» »

slovenke, hrvatice...

slovenke, hrvatice...

«
1
2

Ramon dekers ::

To temo odpiram, ker sem bil zadnjič na morju v dalmaciji. Tam sem bil en teden. Ko sem odšel skoraj vsak dan ven, sem malo opazoval dogajanje okoli sebe ljudi, še bolj pa nasprotni spol.

In bolj kot sem opazoval,in hotel navezati stik s kako od žensk, bolj sem spoznaval da imajo te ženske dobesedno meglo v glavi.
In ko sem se pogovarjal z neko starejšo gospo je pač samo povedala da iščejo bogate nemce z jahtami, drugače pa so lene in si lahko razsuješ življenje, če dobiš mulce z njimi. No saj v Sloveniji je zadeva podobna face it.

Pa kljub temu sem videl že nekaj sveta in ko sem potoval po aziji, lahko rečem, da si vedno dobil nekoga za debato, naj si bo ženska ali moški, res je da se je bilo potrebno malo potruditi z angleščino pa vseeno se mi je zdelo da imajo ljudje oziroma vsaj ženske tam veliko večji IQ.

Se tudi vam zdi podobno?

lonz ::

Oh joj; spet posploševanje. Ker se te nobena am ni vzela so vse butaste pleharce?
...arrrrrr, shiver me timbers...

#000000 ::

Tko je aveš, lepe mlade ženske so rade tam kjer se gibajo moški z veliko denarja.

In to velja za celo zemelsko oblo če ne še čez bi reku CIME :)

Pač ženske iščejo sigurnost in lepo življenje, in če je baba huda bo gledala da dobi čimbogatejšega.

Meizu ::

#000000 je izjavil:

Tko je aveš, lepe mlade ženske so rade tam kjer se gibajo moški z veliko denarja.

In to velja za celo zemelsko oblo če ne še čez bi reku CIME :)

Pač ženske iščejo sigurnost in lepo življenje, in če je baba huda bo gledala da dobi čimbogatejšega.


No jst bi take v krematorij pometal.

Ja, tako umazano igro se grejo ja. Lenarit okoli, se poročit z nekom ki je poln dnarja (ki je tudi verjetno garal močno da je do tega denarja prišel), se pomožnosti še loči in pobere pol premoženja.

Me ima da bi prijel za mitraljez in vse take postreljal.

Edit: V šolo naj grejo, doštudirajo, pol naj se pa kurbarijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

kopernik ::

Zakaj bi jih postreljal ? :-) To je kar pogost algoritem pri evoluciji, namreč poiskati uspešnega samca.

Meizu ::

Zaradi nepoštenosti. Bilo bi mi prav, če bi si lahko tudi sam poiskal bogato žensko, tako kot množično ženske iščejo bogate samce.

Vendar, let's face it... Bogata ženska, neporočena... Nisem še videl tega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

amigo_no1 ::

Itak da to počno, imajo kar dosti asov v rokavu da katerega bogatega ujagajo.

O kakšni ne poštenosti ?

tole dvoje si daj na steno (big bold fonts):
Poštenje je urbani mit.
in
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

amigo_no1 je izjavil:

Itak da to počno, imajo kar dosti asov v rokavu da katerega bogatega ujagajo.

O kakšni ne poštenosti ?

tole dvoje si daj na steno (big bold fonts):
Poštenje je urbani mit.
in
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.


A ni lepo živet v idealizmu? :P Vsaj upanje umre zadnje... :P

Drugače pa ja, se zavedam vseh teh načel, ne rabiš skrbet.

knesz ::

Saj se ve kako to gre.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot njegova žena lahko zapravi, uspešna ženska je pa tista, ki najde takega moškega :)

PaX_MaN ::

Meizu je izjavil:

#000000 je izjavil:

Tko je aveš, lepe mlade ženske so rade tam kjer se gibajo moški z veliko denarja.

