» »

Način povezovanja kablov z LED Diodami

Način povezovanja kablov z LED Diodami

alexmarsic ::

Lep Pozdrav,

Ko sem bil dol v Pordenone na sejemu sem si kupil meter LED diod, ki so od začetka Maja do danes stala v omari zato sem se odločil, da bom danes nekaj naredu iz njih saj imam namen to postaviti v avto. Štos je pa v tem. Začel sem cinit konektor z kablom ampak brez uspeha saj cin na konektor se ni hotel zalepit tako je ostal ves cin na kablu ostale stvari kar sem do zdaj delal nisem mel problemov s povezovanjem. Ker trenutno bi rad čim manj stroškov imel zaradi tega se obračam na vas. Imel sem sledeče ideje

1. Poskusit z drugim cinom
2. Poskusit lepljene s super attackom (Po Partizansko) (Tukaj me malo skrbi da se nebi lepilo pregrelo in stopilo)
3. Kakšen drugi predlog ?

Sicer pa konektorji so zelo majhni in jih je tudi zelo težko cinit zato me je mikalo bolj na 2 poskusda bi kabel prej dal ob konektorju pol okoli super attack že zaradi razloga da bo tale cev LEDic bi lahko prišla v stiku z vodo.

Hvala za vaš dragocen čas.

mihec87 ::

2.Lahko kar odmisliš...

Kakšen konektor je iz katerega materiala,poskusi še z spajkanjem z pasto..

Čez konektor in kabl daj termo skrčljivo cevko pa nima kaj voda zraven prit..

alexmarsic ::

Po mojem mnenju zgleda baker sicer pa počasi začne use skupaj postajat vse gnilo tako da prav neki dosti od tega lahko tudi ne pričakujem. Kje se pa dobi to pasto ? Sem malo začetnik v smeri elektronike in znam samo kar se v šoli učimo pri Elektrotehniki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Set za spajkanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
569912 (7636) He-Man
»

Slab kontakt na RF ojačevalcu

Oddelek: Pomoč in nasveti
494590 (4190) Mitch
»

LCD termometer (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
697392 (6380) julah
»

Kakšne potenciometre? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13712512 (10680) Azrael
»

Osnove cinjenja

Oddelek: Novice / Modifikacije
175972 (5972) l-note

Več podobnih tem