» »

Vprašanje za Thomasa - The disclosure project

Vprašanje za Thomasa - The disclosure project

«
1
2

_Tom_ ::

Zanima me, če si že slišal za Disclosure project; to je zbiranje pričanj in znanstvenih dokazov o obstoju NLP, in če si kaj praviš na to:

-pravkar gledam pravkar izšel DVD s tem naslovom, v katerem so izvlečki pričanj čez 400 ljudi,(ki so pripravljeni to tudi ponoviti pred sodiščem), o srečanju z njimi, videnju materialnih dokazov; njihovih trupel itd itd,...do tukaj bi lahko rekel nič novega, niso prvi ki to trdijo,...razlika je v tem, da so to same "verodostojne priče", njimi astronavti, Nasa uslužbenci, USA vojska( od vojakov pa do generalov in vodje amer.poveljništva), raznih CIA, NSA agentov itd,itd.
Možnosti so torej dve in ne vem katera je bolj zaskrbujoča,..ali govorijo resnico in so torej "Oni"res že med nami ,(to da nekje obstajajo ne dvomim, že zaradi statist.verjetnosti ne),... ali se jim je zmešalo oz. so pripravljeni vsi lagati pod prisego- v tem primeru imajo dostop do največjega arzenala jedrskega orožja na svetu sami shizofreniki ali patološki lažnjivci.


LP

_Tom_

Thomas ::

Med vsemi Zemljani - jih 60 milijonov trpi za halucinacijami.

Večina od njih handla to z rezervo, saj vedo da so "njihovi prijateljčki" nekako le samo nekako sanjska bitja.

Jih je pa najmanj 1% od teh, ki zares ne ločijo realnosti od občasnih (ali stalnih) možganskih flashev.

Zamislimo si situacijo, ko to vse vemo, pa NI nobenih semi-organiziranih poročil o prečudnih dogodkih.

TO bi šele bilo čudno!

Jasno pa je, da so tukaj hitro na delu še nekateri špekulanti, ki od tega zaslužijo precej denarja, pa dodajo še kakšno zavestno laž.

To je moje mišljenje - če bi alieni zares prišli, bi bilo to podnevi z vsemi reflektorji na on. Prevzeli bi vse TV kanale itd ... najmanj.

Ali pa bi bili prišli v tako črni noči, da jih ne bi nihče videl. Poleg tega bi zvečali skepticizem človeštva toliko, da ne bi nihče verjel vanje.

Torej - halucinacije enih in prevare drugih, so vse kar je na UFOtih.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

_Tom_ ::

Ne vem zakaj misliš, da bi prišli v "tako črni noči", jaz jih imam za bitja nič drugačna od nas, NEvsemogočna, le "rahlo" tehnološka naprednejša...to je
enako kot če bi rekel, da ko je belec prišel v Novi svet, ga ni nihče od nativno živečih prebivalcev opazil, oz. recimo če ti vstopiš v džunglo misliš da te opice ne opazijo in da ne sporočijo sebi enakim, da si tam ?
Jaz mislim, da nas množično opazujejo, odkar smo ga začeli "srat" z jedrskimi eksplozijami.


LP

Thomas ::

Razvoj je eksponenten. Zato približno toliko razviti kot mi, niso zelo verjetni.

Milijonkrat bolj ali milijonkrat manj.

To pa že. Bolj manj, ker milijonkrat bolj bi že spremenili vse Vesolje.

Pure and simple.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Aspirinix ::

Pa tudi na enaki ravni kot smo mi ne morejo biti, saj potem zaenkrat še ne bi poznali potovanj v primernih razsežnostih prostora.
Pa še za vogalom bi morali biti, da bi lahko k nam prispeli. Tako pa bi jih že morali slišati.
Kot pravi Thomas: bolj ali manj. Če so, verjetneje manj ali le malenkost bolj. Ne pa milijonskrat bolj.