In to velja za celo zemelsko oblo če ne še čez bi reku CIME :)

Pač ženske iščejo sigurnost in lepo življenje, in če je baba huda bo gledala da dobi čimbogatejšega.


No jst bi take v krematorij pometal.

Ja, tako umazano igro se grejo ja. Lenarit okoli, se poročit z nekom ki je poln dnarja (ki je tudi verjetno garal močno da je do tega denarja prišel), se pomožnosti še loči in pobere pol premoženja.

Me ima da bi prijel za mitraljez in vse take postreljal.

Edit: V šolo naj grejo, doštudirajo, pol naj se pa kurbarijo.

Hej, izkoriščanje gre v obe smeri.:D
Itak pa, niso počitnice lih za to, da imaš možgane na OFF?;((

Meizu ::

Sej niso take sam poleti, so še drugi letni časi >:D

gendale ::

Meizu je izjavil:

Zaradi nepoštenosti. Bilo bi mi prav, če bi si lahko tudi sam poiskal bogato žensko, tako kot množično ženske iščejo bogate samce.

Vendar, let's face it... Bogata ženska, neporočena... Nisem še videl tega...

kake nepoštenosti?
zakaj bi jim pa moral bit ravno ti všeč?
kaj je na tebi takega da bi izstopal nad povprečjem?
si bogat? uspešen? lep?

a si poskusil tudi z grdimi ženskami?
a to pa ne ker te ne privlačijo... in potem se pritožuješ ker lepih žensk ne privlači nek povprečen tip..

Ramon dekers ::

Meizu je izjavil:

#000000 je izjavil:

Tko je aveš, lepe mlade ženske so rade tam kjer se gibajo moški z veliko denarja.

In to velja za celo zemelsko oblo če ne še čez bi reku CIME :)

Pač ženske iščejo sigurnost in lepo življenje, in če je baba huda bo gledala da dobi čimbogatejšega.


No jst bi take v krematorij pometal.

Ja, tako umazano igro se grejo ja. Lenarit okoli, se poročit z nekom ki je poln dnarja (ki je tudi verjetno garal močno da je do tega denarja prišel), se pomožnosti še loči in pobere pol premoženja.

Me ima da bi prijel za mitraljez in vse take postreljal.

Edit: V šolo naj grejo, doštudirajo, pol naj se pa kurbarijo.



mah to me ne moti naj ona išče. Jaz tja nisem prišel jeb... otroke delat... pač hotel sem samo kako debato z njimi, in sem se probal malo igrati:) jah žal sva prišla do imena in od kje je, potem pa je plesala naprej sama s sabo.

No v aziji je bilo v "užitek" poslušati ženske kako so nekatere delale na riževih poljih, kako so bile nekatere prisiljene v prostitucijo. Skratka lahko si imel debato na nivoju.
Sicer pa mi je že butasto poslušati osebke tu da pač ženske to iščejo (bogate moške). Dajmo nalijmo si čistega vina dandanes lahko uspejo in pridejo dlje kot marsikateri moški. Nismo več v srednjem vekum, pa v prazgodovini ko si je moški nadel zobe od mamuta, ona pa je videla da ima meso in je preskrbljena. Pa prosim vas kdo bi imel manekenko samo zato da jo daš ponoči potem na polico da jo sosedje gledajo. Ker jebb.. se že čez 3 leta malo naveličaš, vsaj če imaš eno:)

Zgodovina sprememb…

lexios ::

Jaz tja nisem prišel jeb... otroke delat... pač hotel sem samo kako debato z njimi, in sem se probal malo igrati:) jah žal sva prišla do imena in od kje je, potem pa je plesala naprej sama s sabo.


