» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
25 / 256
»»

imagodei ::

Dobr, dejmo mal distance vseeno. Mogoče pa človeka vseeno nateguje tiskar.

Če bi minili trije tedni, bi verjeli, da gre za zamude.

Če bi minilo 6 mesecev, mu nihče več ne bi verjel.

Vmes je pa vseeno precej sivine. Dajmo mu še mal "benefit of a doubt." :)
- Hoc est qui sumus -

bluefish ::

V tem primeru bi se spodobilo, da to jasno pove. Navsezadnje dokaj redno spremlja to temo.

TASO ::

bluefish je izjavil:

V tem primeru bi se spodobilo, da to jasno pove. Navsezadnje dokaj redno spremlja to temo.



Exactly, I agree

poweroff ::

Se strinjam. Dajmo mu še malo časa.

Sicer pa pod črto. Knjigo napisat pa izdat ni lahko opravilo. Celo potem, ko tekst končaš in te čaka lektura, prelom, izbira papirja, tisk, distribucija. Potem se pravi žur šele začne.

Vem, ker sem dal to trikrat skozi (OK, 2,5x, ker zadnja moja knjiga je izšla v PDF obliki).
sudo poweroff

Limit-sky ::

Taksn zur nastane, da se potem moras lagati po forumih in nategovati kupce. Ja, to bo res stresna stvar. Tudi sam sem delal v tiskarni 15 let in vem, kako to gre. Tako si zaseden, da niti na forum ne mores napisati, da imas probleme s tiskom ali ne vem s cem ze. Se mi pa tudi zdi, da ni ravno tiskarna krivec. Ali pa je mitja tako "prefrigan" in si dela promocijo pred izzidom.

poweroff ::

Če se ne oglasi 2 dni to še ne pomeni, da se noče oglasit...

Ampak Mitja, glede na to, da se tole toliko vleče bi bilo fer, da objaviš kakšen bonbonček... ;)

(malo provokacije)
sudo poweroff

Limit-sky ::

poweroff je izjavil:

Če se ne oglasi 2 dni to še ne pomeni, da se noče oglasit...

Ampak Mitja, glede na to, da se tole toliko vleče bi bilo fer, da objaviš kakšen bonbonček... ;)

(malo provokacije)


Ne, da se noče oglasiti. Ne more se, ker so ravnokar stiskali naslovnico in se mora dobro posušiti preden začnejo rezati, in morajo vsi v ekipi pihati zraven in je tako težko še odgovarjati na forum.

Pa da ne boš sladkorne fasal, matthai.

erkgheoruugh ::

To temo sicer spremljam bolj od daleč, ampak že pred meseci sem ob branju sporočil avtorja in odzivu na komentarje dobil občutek, da imamo na delo novega Roka Brumna. Ta zadeva s knjigo pa samo potrjuje moj občutek.

Denarji v igri so sicer manjši, je pa ostala razsežnost vsebine zgodbe (predvsem politična konotacija) dovolj velika.

ColdCat ::

Še en zabaven komentar nam vsem ljubega Mikstona, tokrat na temo Specialna enota Policije. Da čas, ko čakamo na linke, hitreje mine:D

Mik Mikstone 14.12.2010 10:38:11
mr.shadow,torej si policajček.Specialci Slovenske Policije so razen dveh treh izjem rekreativni športniki,pivci piva,skratka nesposobni tipi(ocena inštr. Uroš Pišek).
Bil sem nekaj let v MORIS-u,nič od specialcev.Potem me je pot zanesla v ZDA,na ESI v Aspnu.Po 6 mesečnem urjenju si mogoče "S" od specialca.Potem potrebuješ ogromno izkušenj,pot me je nesla v Irak v enote BlackWatter.Po 18 mesecih(tri pogodbe po 6 mesecev),vas pojem za malico slovenske pijančke-policajčke(kje SE nabira izkušnje? tekanje po Gotenici in pretepanje Viol in Dragonsov-to je domet SE naše Policije,se strinjaš mr.Shadow?

http://moskisvet.com/clanek/rubrika/v_f...

bluefish ::

Pa ste res prepričani, da je videl B od BlackWater glede na to, da še imena ni pravilno zapisal?