Thomas ::

Ja - po mojem ali malo manj ali malo bolj*.

Ampak že samo milijon let +- je sila neverjetno. Je 1/1000 zadnje milijarde let.

---
* 100 let koledarskega časa v prihodnosti, je milijon let razvoja, če ga prevzame AI. In ga bo.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

3LeR. ::

enkrat sm gledu eno epizodo star treeka k so opazoval eno primitivno civilizacijo tko da se jim niso pokazal...
=>>> namig! :D
resno dvomim da ce so "mali zeleni mozje" tok napredni da lahko prepotujejo taksne razdalje mislm da ne bi kar upadl notr brez vsaj priblizne analize druzbe v kateri zivimo..
mogoce mislijo da se nismo pripravljeni na tak korak..

kdo ve. moznosti je stotine.

Thomas ::

Razvoj civilizacije se ponavadi predstavlja zelo antropomorfno. Da pustijo planete in zvezde pri miru in da grejo potem v nekih ladjah po Vesolju.

Ma kje pa! Najprej do neraspoznavnosti spremenijo svoj solarni sistem, potem pa po hitrem postopku še vse okoli sebe.

Zakaj? Ker lahko. Ker ni nobenih fizikalnih zakonov, ki bi jim to preprečevali. Pa ker je motivacija po pleasurjih in milijardokrat daljšem življenju kot je starost Vesolja - enormna.

Kako to vem? Ker eni pademo v to skupino nujno, drugi pa pač umro. Če se ne premislijo. Pa se. Dediščina evolucije dela močan pritisk v to smer.

Samo še nikjer blizu, niso prišli do tam.

Bi mi to vidli, če bi. Oziroma ne bi. Tole naše Osončje bi že tud pomašinali.

To je moj pogled, ki ga mam za zelo realnega.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

3LeR. ::

thomas ti to predpostavljas na podlagi domneve da ima vse zivljenje podoben model obnasanja... ni nujno da bi bili nezemljani taksni kot smo mi samo se 100x hujse ker bi imel tok vec tehnologije.
mislm da to ni to. Tud clovestvo kot rasa bo slo v kurac ce bomo nadaljeval tko kot se stvari delajo zdej.
mislm da bolj napredna bitja razmisljajo precej drugace kot mi ker drugac tok dalec sploh ne bi prsli..

al pa ne :D

Thomas ::

Eventualno življenje kjerkoli, je moralo evoluirati. Premagati vso domačo konkurenco na planetu.

Zado lahko pričakujemo veliko željo po obstoju in njegovih lepših plateh. To se meni zdi evolucijska nujnost.

Da so eni melanholiki, ki bi prepustili Vesolje drugim? Zakaj niso potem že svojega planeta?

Da se bodo odrekli milijardokrat hitrejšemu clocku, kot je biološki?

Ne verjamem.

:)





Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DarkSite ::

Kaj bluzite...kakšni nezemljani?
Alienov NI...vsaj pri nas ne in ne takšni stopnji razvoja kot smo mi. Mogoče so kje v daljni galaksiji ampak niso pri nas.:P

Ne razumem, kako bi se lahko oni razvijali drugače od nas? V vesolju veljajo enaki zakoni. Tudi oni so morali razvijati svojo tehnologijo.
Tehnologija za letenje, za kar so potrebovali matematiko, fiziko in kemijo. Vidimo, da gre tudi njihov razvoj v isto smer kot naš. Mogoče so do njega prišli po drugačni poti vendar so pa le prišli. Če so že izumili letenje po vesolju hitreje od svetlobe potem to pomeni, da so od nas 10000 do 10000000 bolje razviti.
Torej zakaj se ne prikažejo pri nas?

1) Nas želijo napasti: Ne, ker bi to že lahko storili prvo tisočinko sekunde, ko so prispeli na naš planet. Tako razvita civilizacija bi nas zbrisala z obličja zemlje brez kakršnih koli priprav in spy oz. inflitration v naš world.