Lets face it, če sta prišla le do njenega imena in s kje je, je druga opcija (prva je menda bila, da imajo vse lepe ženske meglo v glavi), da se jim nisi zdel besed vreden... Karkoli že imajo v glavi!;)>:D

Sicer pa sj veš ka pravjo, lepota+IQ = konst.;((

Ramon dekers ::

uf nevem če bi je bilo to ker so bile grupe, ženske posebaj pa tipi skupaj. No bili so še obupani primeri ko sta dva moški in ženska sedela skupaj in tapkala vsak svoj telefon:)
In tisti res pijani ko je končno bil normalen položaj ples ženske osebe in moške.

Pa to ko si je dala minič gor to je bila nedosegljiva uf uf uf. Gledala samo naprej(no je pa pogledala še kak bmw ko je peljal mimo:). Mi je šlo kar na smeh:) Sem se pogovarjal malo s hrvati in jih je kar malo sram kaj imajo:)

Aljaz1980 ::

tukaj govorimo izključno o hrvaticah slovenkah ob morju in pa o kakšni starostni skupini govorimo?

Ramon dekers ::

Aljaz1980 je izjavil:

tukaj govorimo izključno o hrvaticah slovenkah ob morju in pa o kakšni starostni skupini govorimo?


jah slovenke, hrvatice pa nekje do 30 let. boš naredil psihoanalizo:)

Meizu ::

gendale je izjavil:

Meizu je izjavil:

Zaradi nepoštenosti. Bilo bi mi prav, če bi si lahko tudi sam poiskal bogato žensko, tako kot množično ženske iščejo bogate samce.

Vendar, let's face it... Bogata ženska, neporočena... Nisem še videl tega...

kake nepoštenosti?
zakaj bi jim pa moral bit ravno ti všeč?
kaj je na tebi takega da bi izstopal nad povprečjem?
si bogat? uspešen? lep?

a si poskusil tudi z grdimi ženskami?
a to pa ne ker te ne privlačijo... in potem se pritožuješ ker lepih žensk ne privlači nek povprečen tip..


Mah ja... To kar jst pišem pišem bolj za šalo kot zares. Boli me k, kaj se grejo, jst svojo imam in s svojo sm srečen. :) Sam nekej resnice pa je na temu mar ni? :D

Vikking ::

Ramon dekers je izjavil:


Pa kljub temu sem videl že nekaj sveta in ko sem potoval po aziji, lahko rečem, da si vedno dobil nekoga za debato, naj si bo ženska ali moški, res je da se je bilo potrebno malo potruditi z angleščino pa vseeno se mi je zdelo da imajo ljudje oziroma vsaj ženske tam veliko večji IQ.

Se tudi vam zdi podobno?


V očeh ubogih azijk kot slovenec, si grdi nemec z debelo denarnico. Žal za jadran si presiromašen, da bi te katera od lepih hrvatic pogledala.

Matev ::

kaj je narobe s tem, da ima bogat moški več oziroma mnogo žensk na razpolago
?

če bi ti imel denar bi tudi pričakoval podobno

Ramon dekers ::

Vikking je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:


Pa kljub temu sem videl že nekaj sveta in ko sem potoval po aziji, lahko rečem, da si vedno dobil nekoga za debato, naj si bo ženska ali moški, res je da se je bilo potrebno malo potruditi z angleščino pa vseeno se mi je zdelo da imajo ljudje oziroma vsaj ženske tam veliko večji IQ.

Se tudi vam zdi podobno?


V očeh ubogih azijk kot slovenec, si grdi nemec z debelo denarnico. Žal za jadran si presiromašen, da bi te katera od lepih hrvatic pogledala.


Oh, ja. Vesl bo tisti ki bo dobil tako hrvatico, ne zna delati, šole nima, torej jo lahko poleg sexa sploh še za kaj imaš?

Matev je izjavil:

kaj je narobe s tem, da ima bogat moški več oziroma mnogo žensk na razpolago
?