@mikstone:
pisal si da si imel pred leti opcijo iti na misije pod okriljem agencije Blackwater se mi zdi.
A bi to še vedno lahko šel, ali imajo kako omejitev glede starosti, zdej ko imaš že 40 let?
Pozdrav!


Odgovor:

Sem mislil, da je tema končana? Povedano in napisano je bilo vse! Kar se mene tiče je tema končana, lepo vas pozdravljam, bilo mi je v veselje in čast!


http://forum.bmwslo.com/archive/index.p...

Torej, izogibanje vprašanjem na večih forumih. Vse bolj očitno je, da človek na veliko nalaga, tako v svojih postih po forumih kot tudi na blogu, knjige pa očitno ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ColdCat ::

Njegov zadnji post tukaj pa je:

nnn je izjavil:

Jaz se poslavljam iz te teme, adminu pa svetujem, da temo konča.

srečno


Srečno, pa ne za večno!

Okapi ::

vse bolj očitno je, da človek na veliko nalaga
Hja, lani, drugi dan po odprtju te teme, sem napisal, da takim na besedo ne moreš verjeti praktično ničesar.

O.

bluefish ::

Sem imel podobno mnenje. Sicer sem upal, da bo uspešno dokončal knjigo, da bi se videli tako opevani dokazi. Ni kaj, ne zamujamo ničesar.

Double_J ::

Zgleda ste nakazali denar za drogo, ne za knjigo...

;((
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

donfilipo ::

Okapi je izjavil:

vse bolj očitno je, da človek na veliko nalaga
Hja, lani, drugi dan po odprtju te teme, sem napisal, da takim na besedo ne moreš verjeti praktično ničesar.

O.


No jaz pa še vedno trdim, da je dejansko povedal najbolj hecno in v jedro od vseh 35 avtorjev, ki so se s temo ubadali vključno z JJ-jem vred:) In vsi so priznali določene mučke na eni, ali drugi, ali tretji JNA/UDBA strani

Da pa se zalomi pri knjigi...hm očitno je bolje tako.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

Knjiga ne more biti kaj posebno več od divje oblike v blogih. Ima ta svoj čar.

Imela naj bi dokaze. Prisluhe. Črno na belem. E to pa je po moje jedro problema.

Če so, je kar nekaj mračnih fac na vseh straneh, ki jih po službeni dolžnosti morajo zabremzati. (Celo neke zapiske sestankov iz časa Dolančevih osrednjih godina:)

Če jih ni, je pa pač na koncu tudi dodal point mimo za bivšeg djelovođu in pokasiral nekaj casha:)) Tako večjih problemov ne bo!

Koliko pa knjiga dejansko prinese profita, če je materialna, pa ti sam bolj veš kot jaz. Dreko peko, če ni res HIT!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Matako ::

Med nategnjenci se je znašel celo Janez Markeš, saj je še v prejšnjo Sobotno prilogo dela v članku "Veliki brat veliko uho" dajal vtis, da upa, da bo iz vsega skupaj kak epilog.
/\/\.K.

amigo_no1 ::

ColdCat je izjavil:

Še en zabaven komentar nam vsem ljubega Mikstona, tokrat na temo Specialna enota Policije. Da čas, ko čakamo na linke, hitreje mine:D

Mik Mikstone 14.12.2010 10:38:11
mr.shadow,torej si policajček.Specialci Slovenske Policije so razen dveh treh izjem rekreativni športniki,pivci piva,skratka nesposobni tipi(ocena inštr. Uroš Pišek).
Bil sem nekaj let v MORIS-u,nič od specialcev.Potem me je pot zanesla v ZDA,na ESI v Aspnu.Po 6 mesečnem urjenju si mogoče "S" od specialca.Potem potrebuješ ogromno izkušenj,pot me je nesla v Irak v enote BlackWatter.Po 18 mesecih(tri pogodbe po 6 mesecev),vas pojem za malico slovenske pijančke-policajčke(kje SE nabira izkušnje? tekanje po Gotenici in pretepanje Viol in Dragonsov-to je domet SE naše Policije,se strinjaš mr.Shadow?

http://moskisvet.com/clanek/rubrika/v_f...