2) Nas opazujejo: Ne, zakaj bi nas opazovali, saj smo 10000000 manj razvita civilizacija. Dopuščam pa možnost, da nas opazujejo, ker so zaznali, da naš razvoj eksponentno raste, in da bomo dosegli njihovo razvitost v par letih. Oni so pa potrebovali za tak razvoj milijone let. MI ga bomo dosegli v parih letih, okoli leta 2020. Mogoče so oni prenehali z svojim razvojem, pred singularnostjo vendar je to malo verjetno.

3) Ni jih: Velika verjetnost, da jih ni v naši galaksiji. Če bi obstajali in bi potovali s svetlobno hitrostjo, potem bi bili že tukaj. Če bi se razvijali eksponentno kot mi, bi nas moral njihov Protokol doseči in nas preoblikovati. Vendar se nič od tega ne dogaja. Zato jih tudi NI, vsaj v naši galaksiji. Zgleda, da jih bomo prej mi dosegli z našim Protokolom.:)

Vojska in vlade pa itak skrivajo svoje skrivne projekte oz. govorijo, da so to NLP in Greye.

:)





ahac ::

Poglejmo npr. Aborigine. Ko so belci prišli v Avstralijo bi si oni lahko mislili: "Lej, kako je pa mogoče, da so samo malo bolj razviti kot mi, če ja pa zemlja že tako stara. Njihov razvoj ne more biti povezan z našim, ker so pač z drugega konca sveta. Zakaj torej niso 1000x bolj ali pa 1000x manj razviti?"
Tko razmišljate nekateri o alienih. .:D
A gledate kdaj Discovery? Snemalci se trudijo, da bi živali posneli v čimbolj naravnem okolju in se jim poskušajo skrivat. Čudno, a ne?

Singularnost: bullshit!

Thomas ::

> Ko so belci prišli v Avstralijo bi si oni lahko mislili: "Lej, kako je pa mogoče, da so samo malo bolj razviti kot mi, če ja pa zemlja že tako stara

Zemlja je bila takrat stara preko 4 milijarde let, predniki Aboriginov in belcev, pa so se razšli največ 100 tisoč let prej. 1/40000 tega. Največ.

Pa je že bila raven tehnologije pri enih in drugih kar precej različna. Puške so bile magija za Aborigine, pa razumljive naprave za takratne Evropejce.

Kaj če se ne bi videli še samo nadaljnih 300 let?

> Singularnost: bullshit!

Aha, razvoj bo prenehal biti eksponenten? Močna umetna inteligenca je nemogoča?

Zakaj?

:\

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

Če bi belci prišli v Avstralijo letos.. Aborigini bi se hitr naučil uporabljat TV, GSM, itd.., čeprav bi se na začetku upiral. Tko kot bi se ljudje proti alienom. Zato nas pa proučujejo in čakajo, da se sami pobijemo.. tko kot ljudje proučujemo nekatere živali in se v njihova življenja ne vtikamo.

Tale tvoj Protokol sem pa nehal spremljat, ko nisi znal odgovorit na to kako bi izvedu upload, brez da bi pri tem ubil človeka.

Thomas ::

> Zato nas pa proučujejo in čakajo, da se sami pobijemo..

Zelo jih antropomofiziraš. Ampak kaj misliš, zakaj so pa hkrati tako različni, da oni se pa niso pobili med sabo, mi se pa bomo?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Pujcek ::

ja, ejlijeni, kul zadeva. Ampak (Thomas) rec da zdej pa v imenu 60 mio ljudi z halucinacijami pa v imenu spekulantov pa ejlijenov ni. Ne bit tok preprican. Mogoce pa... Thomas, pust mal domisljiji pa romantiki pa tem custvenim zadevam mal prosto pot.

pozdrav.

ps. Kaj pa skupne halucinacije, pa iste halucinacije ljudi na razlicnih koncih, pa "ostanki" obiskov, pa zgodovina. Thomas, kaj pa pravis na von Daeniken-a?