če bi ti imel denar bi tudi pričakoval podobno



že, samo če se z eno razumeš in ti odgovarja, in lahko z njo počneš še kaj poleg delanja otrok, potem nevem zakaj bi menjal za tisto ki ti ne nudi ničesar oziroma samo eno stvar.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Aljaz1980 je izjavil:

tukaj govorimo izključno o hrvaticah slovenkah ob morju in pa o kakšni starostni skupini govorimo?


O madona, starost je tukaj nepomenbna, že v vrtcu in osnovni šoli si verjetno opazil da se punce lepijo na 3 tipe fantičkov.

1 tip = simpatičnost
2 tip = nosi najnovejše superge, leviske N5 in ima japosnko digitronko z kalukatojem :)
3 tip = je baraba ki se pripelje z avtomatikom in je prešlatu že kompletno osemletko
(navedbe držijo za leto 75 ko sem jest hodu v osemletko)

Do danes se je spremenilo edino to da majo mulci v osnovni šoli Ipoda, Iphone, Ipad itd.
skratka konstantno raste vrednost obutve in gadgetov :)

babe oh babe :) Jest mam sošolko ki se je pri 23 poročila z 46 letnkom, in on niti ni bil nek bogataš, je imel in ima še danes nek malo boljši standard, tko da se ona vozi z 5 let starim merđotom on pa z novim in pol vsakih 5 let zamenjata, ko pridem k njej na obisk me mož (je iz srbije=vojvodina) izljubi in reče šta češ da jedeš i piješ i koliko dana ostaješ !! Tko da je možakar na mestu čeprav je blizu al pa celo čez 60 let. Samo ima nek doka dober standard in ona je še dons zadovoljna in ga nebi menjala z nič na svetu.

A da povem kako jo je zapecal se poserješ od smeha.

Ona je rekla da jo je očaralo prvo to ker so ga kamorkoli je prišel večinoma vsi poznali in se hiteli z njim rukovat :)
drugo, da ni niti enkrat pustil da plača ona ali kdorkoli iz njene družbe.

tretje dokaj smešno je pa bilo to, da ko je on nakladal zgodbe in prigode so vsi imeli usta odpta na strežaj in oči kot 5 kovačev

ČETRTO kar je rekla da je bilo fascinantno pri njemu, tip je obvladal ene 15 hudih trikov-carovnij s kartami ipd.

Ko mi je to povedala sem mislu da se bom uscal, ampak ko sem ga spoznal, sem reku ma ja sej ni ji preostal druzga kot da ga užen. zamisli trik s kartami je verjetno prevladal nad vsemi njenimi vrstniki, no ja + zajeten kup gotovine.

Ramon dekers ::

mah to si sedaj povedal neko pravljico. Ženske se v osnovni šoli zaljubijo po večini v tiste ki so idioti in na koncu niti osnovne šole naredijo, ampak delajo z drogo.


"V očeh ubogih azijk kot slovenec, si grdi nemec z debelo denarnico. Žal za jadran si presiromašen, da bi te katera od lepih hrvatic pogledala."

ti pa moraš še malo sveta videti. Ker azija je popolnoma drugačna, in nevem od kje mit da so vse azijke revne kmetice, neboš verjel koliko žensk in to zelo lepih vozi avtomobile od nissanov do toyot, ki se jih tu zelo redko kdo lahko privošči s povprečjem! Da spet ne govorim o njihovem odnosu.

guest #44 ::

Daš ženski dobro rit, joške in obraz...ti skoraj garantiram, da bo ta ženska plavala v oblakih. Lepi moški, za lepe moške zaenkrat še ni tok značilno tako obnašanje ampak se stvari spreminjajo.

Ženske pa to bile od vedno take, kot da so bile samo za to zevolvirane. Pretežno so take ženske potujoče, embrionske posode.

Se opravičujem, če sem koga užalil, ampak bojim se da je to kr resnica.