Glede specialcev je MK nekje na blogu zapisal, da bi jih policijski specialci pojedli za malico (ko so pripravljali nekakšen državi udar in ga zadnji hip odpovedali pred parlamentom, ko je bil JJ minister za obrambo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Matako ::

bluefish je izjavil:

Pa ste res prepričani, da je videl B od BlackWater glede na to, da še imena ni pravilno zapisal?


Polno ime je izgleda Blackwater Worldwide in se ukvarjajo ogromno z varovanjem objektov (straženje), spremljanju vozil in osebja - večinoma nič kaj takega.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

erkgheoruugh ::

Matako je izjavil:


Polno ime je izgleda Blackwater Worldwide in se ukvarjajo ogromno z varovanjem objektov (straženje), spremljanju vozil in osebja - večinoma nič kaj takega.


Ja, pa si ti prepričan, da veš kaj govoriš ("nič kaj takega")? Spletna podoba je eno, tisto, kar je zadaj, pa najbrž ne bodo dajali na net.
Black water je ena največjih privat vojska na tem planetu. In za tem imenom se skriva še vse kaj drugega. Sicer pa je to že offtopic.

Matako ::

erkgheoruugh je izjavil:

Matako je izjavil:


Polno ime je izgleda Blackwater Worldwide in se ukvarjajo ogromno z varovanjem objektov (straženje), spremljanju vozil in osebja - večinoma nič kaj takega.


Ja, pa si ti prepričan, da veš kaj govoriš ("nič kaj takega")? Spletna podoba je eno, tisto, kar je zadaj, pa najbrž ne bodo dajali na net.
Black water je ena največjih privat vojska na tem planetu. In za tem imenom se skriva še vse kaj drugega. Sicer pa je to že offtopic.



Glej... 90%+ njihovih "akcij" je straženje in varovanje. Kot nalašč za specialca Mikestonevoga kova ;) Sem spremljal že leta nazaj ko so dobili velike pogodbe v Iraku. To je tisto, kar jim prinaša denar. Veliko tega. Akcije... je bolj malo. Akcija ni profitabilna.

Preveri!

EDIT: poznam bežno Hrvata, ki je delal zanje v Iraku - zelo veliko tipov iz bivše Juge je bilo tam doli. Velik dolgčas - straženje, oboroženo spremljanje konvojev.. no ja kdo je tudi nagazil na IED ob cesti. Samo jebeš tako akcijo.

Plača? Več kot odlična!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

bluefish ::

Saj se ne gre za to, kaj počne agencija. Finta je v tem, da se mikstonerjeve izjave nenehno spreminjajo. Enkrat je bil v enoti, drugič le razmišlja o pogodbi,...

Matako ::

bluefish je izjavil:

Saj se ne gre za to, kaj počne agencija. Finta je v tem, da se mikstonerjeve izjave nenehno spreminjajo. Enkrat je bil v enoti, drugič le razmišlja o pogodbi,...


To ga malo jebe ja, se strinjam. Tele iraške epizode prej sploh omenjal ni, kam bi jo sploh časovno umestil med vsemi slovenskimi "akcijami" in bivanjem v zaporu?
/\/\.K.

satfinder ::

Mimogrede, Blackwater Worldwide (Blackwater USA)
se je preimenoval v Xe Services LLC.
http://www.guardian.co.uk/world/2009/fe...
Blackwater Worldwide @ Wikipedia

Debata na vojak.si o zasebnih vojaških podjetjih:
http://www.vojak.si/forum/viewtopic.php...
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

Oldi ::

Danes sem po branju Mladine padel v lažjo depresijo - prebral zakaj je Hrastarjeva odstopila. Janša jo toži, odgovorna tožilka, ki obravnava tožbo pa ji tožbe noče posredovati, čeprav je po zakonu do tega upravičena in jo je Janša dal novinarjem. Njen šef Fišer pa molči, pa bi moral dvakrat odreagirati, zamenjal ni niti enega od Brezigarce nastavljenih kadrov.... Morda ga celo Barbika nazaj drži??
In začnem povezovati vse skupaj, se je mar začela zadnja Janševa bitka pred prevzemom oblasti, najprej utišanje Mikstona, nato kastracija tožilstva bogve s kakimi grožnjami, ali pa je Fišer preprosto mehkužec in ostala leva golazen tudi. Mislim, da bomo lahko srečni, če nam bo čez 5 let vladal en balkanski Berluskoni in bomo imeli čez 10 let še večje plače od Srbije, Hrvati nas bodo itak prehiteli, ideološko pa bomo na klerofašizmu, splav bo prepovedan, vrnili se nam bodo pankrti (ne Perotova banda)
Sem prečesal mal internet in nikjer nobene informacije, ali se niso mesece nazaj oglašali frendi, če se on ni, sedaj pa že cel tede molk, mal zlovešče mi je tole. Itak pa kaj drugega pričakovati, objava slišnih in vidnih dokazov je nekaj drugega kot papir. Upam, da je poskrbel za avtomatsko lansiranje pdf-ja knjige in da je ostalo gradivo kje na kakih torentih in bo hitro postalo neustavljiva roba.

