlape kateri se direktno izločajo iz kože.

harvey ::

kulevode iz kože izstopajo že v plinastem stanju (transpiracija - vodni hlapi)


Temu smo rekli včasih rekli perspiratio insensibilis. Očitno se tudi pojmi menjajo. Skratka gre za izločeno tekočino mimo regulacije (žlez).


1 Znoj
2 Loj, ki prihaja iz lojnic
3 Poroženele celice, ki se luščijo, vendar se še držijo kože
4 Snovi iz procesa poroženitve (produkti razgradnje beljakovin)
5 Voda, ki prihaja iz najglobljih plasti na površino kože (transepidermalna voda, perspiratio insensibilis)
vir: eucerin.si
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

RejZoR ::

To že, samo kaj to konkretno pomeni pri teh kozmetičnih izdelkih na koži? Da anti-perspirant zavira izločanje iz znojnih žlez, anti-transpirant pa samo izločanje hlapov preko kože? Oz hlapov preko kože in znojnic (torej oboje)?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Golden eye ::

Uporabljam Laverin bio deodorant, ki ima cerfifikate BDIH in Vegan. Fajn je ker je skoraj brez vonja in ne vsebu alkohola:
http://www.biosi.si/product_info.php?pr...

Potiti se je naravno, saj s tem telo tud izloča strupe. Toleranca do smradu/potenja je zelo padla, tako da če si v družbi moraš uporabljat neke dišave oz. deodorante, pa še eni fajn služjo

Zgodovina sprememb…

pingo76 ::

Mariskaj se da postoriti z higieno, odstranitvijo odvečnih dlak (npr pod pazduhami. Nekateri imajo to še vedno za en velik tabu.) pa malo na hrano pa se da it skozi spodobno z izredno blagim deodorantom brez težav. Če pa furate pol neprimerna oblačila, trnovski gozd pod pazduho in Yellowstone park okoli mednožja in pri tem pomalcate še en lep 1/2 štuce sendvič z mortadelo in 200g polnomastnega sira v akciji potem se pa res ne čudit če bo malo po prvem miganju za bežat stran. Sam pot ne smrdi... skozi lojnice naj bi se izločale baljakovine in maščobne kisline ki se rade zalimajo na dlake (če so) in nato tam začnejo lepo kompostirati s pomočjo bakterij. Od tod pač smrad. Morda bo komu to pomagalo.

Golden eye ::

pingo76 je izjavil:

Mariskaj se da postoriti z higieno, odstranitvijo odvečnih dlak (npr pod pazduhami. Nekateri imajo to še vedno za en velik tabu.) pa malo na hrano pa se da it skozi spodobno z izredno blagim deodorantom brez težav. Če pa furate pol neprimerna oblačila, trnovski gozd pod pazduho in Yellowstone park okoli mednožja in pri tem pomalcate še en lep 1/2 štuce sendvič z mortadelo in 200g polnomastnega sira v akciji potem se pa res ne čudit če bo malo po prvem miganju za bežat stran. Sam pot ne smrdi... skozi lojnice naj bi se izločale baljakovine in maščobne kisline ki se rade zalimajo na dlake (če so) in nato tam začnejo lepo kompostirati s pomočjo bakterij. Od tod pač smrad. Morda bo komu to pomagalo.

ja pa dlake pod pazduho imajo tud svojo vlogo, niso kr za "okras" tam!
Drgač pa tko k je pinko76 povedu, vse imajo svojo težo in tako se sam še bl potencira potenje

RejZoR ::

Golden eye je izjavil:

Uporabljam Laverin bio deodorant, ki ima cerfifikate BDIH in Vegan. Fajn je ker je skoraj brez vonja in ne vsebu alkohola:
http://www.biosi.si/product_info.php?pr...

Potiti se je naravno, saj s tem telo tud izloča strupe. Toleranca do smradu/potenja je zelo padla, tako da če si v družbi moraš uporabljat neke dišave oz. deodorante, pa še eni fajn služjo


Ne vem, men je pa všeč če lepo diši. Je pa tko, da je razlika med "svežim" potom in potom starim par dni.
Prvi sicer še vedno oddaja specifičen vonj ampak ne takega po zatohlem kot ga par dni star.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Golden eye ::

RejZoR je izjavil:

Golden eye je izjavil:

Uporabljam Laverin bio deodorant, ki ima cerfifikate BDIH in Vegan. Fajn je ker je skoraj brez vonja in ne vsebu alkohola:
http://www.biosi.si/product_info.php?pr...

