» »

HTC Touch2 ali Samsung Galaxy Spica?

HTC Touch2 ali Samsung Galaxy Spica?

1
2
»

Highlag ::

Shekano nekaj. Dokler ne ponuja Samsung na svoji strani...
Never trust a computer you can't throw out a window

muzičar ::

I570EXXJD1 bo najbrž uradni update. Več bo znano jutri. Na RAM2 (uradni servis) ga že dobite, če telefon nesete tja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: muzičar ()

globoko grlo ::

kakšn updejt je to?

Bananovec ::

kitara8 je izjavil:

kmetek je izjavil:

Kako hudiča niso dal gor FM radia?

jbg...škoda se strinjam

Android takrat še ni podpiral.
Zanima me, če katerega moti to, da ni MULTITOUCHa?
Sam telefon sicer ima to možnost (Hardware), žal pa je zato software ne podpira. Tudi takrat še Android multitoucha NI podpiral. Zdaj, ko ga pa, pa se jim pri samsungu verjetno ne da ubadati s tem.
Pa še nekaj vprašanj imam.
A bo mogoče nadgraditi Android na verzijo 2.2?
Kako se obnese pri pisanju?
Lahko hitro pišeš brez zaostajanja črk in slabih odzivnih časov?
A je telefon res hitrejši od nekaterih HTCjevih mobitelov?
Na črnem modelu zgleda plastika okrog OK gumba grozna. A je taka tudi v resnici?
To me zanima predvsem zato, ker imam namen ga kupiti.

Zanima me tudi, če pride kdaj do jeseni kakšen telefon, ki je podoben Spici s podobnimi strojnimi "sestavinami".

In pa seveda hvala vsem, ki mi bodo na vprašanja odgovorili..

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

eno pitance glede špice

Kako preprečim dolpoteg gmailov kadar nisem na wifiju?

tnx

globoko grlo ::

Pa a obstaja kkšn task switch al kj podobnega?

tnx

Ted ::

APNdroid aplikacija.
Mah...

globoko grlo ::

tnx

globoko grlo ::

pa še neki pri špici, sem si dol potegnil handcent SMS, pa ga ne znam naštimat kot default sms app

a mogoče kdo ve kako se to naredi?

tnx

_marko ::

Sam bi si kupil ta telefon, me pa skrbi kakovost tipkanja.
Namreč, dnevno preko telefona natipkam cca 10 mailov, kar pomeni da bi rad, da mi tipkanje deluje zelo dobro.

Kakšna je kvaliteta Spice glede tipkanja teksta?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

krentam ::

Ko berem te vaše komentarje me je tale telefon popolnoma prevzel....
hja mogoče ga pa še ubavim...
Sicer pa mene zanima sledeče..
Teddy81 a bi ti lahko napravu kako fotko da vidimo kake slike dela...no sicer mene zanima fotoaparat tako da nima veze kaj slikaš, samo da vidim kako sliko naredi ter kako je z raznimi pikicami po ekranu itd...
kajti recimo moja nokia 5800 ima pri slikanju vedno kake male pikice v končni sliki...
slika ni tako kakovostna kakor bi morala biti..
glede radia pa se ne sekiram, kajti še xperia x10 ga nima ..no vsaj tako v katalogu piše.
LP in hvala za odgovor.
krentam
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

globoko grlo ::

@marko
Tipkanja se morš mal navadit, sam ni neka znanost oz. zahtevno opravilo, gre zelo spodobno.
Ampak (ja, vedno je en ampak) včasih dela par prvih pritiskov mal z zamikom, al pa vsaj pri prvi črki traja kkšno sekundo, da se pojav na ekranu, ampak to samo včasih.
Pa imam občutek, da moraš na desni strani tipkovnice malo bolj na levo črk pritiskat, na levi strani tipkala pa malo bolj na desno, ampak lahko imam samo jaz tak filing.

Na splošno je pa kr kul.

@krentam
Fotka na spici me je pa razočarala, še moj stari SE w800i dela boljše in hitrejše kot tale spica. Foto je kle zgolj in samo za nujne fotke.
Pa počasn je, grrrr, prtisneš knof, potem počas fokusira in na konc stisne fotko. Folku se pa jasno ne da 5s čakat in smejat, vglavnem razočaran.

mogoče še stisnem kkšno fotko, pa jo gor prlepim

ajd

globoko grlo ::

evo, če bo to delal









fotke niso nič obdelane, take pridejo iz telefona

Zgodovina sprememb…

krentam ::

no globoko grlo saj je kr vredu :)
Meni so kr kul ..
Sicer pa povej še kak plus ki si ga opazil pri telefonu!
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

globoko grlo ::

hehe, rabiš samo nekoda, ki ti reče kupi zadevo, za ta dnar ni bolšga, ane

krentam ::

hja :D .... sicer pa res nevem al nej kupim tega al kakega drugega...
nekaj takih komentarjev zgoraj me je odvrnilo do nakupa, nekaj pa me jih je do take mere prepričalo da sem pripravljen kupit...no nevem :D
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

miharoll ::

pozdravljeni!

zanima me koko je z pregledovanjem sms-jev. ali j možno kot pri iphonu gledati smsje kot pogovore??? ali prejetp posebaj in poslano posebaj.
Vem da ni ravno pomemben podatek ampak me vseno zanima.