PS: Mimogrede, sem radikalni levičar in tole o utišanju mikstona pišem na pamet.

Matako ::

Oldi, ne vem kaj naj ti rečem - če si res padel v depresijo si saj preberi kako knjigo o tem. Mogoče ni nič, lahko je pa tudi kaj resnega.

Mitja je po mojem ok - samo malo je poniknil začasno. Vse bo v redu, boš videl!
/\/\.K.

bluefish ::

In nekateri še kar verjamejo, da se gre za slovenskega Asangea.

ZaphodBB ::

Oldi: Nasedel si ekstremni levičarski propagandi. Vprašaj se kaj hudiča lahko naredim v svojem ožjem krogu in potem se v tem udejstvuj. Depresija zaradi Janše ni koristna ne tebi, ne ljudem okrog tebe. Tudi Janšo bomo snel s kurca, če se bomo lotil tega na pameten način brez histerije. Pa komunjare bi tud lahko odjebal počas.

Tudi jaz sem po nazorih usmerjen v levo, ampak teli naši šupki delajo sramoto in so levičarji samo v besedah.

Matako ::

Na splošno vedno bolj razmišljam o možnosti psiho-kemijske korekcije slovenskega prebivalstva, kot razumni možnosti - dosti ljudi kaj dosti bolj zblojenih ne more biti... pa če bi v vodovod spustil LSD.

Saj za čas volitev in neposredno potem bi morale odgovorne ustanove pripraviti zadostno količino antidepresivov.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

To okrog depresije je blo bolj v političnem smislu. :)
Razen na gospodarskem področju smo povsod drugod u kurcu - mislim kar se pogojev za normalno družbo tiče. Zato nas čakajo še leta drsenja v prepad in upanje na kakega mafijca, ki bo uvedel diktaturo, druga možnost bo anarhija, poln parlament enih novih neodvisnežev, vsak s svojo odpileno idejo kaj narest, vmes pa kak repete Osla. Menda je ta Norvežan imel v svojem manifestu zavedeno tudi našo SNS :)

donfilipo ::

Razen na gospodarskem področju smo povsod drugod u kurcu


Tole pa ne razumem. Če smo na gospodarskem področju res v redu, potem ovir ne sme biti. Po moje. Vse ostalo je lahko zamenljiv balast. Jaz se le bojim, da gospodarkso področje šepa za nizko dodano vrdnostjo, napačno strukturo, da smo v glavnem usmerjeni na lon posle in prevajanja, zaradi obilnega sodelovanja s tujino, ker smo pač oaza sredi Evrope s svojim jezikom. Brez mafijskih bank, elitnih kuplerajev in igralnic. Če skrajno penostavim.

Bi bilo pa zelo lepo, če bi se končno našel nek ekonomist, iskreno povedal diagnozo in morebitne potrebne spremembe. Udariti po partizanih, skupaj z domobranci in podobnim domenam bolj ubogih na duhu, ki se jim navijanje na stadionu, skupaj z občasnimi pretepi zdi primitivno, ni noben problem. Se da s čisto iskreno in enostavno resnico. Le ljudje morajo vedeti, da ni spet basanje, ki so ga doživljali od partizanov in domobrancev naprej:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

poweroff ::

Oldi je izjavil:

To okrog depresije je blo bolj v političnem smislu. :)
Razen na gospodarskem področju smo povsod drugod u kurcu - mislim kar se pogojev za normalno družbo tiče. Zato nas čakajo še leta drsenja v prepad in upanje na kakega mafijca, ki bo uvedel diktaturo, druga možnost bo anarhija, poln parlament enih novih neodvisnežev, vsak s svojo odpileno idejo kaj narest, vmes pa kak repete Osla. Menda je ta Norvežan imel v svojem manifestu zavedeno tudi našo SNS :)

Razen na gospodarskem področju? :D

Tebe pa ne daje samo depra, ti si padel v psihozo. :))
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Danes na koncu svoje nove objave Mikstone pojasnjuje:
Za konec današnjega posta vam dolgujem pojasnilo v zvezi s knjigo Patriotske igre!
V želji po čim manjših stroških sem našel tiskarja, ki ni naredil nič drugega, kot da me je mesec dni prestavljal z različnimi izgovori, ki sem jim kot laik nasedel. Nekajkrat sem bil tam, da prevzamem prve izvode, nekaterim sem knjigo že obljubil, pa sem ostal praznih rok. Prejšnji teden sem pobral material in "tiskarja" odslovil. Material sem odnesel v znano ljubljansko tiskarno, ki je na dobrem glasu in z njimi podpisal pogodbo za tisk. Knjige bom prevzel 10.8., do 15.8. boste knjigo dobili vsi kupci. Opravičujem se vsem za tale zastoj in nenačrtovano dolg rok za dostavo knjige. Knjiga bo odtehtala vaše čakanje to vam obljubim.

Oldi ::

Mitja pravi: "SDS ni dobil nič od Patrie, to vam jaz garantiram, pa ni važno zdaj od kje mi to. Dobil pa je Janez Janša. Tožilstvo in Delo precej blizu rovarita! Kako točno pa je 900.000 evrov v gotovini prišlo v Slovenijo je do potankosti v ožji družbi podprt z alkoholnimi maligani razlagal moj bivši kompanjon in Janšev prvi operativec Darko Njavro. Seveda se ni pozabil pohvaliti kako je on organiziral kontakte in sodeloval pri denarnih transakcijah". Uf tole bo pa še hudo, kaj če Mitjo pokličejo za pričo :)


To okrog gospodarstva je bilo mišljeno bolj dolgoročno, na tem področju se bodo uspešni posamezniki vedno našli, koneckoncev imamo globalizacijo in njih manj prizadanejo naše igrice in nebuloze.
Na drugih področjih bo pa potrebno ogromno dela in časa, da se bomo skobacali iz tega močvirja. Kako rešiti medije, sodstvo, da ne omenjam neizvedljivo obrzdanje mrež.. obsojeni smo na balkansko-berluskonski sistem in še srečni bomo, če ga bomo dobili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Oldi je izjavil:


To okrog gospodarstva je bilo mišljeno bolj dolgoročno, na tem področju se bodo uspešni posamezniki vedno našli, koneckoncev imamo globalizacijo in njih manj prizadanejo naše igrice in nebuloze.


Jaz na tvojem mestu psihofarmakoloških sredstev še vedno ne bi kar tako odpisal. Zakaj si ne pomagati?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Oldi je izjavil:

Kako točno pa je 900.000 evrov v gotovini prišlo v Slovenijo je do potankosti v ožji družbi podprt z alkoholnimi maligani razlagal moj bivši kompanjon in Janšev prvi operativec Darko Njavro. Seveda se ni pozabil pohvaliti kako je on organiziral kontakte in sodeloval pri denarnih transakcijah". Uf tole bo pa še hudo, kaj če Mitjo pokličejo za pričo :)


Ja samo kaj, ko bodo v tem primeru poklicali tudi Njavra - mislim težko, da bi samo Mitjo. EDIT oz. če bo tožilec Mitjo bo obramba Njavro pa imamo isto, kot če bi debatirali tukaj na forumu...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

nnn ::

Takšno je torej večinsko mnenje na tem forumu!!! Jaz prevarant! Za 25 e sem po vaše popalil nekaj sto slovencev. 10.8. ob 11 uri vas vabim SLO-tech v lokal Monet na Parmovi, da vam zastonj potalam knjige, tistim ki se boste prikazali in siknili svoj nick name-dobite fucking buklo for free jamravci! SLO _tech gobci vabljeni!!! (

jaz in bukle bomo vsekakor tam!!!! pa vi anonimus drekači???