Potiti se je naravno, saj s tem telo tud izloča strupe. Toleranca do smradu/potenja je zelo padla, tako da če si v družbi moraš uporabljat neke dišave oz. deodorante, pa še eni fajn služjo


Ne vem, men je pa všeč če lepo diši. Je pa tko, da je razlika med "svežim" potom in potom starim par dni.
Prvi sicer še vedno oddaja specifičen vonj ampak ne takega po zatohlem kot ga par dni star.

Vse je stvar navade, jaz sem se čist odvadu vseh umetnih dišav (pralni praški, šamponi, parfumi...) in če kam pridem kjer uporabjajo preveč teh sredstev me hoče kr 'zadušit' :)
Isto je pr hrani, s tem kar te od majhnega furtajo to ti je pol dober, seveda se da vse spremenit, sam je bl tešk oz. moraš bit vstrajen, met močno voljo -> Navada- železna srajca

guljox ::

Na znanje, večina sodobnih deodorantov vsebuje aluminij - oz. neko obliko aluminija, ki škodljivo vpliva na telo.

copy/paste iz wikipedie

Aluminium, present most often in antiperspirants, but not usually present in non-antiperspirant deodorants, has been established as a neurotoxin.[24][25][26][27] At high doses, aluminum itself adversely affects the blood-brain barrier, is capable of causing DNA damage, and has adverse epigenetic effects.[24][28] Research has shown that high doses of the aluminum salts used in antiperspirants have detrimental effects to a number of species such as non-human primates,[29] mice,[30] and dogs.[31]

Experiments with mice applying aqueous solution of aluminum chloride to the skin resulted in "a significant increase in urine, serum, and whole brain aluminum"[32] and transplacental passage.[30] A 2001 study showed that the use of aluminium chlorohydrate, the active ingredient in many antiperspirants, does not lead to a significant (vs. ingestion via diet) increase in aluminium levels in the body with one-time use.[33] The Food and Drug Administration "acknowledges that small amounts of aluminum can be absorbed from the gastrointestinal tract and through the skin."[34]

An increased amount of aluminum is present in the brains of many Alzheimer's patients.[35][36] A 1990 study showed an association between exposure to aluminum and long term use of antiperspirants and Alzheimer's disease with a trend toward a higher risk with increasing frequency of use.[37] A 1998 study indicated the use of aluminium-containing antiperspirants has been linked with the systemic accumulation of aluminium which increases the risk of Alzheimer's disease.[38]

The Alzheimer's Society advises that "environmental factors have been put forward as possible contributory causes of Alzheimer's disease in some people. Among these is aluminium. There is circumstantial evidence linking this metal with Alzheimer's disease, but no causal relationship has yet been proved. As evidence for other causes continues to grow, a possible link with aluminium seems increasingly unlikely."[39]

energetik ::

pingo76 je izjavil:

pa malo na hrano pa se da it skozi spodobno z izredno blagim deodorantom brez težav.
Bi rekel, da hrana ogromno vpliva na vonj. Če se prej nažreš začinjenega golaža s kupi čebule, se to presneto pozna. Določena obdobja, ko jem pretežno brezmesne obroke (npr. jogurt, misli, riž, bučke, tofu, sadje...), brez čebule in podobnih zadevščin, skoraj ne potrebujem deodoranta.

Ganon ::

guljox je izjavil:

Na znanje, večina sodobnih deodorantov vsebuje aluminij - oz. neko obliko aluminija, ki škodljivo vpliva na telo.


To je samo mit in je bil že zdavnaj ovržen. Niti enega samega dokaza ni, da bi to na kakršenkoli način škodovalo telesu.

kixs ::

Js uporabljam tega:
http://www.thecrystal.com/

in res dobro deluje, se boljse od Anti-perspirantov.

lp

Golden eye ::

Ganon je izjavil:

guljox je izjavil:

Na znanje, večina sodobnih deodorantov vsebuje aluminij - oz. neko obliko aluminija, ki škodljivo vpliva na telo.


To je samo mit in je bil že zdavnaj ovržen. Niti enega samega dokaza ni, da bi to na kakršenkoli način škodovalo telesu.

aja, a maš kakšen konkreten link k bi to dokazu? Povsod k sem jaz kej bral, alu ni glih prijazen človeku:
Aluminium @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Golden eye je izjavil:

Ganon je izjavil:

guljox je izjavil:

Na znanje, večina sodobnih deodorantov vsebuje aluminij - oz. neko obliko aluminija, ki škodljivo vpliva na telo.