Thomas ::

Ne zamert - ampak na vse to skupaj ne dam nič.

Na aliene ki da nas obiskujejo, ali so nas obiskovali - ne dam čisto nič.

Ena zelo majhna verjetnost je kvečjemu, da BOMO vzpostavili kontakt. Vendar čez milijardo let, če kdaj. Do takrat bo pa tukaj vse drugače - zdavnaj.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

bomo se pobil al pa ne... oni se še niso... zato nas pa opazujejo, da vidjo razvoj...

Thomas ::

Da vidijo razvoj, skozi katerega so že šli?

Če so razvitejši od nas - očitno so, če oni gledajo nas in ne mi njih - zakaj jih tako zanima neka manj razvita civilizacija, da so zanemarili Vesolje, ki je še naprej "divje".

Če ga pa prikazujejo samo nam takšnega, za tem screenom je pa vse spucano, sije njihova pangalaktična civilizacija, mi pa tega ne smemo vedet ... pol so pa res sick!

Če pa niso sposobni prirediti okolja sebi - potem pa niso sick, ampak so nerazviti.

Švoh tale 1950 verzija alienov!

Pa še to - koliko različnih civilizacij pa je tam zunaj? Cela Federacija? Pa vsi sick vojerji?


:\

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DarkSite ::

In kaj jih zadržuje, da ne navežejo stik z nami? Mogoče "Prime Directive".:)

Thomas ::

Hehe ... ja prime directive. Sem šel zadnjič po ulici, ko so eni nasilneži ravno obračunavali z eno staro mamco.

Upošteval sem prime directive! >:D

p.s.

Pa da ne bo kdo res mislu! Ko je sosed pretepal ženo, nisem upošteval prime directivea, ampak sem se vmešal. Od takrat naprej "se ne poznamo". Oni upoštevajo prime directive, pa smo si alieni. :D

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

No, ampak vera v aliene je trdoživ memplex.

Zanimivo, kako stabilen je tisti memplex, katerega bistvo je, da ljudje niso bili nikoli na Luni.

Zdej so s teleskopom z Zemlje posneli šaro, ki so jo astronavti pustili za sabo. Menda vseh šest lokacij.

Pa je eden od "prerokov neosvojene Lune" izjavil, kako so tiste module poslali gor brez posadke. To da že vidi zdaj, da ljudje pa niso bili nikoli tam.

:D

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DarkSite ::

Tlele maš telescope:
Link1
Link2

Thrivial ::

Thomas: lahko pa samo ti tako preprosto in omejeno razmisljas, kot ti pac dopusca simpl zemeljska mozganska kapaciteta in stereotipi, ki si jih pobral spotoma, ko si rasel. Mogoce.

Kot tuhtati o bogu. In koncnem smislu zivljenja.

Raje pocakajmo na smrt - bo vec odgovorov.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Thomas ::

> lahko pa samo ti tako preprosto in omejeno razmisljas, kot ti pac dopusca simpl zemeljska mozganska kapaciteta in stereotipi

Privzetek, da jest preprosto (in omejeno) razmišljam, bi lahko bil sam, preprost in omejen.

Gotovost v negotovost, ki jo zgleda privzemaš - je sila varljiva.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thrivial ::

Lahko. Ne vem.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

ahac ::

Thomas: kje je razlika med tistimi, ki verjamejo v Graye (čeprav jaz nisem 100% prepričan), med tistimi, ki mislijo, da nismo bili na luni in med tabo s tem Protokolom?
Vsak nekaj verjame in ga ne moreš prepričat drugače, a ne?
A je mogoče tko, da imaš ti prav ostali pa ne? :))

DarkSite ::

in potem svizec zavije čokolado :D

Ahac: vzam si en velik(zelo) telescope in poglej proti Luni. Videl boš hardwera od apolla.
Zanima me kolk pa vrjames v graye(%)in kolk v protokol(%)?:)

Thomas ::

Vprašanje je samo, koliko konzistenten in obsežen je kakšen memplex.