Zgodovina sprememb…

Limit-sky ::

Saj te razumemo, mikstone. Je že matthai povedal, da se veselica začne šele, ko misliš, da si pri koncu. Vseeno pa ni lepo lagati in nategovati folk. S tem ti strmo pada kredibilnost. Fucking strmo. Da o bukli z gobci ne govorim... :))

P.S. Mogoče je tudi čas, da razjasniš tvojo vlogo v Iraku, da si ne bodo ljudje domišljali razne stvari. Razen, če si to v knjigi opisal.

nnn ::

Limit-sky je izjavil:

Saj te razumemo, mikstone. Je že matthai povedal, da se veselica začne šele, ko misliš, da si pri koncu. Vseeno pa ni lepo lagati in nategovati folk. S tem ti strmo pada kredibilnost. Fucking strmo. Da o bukli z gobci ne govorim... :))

P.S. Mogoče je tudi čas, da razjasniš tvojo vlogo v Iraku, da si ne bodo ljudje domišljali razne stvari. Razen, če si to v knjigi opisal.




izbrisano?! tudi prav!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nnn ()

kuglvinkl ::

Moderator je zbrisal. Jasno, da zaradi krepkih besed (BTW, nisi (več) v hosti), namenjenih skupnosti.

Sem odprisal, da bo enim odleglo, ene zvilo glede knjige.

Glede krepkih besed, hja, te povedo še največ o tistemu, ki jih izreče.

nnn ::

ti boš že vedel!!!

Spock83 ::

satfinder je izjavil:

Mimogrede, Blackwater Worldwide (Blackwater USA)
se je preimenoval v Xe Services LLC.
http://www.guardian.co.uk/world/2009/fe...
Blackwater Worldwide @ Wikipedia

Debata na vojak.si o zasebnih vojaških podjetjih:
http://www.vojak.si/forum/viewtopic.php...



Mi je kolega (starejši gospod) iz Australije povedal, da je poznal enega oficirja JNA (Bil je v tujski legiji itd.) in je bil v izgnanstvu v Avstraliji. Bojeval se je tudi v vietnamu kot plačniški vojak za ZDA. Pravi, da je šel na zadnjo misijo in se je komaj rešil. (on in še en). Celo četo so poslali v smrt, da Američanom ne bi bil treba plačat. Ko sta prišla nazaj so bili vsi presenečeni kako so sploh ostali živi.

Tko da jebeš privat vojsko in ZDA.

nnn ::

Vajenc je izjavil:

Težko verjamem, da bi se Mitja glede na vse, spuščal v takšno prevarico. IMO bi bilo najbolje, da pove kje naj bi se knjiga natisnila oz. kaj predstavlja problem.



Da bi za slabe tri jurje kolikor je bilo do sedaj plačanih knjig šel nategnit ljudi pred očmi cele Slovenije???? Nimam besed, res ne. Potem bi se lahko samo še zakopal ali pobegnil iz SLO.

Najbrž me sodite po sebi!

edini odgovor vsem bo knjiga


DA NAGOVARJAM ADMINE PO RAZLIČNIH FORUMIH NAJ ZAKLENEJO TEME JE ČISTA LAŽ!!! 27 različnih forumov sem našel, ki se ukvarjajo z menoj. Na nekaj sem se jih odzval na večino pa ne.

edino na bmw forumu sem adminu predlagal naj konča temo in sicer iz razloga, ki sem ga navedel. Tem in vprašanj je že zdavnaj zmanjkalo, nadaljuje se "prcanje" in drkanje na kar pa ne mislim odgovarjati.

Za komentiranje in resna vprašanja obstajata oba moja bloga in skupina Mikstone blogi na Facebooku kjer lahko vsak vpraša in izve vse.

Vi kar nadaljujte temo do nezavesti. Nisem je jaz odprl, da bi jo lahko zaprl.

Še ena izjava tukaj me je zbodla. Da bežim od odgovorov?????? Vse sem večkrat odgovarjal, nasedal provokacijam in se odzival tudi na bedarije. Ne bom se več ponavljal in odgovarjal na ista vprašanja.