Zgodovina sprememb…

Relanium ::

No js povem iz prve roke, da so nizozemke zelo zelo fajne punce.
Čisto prijazne, pripravljene pomagat pa nasploh poštimane v glavi. Če le pristopiš do kakšne.
poleg tega pa izgledajo nič kaj slabše kot pri nas, prej obratno.

In naše frčure si zdaj mislijo kaj so one

#000000 ::

Ramon dekers je izjavil:

mah to si sedaj povedal neko pravljico.


Ni nobena pravljica, pa si mogoče ti še tolk želel.

To je resnična zgodba, moje sošolke, katere imena pa seveda ne bom navedel.

Pa še to, ko smo bli pri njej na obisku in sem parkrat videl da babe nekaj potihoma govorjijo med seboj, sem enkrat uspel dešifrirat, ko je rekla, ene iščete lepoto in romantiko, jest sem se pa odločila za sigurnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Ramon dekers ::

jezus sigurnost je to da se oženi z moškim pri 50 ih prosim te to ni zdrava pamet to so zje*** kromosomi oziroma geni, ali pačć pomankanje inteligence.


Grobo rečeno, znastvenik, ki bi ji govoril od fizike, biologije, medicine, jo nebi očaral.
V tem primeru bi jo očaral samo če bi bila ona prav tako visoko izobražena in inteligentna.
Torej lahko tvojo sošolko dodam med 90% tehle lahkomiselnih žensk.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Relanium je izjavil:

No js povem iz prve roke, da so nizozemke zelo zelo fajne punce.
Čisto prijazne, pripravljene pomagat pa nasploh poštimane v glavi. Če le pristopiš do kakšne.
poleg tega pa izgledajo nič kaj slabše kot pri nas, prej obratno.

In naše frčure si zdaj mislijo kaj so one


Uuu ja :) Nizozemske so fajn in 100x lepše kot naše "lepotice"... V mislih mam naše kao "state of the art" lepotice ala Nina Osenar, Sanja Grohar in podobne frčafele...

;-) ::

Meni osebno so južnjakinje boljše. Ne samo po zunanjosti. Čistokrvne slovenke nebi mel, niti slovenke niso lepe, niti tak dobre žene ko južnjakinje.

Meizu ::

;-) je izjavil:

Meni osebno so južnjakinje boljše. Ne samo po zunanjosti. Čistokrvne slovenke nebi mel, niti slovenke niso lepe, niti tak dobre žene ko južnjakinje.


Jebeš tisto... Nizozemke, Švedinje... arrrrr :)

Isotropic ::

Relanium je izjavil:

No js povem iz prve roke, da so nizozemke zelo zelo fajne punce.
Čisto prijazne, pripravljene pomagat pa nasploh poštimane v glavi. Če le pristopiš do kakšne.
poleg tega pa izgledajo nič kaj slabše kot pri nas, prej obratno.

In naše frčure si zdaj mislijo kaj so one

jaz sem pa slisal, da ne znajo kuhat na splosno in da ta take zadeve ponucajo tipe;((
od enega, ki je bil gor (izmenjava, torej verjetno studentke)

In ko sem se pogovarjal z neko starejšo gospo je pač samo povedala da iščejo bogate nemce z jahtami, drugače pa so lene in si lahko razsuješ življenje, če dobiš mulce z njimi.

kaj je se kaj rekla?

Zgodovina sprememb…

huelz ::

Rekla kazala primeri, posplosevanja in splosna natolcevanja.
Predvsem pa nevoscljivost ocitno.
BMK ce je totalna puhoglavka, lustna mora bit, ce pa se kuha pa pere pa tolk bols :))

Sploh pa, ne vem a se zdej pogovarjamo o hrvaticah, kjer je se ocitno poleg super turizma razvijajo se zenitvene mreze za stare premozne dedce al slovenkah, ki imajo po oceni avtorja teme parvtako meglo v glavi?