Da bi recimo verjel v Atlantido, moraš izključiti vso moderno geologijo. Pa se potem spraševat, kako to da pa geologi vseeno najdejo nafto, če jim je potop celine ušel.

Če verjameš da niso bili na Luni, moraš razložiti, kako je lahko uspela taka zarota. Nixon je moral biti njen del, zato ko so ga pri Watergatu zjebali, zakaj ni spregovoril pa še o tem.

Kmalu maš tako načičkan memplex z dodatnimi hipotezami, da je hudo. Ali pa vse to lepo ignoriraš, ker je zate v miselni megli. Tako tudi večina UFO vernikov dela.

Torej kot že rečeno, maš cel asortiman memplexov.

Važno je le, da je čimbolj obsežen, pri minimalnem številu predpostavk. Occam razor.

No, zame je to važno, za new age beliverje je recimo važna "estetskost trditev" ... za ortodoxe, da imajo potrditev v čimstarejši knjigi ...

Sestavni del "mojega" memplexa je tudi razlaga ostalih memplexov.

Ja, hvalim se z obsežnostjo ob kakšnih 20 - temeljnih predpostavkah. Iz teh potem sledi tudi Protokol. Poleg takih vsakdanjih bioloških, geoloških in podobnih vprašanj.

Toliko (20) hipotez pa rabi "no moon lander" samo da gre iz hiše.

Oziroma jih kar ignorira.

:D

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ahac ::

DarkSite:
pristanek na luni: 99,9%
Grayi: 50%
Protokol: 0,1%

Ampak Thomas pa po moje verjame takole:
pristanek na luni: 100%
Grayi: 0%
Protokol: 101%

Da bi recimo verjel v Atlantido, moraš izključiti vso moderno geologijo. Pa se potem spraševat, kako to da pa geologi vseeno najdejo nafto, če jim je potop celine ušel.
Kaj pa če je bila res na Antarktiki? Zdaj globoko pod ledom.

Sestavni del "mojega" memplexa je tudi razlaga ostalih memplexov.
Če rečeš: "To je nemogoče zaradi Protokola" potem to ni razlaga.

Thomas ::

pristanek na luni: 99,9999999%
Grayi: 0.001%
Protokol: 50+% da bo, 99,9% da je možen.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

zdravcc ::

Se opravicujem, da moj post nima zveze z temo in tudi ne neposredne zveze z nobenim postom.
Ampak, misli, da je nas razvoj pot do nasega koncnega unicenja, zaradi prevelikega mnozenja cloveske vrste bres resnejsih naravnih sovraznikov se enostavno mora zgoditi(da se ohrani ravnovesje v kaoticnem sistemu) da se bomo slej ko prej unicili sami sebe, ker bo prislo, do nepojmljivih paradoxov v nasi zavesti in podzavesti, bo to vodilo k nasemu koncnemu unicenju, zato, da bo ostali svet lahko prezivel in se ohranil, nasa edina moznost je povecanje mobilnosti v smislu potovanj v vesolju, kjer bo neravnovesje, ki ga bi povzrocili bilo veliko manjse, kot pa ce ostanemo tukaj in se se naprej razmnozujemo in postavljamo umetno ravnovesje z posegom v naravno.
Ne bo nas unicila narava, unicili bomo sami sebe, zaradi konfliktov znotraj nas samih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

Thomas ::

Zdravc

> se enostavno mora zgoditi(da se ohrani ravnovesje v kaoticnem sistemu) da se bomo slej ko prej unicili sami sebe

Tak zakon, o ohranitvi ravnovesja v kaotičnem sistemu - enostavno ne obstaja.