To je samo mit in je bil že zdavnaj ovržen. Niti enega samega dokaza ni, da bi to na kakršenkoli način škodovalo telesu.

aja, a maš kakšen konkreten link k bi to dokazu? Povsod k sem jaz kej bral, alu ni glih prijazen človeku:
Aluminium @ Wikipedia


Na guglu imaš tega ogromno.

ALUMINIJEVE SOLI SO ŠKODLJIVE ZA ORGANIZEM – DRŽI IN NE DRŽI
Več kot dvajset let že govorijo, da so aluminijeve soli škodljive in nevarne za živčni sistem. Bile so predmet mnogih študij a niso odkrili nobenih dokazov o njihovi škodljivosti.

Pyr0Beast ::

Tudi drugi 'ala natura' deodoranti imajo notri aluminij. Sicer skrit pod oznako 'alumni'
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

SmeskoSnezak ::

Dobro se je držati stran od sumljivih stvari, o katerih še niso mogli potrditi ali ovržti spisanih tez o teh stvareh. ;)

in tale aluminij je ena taka stvar...
@ Pusti soncu v srce... @

Looooooka ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Dobro se je držati stran od sumljivih stvari, o katerih še niso mogli potrditi ali ovržti spisanih tez o teh stvareh. ;)

in tale aluminij je ena taka stvar...

Vecji problem je, da se zadeva nabira na majicah in mas pol tiste lepe rumene madeze na belih majicah.Ni cudno da so zaceli letos z raznimi nivea black&white zadeve prodajat.

Golden eye ::

Looooooka je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Dobro se je držati stran od sumljivih stvari, o katerih še niso mogli potrditi ali ovržti spisanih tez o teh stvareh. ;)

in tale aluminij je ena taka stvar...

Vecji problem je, da se zadeva nabira na majicah in mas pol tiste lepe rumene madeze na belih majicah.Ni cudno da so zaceli letos z raznimi nivea black&white zadeve prodajat.

sam res ja, večji problem je, če grdo zgleda ane!? Zgleda, da je videz dons vse :S

RejZoR ::

guljox je izjavil:

Na znanje, večina sodobnih deodorantov vsebuje aluminij - oz. neko obliko aluminija, ki škodljivo vpliva na telo.

Večina sodobnih ne vsebuje aluminija. Konkretno Nivein Silver protect vsebuje srebrove ione. Whatever that is, ni pa aluminij. Tud za par drugih sem videl, da so oglaševal, da so brez aluminija.

Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pyr0Beast ::

Ne ga sračkat;

Nivea Silver Protect Roll-On

>
Aqua, Alcohol Denat., ___Aluminum Chlorohydrate___, PEG-8, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Silver Citrate, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Octyldodecanol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Eugenol, Benzyl Alcohol.
>

Še url
http://www.nivea.co.uk/products/deodora...

Še to

>>
Exposure to silver nanoparticles has been associated with "inflammatory, oxidative, genotoxic, and cytotoxic consequences"; the silver particulates primarily accumulate in the liver.[4] but have also been shown to be toxic in other organs including the brain.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

>
Tile antipersipranti dobesedno zadelajo pore. Navaden deodorant pa ne.(
>

Antiperspiranti preprečujejo potenje - zapirajo pore in zmanjšujejo količino izločenega potu

Deodoranti preprečujejo pojav vonjev.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

igor0203 ::

Jaz imam tega in sem zadovoljen. Nima vonja, smrdim pa tudi ne. :)

PitRok Push-Up Crystal Deodorant 100g

RejZoR ::

Zanimivo. Tega z aluminijem pa nisem vedel. Če se prav spomnim na samem rollonu od Nivee nisem zasledil sestavin. Bom preveril doma... Kateri izdelki, ki jih dobiš povsod pa so brez vsebnosti aluminija? Mislim, da je bilo po TV-ju oglaševano neki od Garnier-ja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ganon ::

Tudi Garnier ga vsebuje. Praktično ga vsi. Poglej za kristal deodoranti oz. antiperspiranti (ampak spet, nekateri so fejk kristali in ga ravno tako vsebujejo, beri).

RejZoR ::

Sej mislim da je blo ravno neka kristal verzija. Nedolgo nazaj sem na TV videl reklamo kjer so govoril, da ne vsebuje aluminija. Bom verjetno danes šel mal pogledat v štacuno, ko moram itaq nabavit ta stuff, ker mi ga zmanjkuje :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ganon ::

Točno, Garnier ga oglašuje kot kristal, ampak na žalost to ni.

civic_ ::

Brut, super diši, nima aluminija, pa še klasika je (1964).


 brut

brut

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: civic_ ()

RejZoR ::

Ganon je izjavil:

Točno, Garnier ga oglašuje kot kristal, ampak na žalost to ni.


