» »

PayPal in scam?

PayPal in scam?

shadeX ::

Lep pozdrav. To je to.

pridem danes iz službe, odprem mail in vidim da se nekdo zanima za moj predmet ( je na bolhi ) niti ne toliko začudeno pogledam, in besedilo je v angleščini. Neka ženska se zanima za predmet. povem ji da je zadnja cena 190 € . v drugemu mailu zahteva moje osebne podatke in ker nisem neumen jih nisem dal in sem povedal da je plačilo možno samo preko paypala. v tretjem mailu me je prosila za moj paypal.
dal sem ji karneki email naslov ( sicer moj , vendar ne pravi od paypala, v prepričanju da nebo nakazala denarja ) in res par minut nazaj dobim sporočilo.


Dear ( shadeiousx@hotmail.com ) ,

You received a Payment of €500.00 EUR from Lydia Perry (lydiaperry90@yahoo.com)

Important Notice:
This PayPal Payment has been deducted from the buyer's account but can not be credited into your account until the Shipment Information is received from you E.G Tracking Number or a copy of the Shipment Receipt.

You can now go and ship out the buyer's merchandise and send the tracking number to us via our customer care email: approvalpay@accountant.com .

Reversals : This method of payment can not be reversed.

Status : Pending - Shipment Required

Seller Protection - Eligible


v čem je fora? piše da moram poslat paket in nato dat podatke od paketa ... v čem je fora tle?
vem da je nateg vendar me zanima...

hvala usem..
  • zaklenil: KoMar- ()

Tarzan ::

/Ignore

DeeCoy ::

tudi jaz sem podobno stranko enostavno ignoriral... Bil je kao tujec, hotel pa je darilo za svojega sina(psp), plačal pa bi neverjetne vsote.. Najbolj zanimivo pa je to, da je znal slovensko na bolhi :D

KoMar- ::

v čem je fora? piše da moram poslat paket in nato dat podatke od paketa ... v čem je fora tle?

Kako, v čem je fora? Ona ti je poslala lažno potrdilo o nakazilu, da bi ti mislil, da je denar že pri tebi. Potem bi ti poslal paket in ga ne bi nikoli več videl...

Machete ::

Saj menda je logično, da denar ni mogel prit, če si dal fejk email.
Poglej tudi potrdilo, ki si ga prejel. Tudi če je dober približek se gotovo razlikuje od uradnega paypal obvestila o prejemu denarja.
In če bi prejel res, bi imel stanje tudi prikazano na paypalu, ko se loginaš z svojim accountom.

ignore

Dr_M ::

V pravem Paypal mailu pise "Dear Ime Priimek..." in ne mail ali kaj drugega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

KoMar- ::

Jp, vedno se je treba it prijavit na PayPal in preverit stanje.

shadeX ::

hvala :) je pa res kakor je reku deecoy, ženska kupuje darilo za sina iz nigerije..lol

KoMar- ::

Čim se v mejlu omenja Nigerija, mejl enostavno izbrišeš :)

DeeCoy ::

jop.. enostavno ignoriraj vse skupaj.. js na tvojem mestu nebi nikakor prodaju v tujino...

St235 ::

pač fake obvestilo, ki igra na naivnost uporabnika.

detroit ::

ali nevednost
Skero

St235 ::

To, da ne preveriš, če imaš sredstva dejansko na računi je le in samo naivnost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede Paypala

Oddelek: Pomoč in nasveti
71054 (895) ananchel
»

nigerijci še vedno harajo po bolhi

Oddelek: Loža
247302 (6227) sarma832
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923802 (13687) St235
»

Posiljanje v tujino Pay Pal?

Oddelek: Kaj kupiti
305967 (3349) BineK
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424869 (4222) razzor

Več podobnih tem