Zato nam "zaradi njega" ne bo "potrebno izumreti".

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

zdravcc ::

Hvala Alec999.
Kdo pravi da ne obtstaja eni menijo da obstaja, pa cetudi ne obstaja mam tak filing, za mojim postom je dosti vec kot tistih par besed, ki sem jih napisal, pac nimam tolko casa, da bi vse povsem razlozil, zato bote morali malenkost bolj razmisljati, ce ga bote zeleli razumeti.

Thomas ::

Če se tebi ne zdi vredno razlagat, se meni tudi ne zdi vredno trudit, da bi razumu.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

zdravcc ::

Nisem tega pisal zaradi sebe, ker jez vem kaj sem mislil s tem. Ce pa te ne zanima pa [cenzura] [prevod -->>] se vzdrzi komantarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

perci ::

zdravcc: Če ni kulture, je pa naziv; pritožba v temo Pritožbe. Ob primernem opravičilu v oddelku Slo-Tech naziv seveda izgine.

zdravcc ::

Hvala "SOVA", kaksna ucinkovitost in hitrost, bog ne daj, da bi kdo kaj nevljudnega rekel.
Ceprav je thomas se trikrat bolj nevljuden na bolj hinavski nacin(poglejte mjegove komentarje na mnenja ki se ne skladajo z njegovimi predstavami), kajne thomas vsevedni, ko bos napisal pogon za simulacijo fizike makro delcev(mehanika kontinuuma z vkljuceno teorijo kaosa, ali pa namesto teorije kaosa z mikro delci za simulacijo makro sistemov), pol bos pa upraviceno lahko uporabljal zapletene besede, ki so ti trenutno jasne samo po mocno bledih relacijah na preprostejse stvari.
Vprasanje:
Koliko furumcev vas pozna predmetnik vkljucno z vsaj priblizno vsebino predavanj teoreticne matematike(ali kaksne druge smeri pri fiziki), Fakultete za matematiko in fiziko v Ljubljani?
Potem boste pa lahko govorili o neverjetno obseznem in "kvalitetnem znanju" "prof." Thomasa.(ne velja za vse!!)
Aja, Thomas nimamo vsi toliko casa, da bi prebili po vec ur na dan na tem forumu kot ti, a si to ze opazil?
Ne o mojem mnenju sploh ni vredno razmisljat, pravzaprav je bolje, da nihce o mojem mnenju ne razmislja, bo vsaj ostalo, do dolocenega trenutka samo moje mnenje.

ive ::

zdravcc,

se en tak, k na fmf hod pol pa misl da boga za jajca drzi. Zgleda da res samo predmetnik poznas... Pa sodis o kvaliteti Thomasovega znanja. Kar tako dalje...

ps. teoreticna matematika ni smer pri fiziki (a si res fmfjevc?). Najbr ne...

zdravcc ::

Če bi ti zdaj dejansko odgovoril, bi me najbrž v momentu "SOVA" vrgla iz foruma.
Nikoli nisem napisal, da je teoreticna matematika smer pri fiziki, bruhahahahaha, to je zelo smesno.
Aja sem kolerik, in sem zelo neposreden, zato najbrz nisem primeren za hinavske forume, kot je ta.

Ne nisem na fmf, poznam pa veliko vec kot le predmetnik.
Je pa prav smesno kako se ljudje, ki me ne poznajo, obnasajo do mene, ker se v dejanskem zivljenju ljudje, ki me poznajo obnasajo cisto drugace, tisti, ki me poznajo nihce ni tako neumen, da bi mislil, da nimam pojma, sploh pa o matematiki.
Ne pravim pa da je kdo neumen, ker je na forumu res tezko presodit cloveka, se posebej, ce je toliko prisoten kot jaz.
Poslusajte moj nasvet: "nikoli me ne podcenjujte, ljudje ki so to delali, so se mi kmalu opravicevali, ali pa so od sramu obmolknili".
In brez skrbi se prehitro boste zvedeli kdo v resnici sem.
Ne nisem zdravc, zdravko, ne sploh ne!