HVALA

globoko grlo ::

Podobno kot pri iphonu, vidiš poslane in prejete maile kot conversation. Lahko si pa tudi snameš free progy, ki ti praktično simulira iphone style.

@krentam
Če se ti ne mudi, lahko mal počakaš (ne vem kolk, sam ne prav dolg), ker prideta še dva modela galaxy class telefona, ki bosta imela android 2.2. Na Spici bo verjetno samo kot custom mod. Official suporta od samsunga 99,99% ne bo za spico in 2.2 oz. "mogoče čez kkšn let" < = uradna razlaga RAM2 d.o.o. :)

Enivej, men je kul, če bi mel keš, bi pa vzel HTCja desire al pa kj podobnega, sam tist košta 3x več.

Kkšnih posebnih plusov pa nisem opazil, razen android platforme :)

JaVonTech ::

Naj še jaz podam svoje mnenje...

Imam Spico in sem nad njo navdušen. Pa jo imam že kakšen mesec. Aplikacij je res ogromno. Telefon mi zdrži 3 dni nenormalne rabe (kar naprej sem na internetu, igram igrice, gledam DivX filme in poslušam glasbo. Na tipkovnico se moraš navaditi in kdaj ima malo zamika. Če ima telefon 1.5 verzijo potem je vse v angleščini. Sedaj sem namestil uradno nadgradnjo na RAM2 in je vse v slovenščini (razen aplikacij). Aplikacij je sedaj še več. Slike so dobre in je na 2.1 še več možnosti počasno pa ni, samo avtofokus vzame nekaj časa. Videoposnetki pa so slabi in samo za silo. Po nadgradnji dobiš več aplikacij že naloženih in ni Live wallpaperjev ter speech to write. Telefon priporočam vsem, ki malo vedo Androidu in nimajo namena zapraviti veliko za telefon. Za tiste z več denarja pa priporočam Google N1.

kondratiev ::

Naj še jaz pristavim piskrček...

Odločam se med temi mobiteli (v rangu 150EUR): htc touch 2, lg gt540 swift, samsung blue earth, samsung galaxy spica, samgung omnia pro, nokia e52. Do sedaj nisem imel smart phona in tudi moja raba telefona je 20 min pogovorov na dan, 5 sms jev na dan. Tale Android se zdi zelo v redu: lg, spica torej sta dobri opicji?

krentam ::

Od teh telefonov ki si jih naštel je omembe vreden le samsungov galaxy , ter od komunikativnih telefonov e52 ali omnia pro.
Če nemaraš kakršnihkoli touch zaslonov, ti priporočam omnio pro (vseeno malo premisli pri nakupu) , če pa bo touch dobro zate pa vzami spico.
Odmisli raje nakup LG-ja ker sem ga preiskusil (od moje punce) in moram reči da slabšega telefona še nisem videl.
LP in pametno pri nakupu
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

tiga325 ::

Omnio pro ti odsvetujem, ker je jajc...sem jo imel in razen super tipk je ostalo
bolj ubogo. Pa še ugašal in zmrzoval mi je kar naprej.

trenutno sem tudi jaz pred odločitvo za samsung spico... Pomojem jo bom kar vzel.
Škoda da so razprodali htc magice...

krentam ::

jst pa bom vzel ko pride xperio x10 mini pro...menda kar hud telefonček :)
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

Jebac18 ::

un htc wildfire ki pride kmalu tudi nebo tako nedolžen jst namreč čakam da pride bo skorajšna kopija desire samo slabsi zaslon (ločljivost) drugače pa kar enakovredn lahko bi se mu rekl malo bolši tatoo
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična kaput?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6827 (758) globoko grlo
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
152014 (1396) pleomax
»

Samsung Galaxy Spica Android ( 2.1 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
458973 (5471) DOOM_er
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929431 (6032) globoko grlo
»

HTC Tattoo ali Samsung Galaxy Spica?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202639 (2306) ziga1990

Več podobnih tem