Jaz po vaše še BlackWater ne znam zapisat !!! Na pogodbah je sicer novejše ime Xe ampak kaj bom jaz vam razlagal. Na prejšnjem facebook profilu so bile objavljene serije fotografij iz Tikrita v službi Xe. Fotografije si je ogledalo več tisoč uporabnikov facebooka! Le v katero obdobje sem porinil to pravljico vaš baše očitno?? vse ob svojem času, Mikstone special blog še ni končan!

driver_x ::

Mikstone: zanima me, kako misliš objaviti dokaze, na ketere se sklicuješ v knjigi. Če prav razumem, gre tudi za tonske zapise. Boš to kam uploadal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

ColdCat ::

Ena nekonsistentnost in sicer:

nnn je izjavil:

Za 25 e sem po vaše popalil nekaj sto slovencev.

nnn je izjavil:

Da bi za slabe tri jurje kolikor je bilo do sedaj plačanih knjig šel nategnit ljudi pred očmi cele Slovenije???? Nimam besed, res ne.

Slabe 3 jurje pomeni, da je 25e vplačalo nekaj manj kot 120 Slovencev. "Popalnjenih" bi potemtakem bilo "dobrih sto", ali "sto in nekaj" Slovencev, ne pa "nekaj sto".
Pa brez zamere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

nnn ::

ColdCat je izjavil:

Ena nekonsistentnost in sicer:

nnn je izjavil:

Za 25 e sem po vaše popalil nekaj sto slovencev.

nnn je izjavil:

Da bi za slabe tri jurje kolikor je bilo do sedaj plačanih knjig šel nategnit ljudi pred očmi cele Slovenije???? Nimam besed, res ne.

Slabe 3 jurje pomeni, da je 25e vplačalo nekaj manj kot 120 Slovencev. "Popalnjenih" bi potemtakem bilo "dobrih sto", ali "sto in nekaj" Slovencev, ne pa "nekaj sto".
Pa brez zamere.



tako nekako ja! Ne želim izdati koliko jih je do zdaj plačalo knjigo ampak zdaj sem itak odgovoril.

driver_x je izjavil:

Mikstone: zanima me, kako misliš objaviti dokaze, na ketere se sklicuješ v knjigi. Če prav razumem, gre tudi za tonske zapise. Boš to kam uploadal?



objavljeni bodo linki do video in audio vsebin na netu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nnn ()

poweroff ::

Samo tle je en problem - ti linki znajo hitro izginiti.
sudo poweroff

čarli ::

objavljeni bodo linki do video in audio vsebin na netu.

Kdaj pa bodo objavleni? A z izidom knjige oz 10.8? A bo potrebno kupiti knjigo, da bo možno dobiti vse linke?

satfinder ::

Spock83 je izjavil:

satfinder je izjavil:

Mimogrede, Blackwater Worldwide (Blackwater USA)
se je preimenoval v Xe Services LLC.
http://www.guardian.co.uk/world/2009/fe...
Blackwater Worldwide @ Wikipedia

Debata na vojak.si o zasebnih vojaških podjetjih:
http://www.vojak.si/forum/viewtopic.php...



Mi je kolega (starejši gospod) iz Australije povedal, da je poznal enega oficirja JNA (Bil je v tujski legiji itd.) in je bil v izgnanstvu v Avstraliji. Bojeval se je tudi v vietnamu kot plačniški vojak za ZDA. Pravi, da je šel na zadnjo misijo in se je komaj rešil. (on in še en). Celo četo so poslali v smrt, da Američanom ne bi bil treba plačat. Ko sta prišla nazaj so bili vsi presenečeni kako so sploh ostali živi.

Tko da jebeš privat vojsko in ZDA.


Podobno se je govorilo za služenje po pogodbi v hrvaški vojski ..., recimo v:
http://hr.wikipedia.org/wiki/1._gardijs...

Znanec - Slovenec je po pogodbi služil v zgornji brigadi,
ki je bila ustanovljena 5. novembra 1990 ...
Drug znanec - srbskih korenin, mu je rekel, da zna dobit proti
izteku služenja - pogodbe, kroglo v hrbet. V kolker sploh preživi ...