Aja, nimam lastnega dostopa do neta, zato bolj redko vidim ta forum(mogoce je to dobro).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zdravcc ()

DarkSite ::

Zdravc: "In brez skrbi se prehitro boste zvedeli kdo v resnici sem." Kdo si?:D

Britanci so dali dosje ven za tale incident, če se seveda še spomnite. Bilo je veliko prič, celo video, itd. Pisalo se je leto 1980....>>> U F O <<<

Kaj menite?
1) So se vse priče zlagale oz. so video posneteki ponarejeni?

2) So res videli UFO(Aliene)?

3) So videli najnovejši letalski skrivni projekt Američanov(lahko tudi drugih držav)?

Povejte svoje mnenje in povejte kilko % dajete vsaki od 3-h možnosti. :\



:)

DavidJ ::

1) Lagali.
2) Niso videli.
3) Čist možno.

:))
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

asPeteR ::

zdravcc:

Ves, kaj bom rekel. Tole.

Lastna hvala, cena mala!
Pa se malo drugace ... Lastna hvala, slava mala ...

Pomni to!


Thomas ::

> 1) So se vse priče zlagale oz. so video posneteki ponarejeni?

Tako je, ponaredki, pomote, laži, zavajanja, halucinacije.

> 2) So res videli UFO(Aliene)?

Niso.


> 3) So videli najnovejši letalski skrivni projekt Američanov(lahko tudi drugih držav)?

To definitivno. Za vse B2 bombnike in še katere druge, je vlada ZDA podpirala mišljenje, da so UFOs. Nelepo, toda tako je bilo.

:)



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

zdravcc ::

Ve kdo tu kako se uporabnik zbrise s foruma?
"SOVA" prosim da me povsem banate s foruma, ker sem povedal kar sem zelel, nic vec mi ni volja prepirati se.
Pa tudi kaksnih nasvetov od vasih "genijalcev" si vec ne zelim.
Sploh pa si ne zelim njihovih komentarjev.

Hvala.
Kdo v resnici sem boste zvedeli, ko bo nad vaso glavo poletel NLP in vam bo ven pomahal majhen zeleni mozic.:D :D :D

asPeter:
takole ti bom povedal: " strup je v majhnih flaskah"
pa se malo drugace: tudi drek za analizo je v majhnih flaskah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zdravcc ()

Sergio ::

Zakaj zelis, da te benamo s foruma, ce se lahko enostavno nikoli vec ne prijavis? To je popolnoma tvoja izbira, funkcije izbrisa iz foruma pa ni.

Bi te pa prosil, da se vzdrzis komentarjev ter adresiranj nase tajne policije s "SOVA", ker mi to daje edino eno povezavo -- da ne ves kaj SOVA je.

Ce si ne zelis nasvetov, komentarjev ter cesarkoli, potem je res najbolje, da ne obiskujes forumov -- ker so forumi ravno za to, da se svetuje ter komentira.

Sicer pa pametovanja v stilu "pazite se mene, boste ze videli kdo sem" samo pomilujem, saj hkrati to dejstvo, naj se te pazimo, negiras, saj noces povedati, kdo v resnici si. Bogo.

