» »

Program za "klicni center"

Program za "klicni center"

adolin2 ::

Živjo,
zanima me ali mogoče kdo pozna kakšen program, ki bi ga lahko uporabljal pri klicanju strank po telefonu.

Delam sicer v podjetju kjer kličem stranke v tujino in potem si moram napisati kaj sem se zmenil in kdaj ga spet pokličem. In da nebi tako kot sedaj to pisal v zvezek in potem iskal kot zmešan, bi mi prav prišel kakšen za to namenjen programček.

Fajn bi blo da ima lahko kakšne opomnike, da lahko ustvarjaš kakšne "notes" (obvestilca) in da sorturaš po podjetjih.
Oziroma kar koli kar mi bi olajšalo klicanje in da mi nebi bilo treba pisat v zvezek in potem iskati kot zmešan =) hehe

Tnx =)

BadB0y ::

Outlook ima tudi moznost sledenja klicanja... Zapise o klicanih pa ti shranjuje v dnevnik.


adolin2 ::

Samo jaz kličem iz stacionarnega telefona. A za Outlook moraš uporabljat kak Skype?

Zeberdee ::

Pomagajo ti lahko na CDEju, kjer so razvili svoj program za klicni center.

http://www.cde.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

BadB0y ::

adolin2 je izjavil:

Samo jaz kličem iz stacionarnega telefona. A za Outlook moraš uporabljat kak Skype?

Ne ce imas na računalniku telefonski priključek lahko telefon vklopis v racunalnik in preko outlooka kličeš. Številke shranis v stike in je to to. Malo si poglej..


jukoz ::

Drugač se temu reče CRM sistem - customer relationship management system.

To je pa lahko od excel preglednice (če delaš sam) do velikih sistemov, ki omogočajo n istočasnih povezav in dela s strankami.

mile ::

poweroff ::

Po moje je najbolj enostavno, da si zapisuješ podatke v preglednico, ali še bolje - v kakšno bazo. Access ali OpenOffice Base obrazec si sprogramiraj. Notri boš vnesel ime stranke, telefonsko, datum klica, kaj si se zmenil, ter termin za naslednji klic. Pol pa prikazuješ podatke po poljubnih kriterijih, npr. glede na naslednji klic.
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578492625 (5341) MrStein
»

Telefonski klic neznane številke - prevara?

Oddelek: Pomoč in nasveti
258776 (6895) seba-beba
»

Tučija - najcenejša varijanta za klice/sms-e v Slovenijo

Oddelek: Loža
242875 (2777) Invictus
»

Kje dobiti študente za delo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8610923 (7411) zuz3k
»

Mobitel zavaja uporabnike

Oddelek: Loža
173083 (2187) nokia6310

Več podobnih tem