tsh2 ::

ma ženske so na splošno neumne. če hočeš dobiti eno na nivoju moške inteligence moraš iskati med znanstvenicami, teh je pa malo. poglej tale dober primer: http://www.druga.org/~raz01c/cejeki/opi... vprašanje o determinizmu, o eni najbolj zanimivih tem, kar jih je. in ženska odgovori, da se ji niti slučajno ne da o tem razpravljat. aaargh. samo stran od take tupe babe, ampak se bojim da jih je takih 90%.
sicer pa obstaja nenehen boj (evolucijsko) med moškimi in ženskami. ženske se borijo, da dobijo čim več denarja od čimveč moških, moški pa, da dobijo čim več vagin. drugače pa azijke so veliko bolj prijazne kot zahodnjakinje. kakšne skandinavke so še kar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

Relanium ::

No to sm že jaz rekel da so ženske bolj neumne, pa sem zmeraj bil takoj popljuvan.

huelz ::

Predvidevam da sta oba ze najmanj doktorja znanosti.
Drgac se pa odlocte kaj bi radi, lepo al pametno zensko?
Ce je odgovor oboje, pa najprej sebe poglejte, ce izpolnjujete vse tri pogoje (ja, tretji pogoj so pa penezi) :))

poweroff ::

tsh2, smem vprašati koliko si star? Ker ona Nuša Čoh je bila takrat srednješolka...

In če malo pobrskaš po predstavitvah njenih moških kolegov - poleg piva in avtomobilov znajo morda še kaj napisat na temo kateri procesor je najboljši...
sudo poweroff

kopernik ::

Relanium je izjavil:

No to sm že jaz rekel da so ženske bolj neumne, pa sem zmeraj bil takoj popljuvan.


Ma niso neumne, samo drugačen fokus imajo kot moški in zato porabljajo svojo energijo in čas za druge stvari. Če smo že pri posploševanju.

Blinder ::

Ma to moraš znat nemško govorit in glumiš, da si bogat nemec na dopustu. Itak jo uspeš po****** preden izve, da si v resnici povprečen slovenec.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

tsh2 ::

poweroff je izjavil:

tsh2, smem vprašati koliko si star? Ker ona Nuša Čoh je bila takrat srednješolka...

29. takrat je bila stara 18 let, če te pri 18 to ne zanima, ko možgani lavfajo najbolj na polno, te tudi ko se boš postaral ne bo.

Meizu ::

Kako je stara 29, če pa piše tam da je letnik 1986?

poweroff ::

Tsh2 vprašanje. Morda ja, morda ne.
sudo poweroff

SkIDiver ::

Če bi rad dobro žensko družbo pojdi na Poljsko ali Slovaško. Po moji izkušnji se najde ogromno prijetnih punc in predvsem večina s poštimano glavo oz. s podstrešjem v glavi.

Z Nizozemkami in Švedinjami pa nimam izkušenj. Bo treba še v tiste kraje malo stopit v turizem.

Ramon dekers ::

kopernik je izjavil:

Relanium je izjavil:

No to sm že jaz rekel da so ženske bolj neumne, pa sem zmeraj bil takoj popljuvan.


Ma niso neumne, samo drugačen fokus imajo kot moški in zato porabljajo svojo energijo in čas za druge stvari. Če smo že pri posploševanju.


in to je? nakupovanje? biti v skretu 30 min? ne gre se za posploševanje, gre se za fakte. Dejmo si pogledat v oči in priznat da večina jih pač ni brihtnih če se že ne morte sprijaznit s stavkom da so zabite!

kopernik ::

Ramon dekers je izjavil:

in to je? nakupovanje? biti v skretu 30 min? ne gre se za posploševanje, gre se za fakte. Dejmo si pogledat v oči in priznat da večina jih pač ni brihtnih če se že ne morte sprijaznit s stavkom da so zabite!