Enivej, zdravcc, uzivaj se naprej. Ce ne na tem forumu, pac ne.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

dexterboy ::

Uf Uf, ne se kregat med sabo, fantje. Samo milijon nas še živi...:)
Če se lahko vrnem k začetku (in bistvu) tega posta; bilo bi zelo žalostno, če bi naše človeštvo bilo edina civillizacija v tem širnem vesolju. Torej osebno verjamem, da so "out there" še ostale oblike življenja - in civilizacije. Ali so nas obiskali ali ne; recimo, da je možnosti 50-50. Zakaj tako?
Kot prvo, če so hoteli (v realnem času ali pa v globoki hibernaciji) priti/dopluti do tretjega kamna od sonca, so morali oz. imajo ZELO VISOKO razvito tehniko oz.tehnologijo. Vsekakor dovolj razvito, da so se "sprehodili" od osončja/planeta do osončja/planeta da so našli razvito civilizacijo - čeprav so temu namenjeni radioteleskopi.
Kot drugo; ali je že kdo uvidel, prebral oz. kakorkoli "prišel do spoznanja" (saj je že znanstveno doakazno) do kakšnega rezultata privede stik bolj razvite civilizacije z manj razvito?
Samo poglejte prihod belcev v Ameriko; indijanci, inki, azteki in kar je še ostalih. Prav isti rezultat se je ponovil na Pacifiški "polobli". Iskreno povedano gaysi, koliko si jih pa med vami želi srečati aliene? Že kot otrok sem sanjal (pomalem še dan danes;) ) da bi imel lastnega Tisočletnega Sokola in Svetlobno Sabljo. Ampak, če mi jutri potrkajo na vrata stanovanja in mi to RES podarijo - ali bom znal to "pravilno" uporabljati ali pa bo rumeni tisk prepoln krvavih naslovnic?
Mar se ne dogaja nekaj podobnega na loterijah širom sveta? Vsi sanjajo o glavnem zadetku, ko pa to dobijo, pa so prve besede "Saj ne more biti res! Da se je to men zgodilo? Vuau"
Hočem povedati tole: če so res med nami, se tudi NE ŽELIJO prikazati, kajti najverjetneje bi se potem ŽALOIGRA zgodila nam. Če bi se jim šlo za prevlado ozemlja ali pa surovin, pa mislim, da ne bi potreebovali več kot 1,2 sek :D da bi nas zbrisali z obličja naše mati zemlje.
Sicer se bomo pa tako ali tako pobili med sabo - razen če se mi ne bomo širili ven, preko meja našega planeta. Lep primer do česa lahko (hipotetično) pripelje stagnacija v istem življenskem okolju sta "Golo sonce" (oz. trilogija) Isaca Asimovo, ko gre človeštvo živet pod zemljo in 2.del Terminatorja, ko Švarci reče "It is in humen nature to distroy themself". Kar so pa mnogi psihologi že zdavnaj dokazali.
Tko, mislim, da sem zaenkrat dost sam napisu.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Thomas ::

A nej ponovim svojo lajno?

Zakaj pa ne!

Torej pričakovati eno "super lunarno odpravo", ki naj bi prišla k nam, potem bi se pa še tukaj skrivali kot eni special forces je naivna koncepcija.

Bad SF.

Dovolj razvita civilizacija se zagotovo širi na vse strani s svetlobno hitrostjo. Pred sabo asimilira vso vesoljsko divjino v zase uporabno strukturo.

Morajo postopati optimalno, sicer lahko računajo, da jih bo asimiliral kdo drug.

Bodimo realni.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Ker pa v bližini ni videti nič takega, je razumno domnevati, da je milijardo svetlobnih let naokoli, še vse mrtvo. Še vse spi.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

Zakaj misliš, Thomas, da je milijardo svetlobnih let naokrog vse mirno? Zadnje informacije, ki so k nam prišle od milijardo SL oddaljene točke, so stare eno milijardo let:). In če se širijo s svetlobno hitrostjo, ne bomo mi absolutno nič opazili, preden bo že prepozno...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25326060 (19809) Ziga Dolhar
»

Francija se pripravlja na izstrelitev satelita COROT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
15413332 (11155) Thomas
»

Število naprednih civilizacij v naši galaksiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
566269 (5110) undefined
»

SETI-is it worth it? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514184 (3361) Thomas
»

N L P .....click here to find out more... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1828614 (6430) jetam

Več podobnih tem