Danes dobiva pokojnino (€800 ali €900 + invalidnino za delno
okvarjen sluh €200 ali €300], ko je bil
zaradi delne okvare sluha razrešen ... Ko je bila bitka za
Vukovar, je bil že razrešen ... Bitka za Vukovar se je
začela 25. avgusta 1991. Imel je srečo in preživel ...
Bil upokojen ... Pokojnino & invalidnino iz Hrvaške
dobiva redno ...
Bitka za Vukovar @ Wikipedia
http://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_za_V...

Sta pa drugače z drugim znancem kolega ...
Eden je desno usmerjen, drugi - Srb zagrizen Titoist ...
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

nnn ::

čarli je izjavil:

objavljeni bodo linki do video in audio vsebin na netu.

Kdaj pa bodo objavleni? A z izidom knjige oz 10.8? A bo potrebno kupiti knjigo, da bo možno dobiti vse linke?



tudi to sem že večkrat povedal. V knjigi bodo objavljeni kot priloga. Na dan , ko bo izšla knjiga mora funkcionirat vse, potem pa itak pričakujem kakšno galamo in zahteve po umiku posnetkov, sesutje itd....
Ampak to je že druga zgodba. Če objavim en link vnaprej boste hitro prišli še do ostalih še preden bo knjigo kdo prebral.

Preden sem našel prvega tiskarja sem moral urediti tudi ta del. Na začetku sem iz tega foruma prosil Mathaia, če pride k meni domov in mi naloži posnetke in vse kar spada zraven. Iz tega ni bilo nič, kasneje sem se znašel drugače. Vmes se je zgodil pripor, pa hišni pripor in vsa sodna jebada mi je jemala čas in energijo za ves projekt. Samo zgodbo sem napisal v dveh tednih, najprej sem mislil, da bom knjigo izdal okoli 25.5., ker je bila zgodba zdavnaj napisana. Vse ostalo pa je bilo zame prvič-tema.
O compu kaj dosti pojma nimam , če bi obvladal bi najprej svoja bloga uredil, tako pa ne znam niti link na enemu naredit do drugega. Tisto ozadje z Obamo sem ponesreči nastavil potem pa nisem znal popravit do pred kratkim.
Oblika bloga je iz WP čeprav bi marsikaj spreminjal in dodajal se raje ničesar ne dotikam ker sem enkrat zakodiral cel blog in ni bil dostopen nikomur.
Prav rad bi kdaj na blog naložil kakšne vsebine pa ne znam. Vse te dogodke , ki jih opisujem bi lahko opremil s fotkami tistega časa. Ampak žal ne znam. Predlagali so mi PayPal plačilni sistem pa še kup drugih koristnih nasvetov, ki mi ne pomenijo nič.

Ko sem telefonaril tiskarjem in spraševal za cene, vrste papirja in težo, za platnice trde ali mehke, bla bla bla, pol keša vnaprej???

Izbira najcenejšega ponudnika se je izkazala za napako zaradi katere zdaj tukaj prebiram, da sem prevarant in vse najslabše, HVALA.

Nekaj tisočakov za tisk je bilo zame, ki sem zaradi pripora ostal brez joba "misija nemogoče".
Vnaprej plačane knjige so bila edina možnost, da tole speljem, ne pa da koga nategnem.

Vsebina knjige! Veliko ljudi sprašuje, če je knjiga prepis blogov ali nekakšen povzetek v knjižni obliki?

Tudi na to sem že večkrat odgovoril. NE !

Vsebina knjige Patriotske igre je operacija BEOGRAD. Zgodba opisuje osebe, ki jih poznate iz special bloga. Od formiranja ekipe v LJ , odhoda v BG, življenje in dogajanje tam, do zaključka v hotelu Bristol in bega nazaj. Podrobno je opisano vse dogajanje, pogajanja, slednja, pa cel dogodek, ki ga je Nedeljski dnevnik označil za moje sanje. Obdukcijski zapisnik obeh žrtev, zapisniki MUP Srbije in KOS-a dokazujejo, da se je res zgodilo vse, kar je v dokumentih OVS-a in kar so vpleteni vključno z Janšo in Lovšinom govorili z mano in ostalimi udeleženci te operacije po povratku v Slovenijo(video posnetki, audio posnetki, magnetogrami). Toliko o knjigi.

"tale s prevarantom je grda"
««
25 / 256
»»