V bistvu sem hotel reči, da zaradi drugih interesov, druge mentalitete, ipd. ženske v povprečju izrabljajo svoj čas in energijo na drugačen način kot moški. Če si imel opravka z ženksami tudi na profesionalnem področju (ne samo družabnem), potem nedvomno veš, da so zelo kompetentne, povsem primerljive z moškimi. Facebook, nakupovanje, šminkanje in tako naprej so razmeroma obrobni vidiki tematike, ki jo načenjaš.

Matev ::

Dejmo si pogledat v oči in priznat da večina jih pač ni brihtnih če se že ne morte sprijaznit s stavkom da so zabite!


fail

genetsko zasnovo imamo enako

ravno tako so pametne kot je povprečje med spoloma

ampak one imajo drugo vlogo v družbi

moški je lovec, in lovi ženske
ženske se pa nastavijo da so ulovljene

če ti je plen zbežal ali ga nisi mogel uloviti je problem v tebi...

sicer pa če so ženske tako neumne kot praviš - zakaj ne uloviš in ne napičiš kakšne

ker iz tvojega javkanja je razvidno da so se ti nekaj zamerile

Roadkill ::

Ene parim tukaj predlagam menjavo spola. Pa da se pol med sabo sparčkate.
Edino tako se boste rešili teh muk. :))

Jao, kakšne imate...
Ü

Ramon dekers ::

Matev je izjavil:

Dejmo si pogledat v oči in priznat da večina jih pač ni brihtnih če se že ne morte sprijaznit s stavkom da so zabite!


fail

genetsko zasnovo imamo enako

ravno tako so pametne kot je povprečje med spoloma

ampak one imajo drugo vlogo v družbi

moški je lovec, in lovi ženske
ženske se pa nastavijo da so ulovljene

če ti je plen zbežal ali ga nisi mogel uloviti je problem v tebi...

sicer pa če so ženske tako neumne kot praviš - zakaj ne uloviš in ne napičiš kakšne

ker iz tvojega javkanja je razvidno da so se ti nekaj zamerile



kdo javka o čemerkoli? Samo objektivno ocenjujem zadeve kakršne so.
Tu ne govorim o jebanju, in verjetno ti tega neboš dojel. Govorim o različnih kulturah, mentaliteti... Nevem zakaj se pri mojih temah znajdejo vedno osebki, ki ukrivljajo to kar hočem povedati? Kaj tebi ni jasno, res si ugotovil znanosti ko si povedal da je moški lovec in da je ženska plen. Kar se tiče genetkse osnove jah bo že držalo, mogoče pa je samo okolje takšno da si ji določeni geni ne vključijo.

Žensko lahko dobiš za vsakim vogalom, v vsakim primeru plačaš posredno ali neposredno. Tako da ne bluzi.

Matev ::

kot vidimi imajo nekateri probleme z ženskami

...

pleh p. so pač tako prisotne kot so prisotni jeba.či

pa ni zaradi tega slab ne en ne drug

če ne bi bilo povpraševanja, tudi ponudbe ne bi bilo... kdo je zdaj slab in neumen po tvoje

vse se poklopi in vsi so zadovoljni - razen tebe ki misliš da je svet rožnati tepih posejan z sladolednimi korneti

Ramon dekers ::

ti še sam neveš kaj hočeš povedati res. Preberi še enkrat to kar si napisal.


Je samo diskusija in nič več kot diskusija, in nevem od kje ti ideje da mislim da je svet rožnat tepih posejan s sladolednimi korneti. Vzemi si malo pavze, pojdi na počitek. Malo sieste ti nebo škodilo, ker zgleda da ti je vročina malo usekala v glavo!

Matev ::

še enkrat - da bo bolj jasno:

pleh p. so pač prisotne ker so prisotni jeba.či

in ker dobi vsak svoje - ni zadeva nič napačna
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški in ženska enakovredna ali enaka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
818925 (7100) mertseger

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735455 (31505) Gandalfar

Uravnotežen pogled na vloge spolov (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998138979 (129579) Gandalfar

Več podobnih tem