Kristal ja, ampak nikjer ne trdijo, da je brez aluminija. Kar pa je še bolj svinjsko je to da na praktično nobenem deodorantu niso napisane sestavine. Ne na Nivea in ne na Garnier izdelkih. Edino Fa mislim da je imel. Nič sploh, niti to ali vsebuje alu ali ne, kaj šele kaj drugega. Je to sploh dovoljeno?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

detroit ::

Men so vsi razn odl spice shit, čeprav mi je že 2x skuril kožo dobesedno. Ne vem kako vam garnier deluje, mogoče sm pa smrduh:P

Samo sm lažnjivec ker vidim da uporabljam nivea roll, axe drystick (ali whatever), oldspice fire man, neki water, in night*.
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

pingo76 ::

Old špajz ima tak odeodorante kot antiperspirante... ne gre posploševati kar tako...

JayKay ::

verjtno je že kdo v temi omenil da uporaba antiperspiranta ni priporočljiva saj se preko potenja izločajo strupi in ostale nepotrebne stvari.

Jaz uporabljam old spice deodorant že dolgo let in odlično služi

detroit ::

sorry jst kmet se ne spoznam se samo malam:=)
Skero

Ganon ::

RejZoR je izjavil:

Ganon je izjavil:

Točno, Garnier ga oglašuje kot kristal, ampak na žalost to ni.


Kristal ja, ampak nikjer ne trdijo, da je brez aluminija. Kar pa je še bolj svinjsko je to da na praktično nobenem deodorantu niso napisane sestavine. Ne na Nivea in ne na Garnier izdelkih. Edino Fa mislim da je imel. Nič sploh, niti to ali vsebuje alu ali ne, kaj šele kaj drugega. Je to sploh dovoljeno?


Marketinški trik. Ker na embalaži piše kristal, veliko ljudi verjame, da je temu res tako in sploh ne pregledajo sestavin. Zadnjič sem gledal Garnier roll-on in je lepo pisalo, da vsebuje aluminijeve soli. Včasih se te skrivajo pod drugimi besedami, sem že pozabil katerimi. Malce poišči na netu.

civic_ je izjavil:

Brut, super diši, nima aluminija, pa še klasika je (1964).


Zame pa en najbolj odurnih vonjev, takoj za Malizio.

pingo76 ::

Še vedno priporočam nakup klasičnega deodoranta z blagim vonjem (če že mora dišat) da ne tečnari po koži (za občutljive) in bewz aluminija. Antiperspirantov se pa reje ognite v velikem loku razen morda za mission critical evente (fancy večerna poletna obleka kjer madeži potu kvarijo sliko). Zdravje bo hvaležno. ČE pa se kljub vsemu potite kot "konji" pa malo športa in zdrave prehrane je povsem na mestu razen če obstaja zdravstveni razlog za prekomerno potenje.

"Fit" in tisti bolj športni ljudje se bistveno manj potijo pri mundanih opravilih kot likalci kavčev in stolov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

RejZoR ::

Oz ne piše kristal ampak mineralit (mineral) kar sklepam da gre za Magnesium Aluminum Silicate, ki je precej pogosto uporabljen mineral, ki se ga pridobiva iz gline.

Sam delam s strankami, istočasno pa imam vmes tud tako delo ob katerem skoraj vedno grdo zašvicaš. Bit brez tega je no go ker bi prec začel smrdet po švicu. Sploh zdele polet, ko imamo kljub klimi 28°C (velika stavba v kater cel dan nažiga sonce ravno v del kjer smo mi). Če stojiš na miru je toplo, če delaš karkoli še tko lahkega zašvicaš takoj.

Nekaj me je zmotilo glede teh sestavin. Na rollonih ni navedene niti ene sestavine, na spletni strani nivea.si ni navedenih sestavin kot pri angleški. To mi ni jasno, po eni strani buzerirajjo za vsak drek, tle pa ne moreš nikjer izvedit kaj vsebuje če te zanima.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kmalu se začnem potiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
687847 (5671) ales85
»

Kateri (moški) deodorant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7310286 (5970) IL_DIAVOLO
»

Temperatura in potenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569645 (5573) Ganon

Antirespirant - da / ne?

Oddelek: Loža
81599 (1492) bluefish
»

Kateri deoderant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7420155 (15905) Tilen

Več podobnih tem