» »

Portal 2

Portal 2

1 2
3
»

LeXani ::

dokončal igro..masterpiece! potihoma si želim da nebi bilo nadaljevanja, vsaj s tem likom ne..ker se res čudovito zlijeta dela skupaj.
SPAAAAAAAAAACEEEE! I'm in space. Space. Space. Gotta see it all. I'm in space.
Čas prve prijave 04.11.2005

krho ::

@LeXani: Kaj češ, če je blont :D
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

macgajver ::

Jaz uživam trenutno v coop res super zadeva fino skyp in gasa zabava zagotovljena. Mi je pa igra zelo všeč v singleplayer sem v chapterju 6 in zgodba res vleče. In še lepo se pokaže da source engine še vedno ni za staro šaro igra izgleda zelo lepo in dela praktično na vsakem mlinčku zelo dobro.
tenstan krompir je pa zakon

Good Guy ::

LeXani je izjavil:

dokončal igro..masterpiece! potihoma si želim da nebi bilo nadaljevanja, vsaj s tem likom ne..ker se res čudovito zlijeta dela skupaj.
SPAAAAAAAAAACEEEE! I'm in space. Space. Space. Gotta see it all. I'm in space.


jah pomoje da nadaljevanje bo.. sploh ker zraven tebe ko prideš "na površje" zraven prileti še ena kocka, katero boš posledično rabu v novem svetu..

LeXani ::

Valve zaenkrat verjetno nima namena igre peljati naprej, zato tudi tak konec..iz katerega lahko po potrebi nadaljujejo. Mislim da so naredili eno zelo veliko napako, in sicer z izdajo tistega stripa, v katerem razkrijejo sploh za kaj se gre vse..ker sama igra deluje skrivnostno ter ne posreduje veliko inf. glede zgodbe..šele ko preletiš strip pokapiraš za kaj se gre. In če bi namesto tega stripa izdali Portal 3, kateri bi se časovno umestil med prva dva dela, z Doug Rattmann-om v glavni vlogi, saj je znano da je preživel med temi "ugankami" kar nekaj mesecev. Škoda. S tem bi ventilčkom uspel epski met, v smislu filmske trilogije Cube.
Počakajmo na HL episode3, saj naj bi bil del nekako povezan s portalom.

Chell
Doug Rattmann
Čas prve prijave 04.11.2005

ERGY ::

Definitivno je dobr špil :)

speed machine ::

Enka kot dvojka sta super igri. Upam pa da ne bo več trojke. Ker potem bi pa že bil občutek, kot da ješ prevečkrat pogreto juho.
//

]Fusion[ ::

Kakega expansion-a pa se ne bi branil :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

legice ::

]Fusion[ je izjavil:

Kakega expansion-a pa se ne bi branil :)

saj pride poleti DLC=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

]Fusion[ ::

Nisem vedo :)
Nice!
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

dr.Akula ::

Danes izzide Perpetual Testing Initiative (zastonj dlc), v katerem bo lahko vsak oblikoval svoje testne sobane in jih delil z drugimi. Torej nešteto novih zanimivih testov, popolnoma zastonj. Drugi založniki bi se lahko kaj naučili od Valva...

Še kako zadeva izgleda:
ni podatka

legice ::

fuck yeah! točn to sm čaku :DDDD
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

kmetek ::

ugodno na steamu

PORTAL 2

legice ::

sam sranje k so neki problemi, da se ne da igrt:(
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

dr.Akula ::

Kaj se ne da, ravno odšpilal 3 community sobane. Odlično je vse skupaj :D
ni podatka

kmetek ::

ej akula kok jih dobiš zraven od folka? a to folk dodaja pa so na voljo hehe? dej kaj več povej :)

dr.Akula ::

Mislim, da so eni imeli že nekaj dni prej dostop do tega orodja (razni novinarji...), ker je malo nemogoče, da bi se tako dokaj zapletene sobe lahko ustvarile v nekaj urah kolikor je na voljo nam.

Takole zgleda v browserju:



Potem se na eno sobano subcribaš in se ti pojavi v libraryju:



In igraš :)



Zanimivo mi je, da so novi glasovni posnetki Cave Johnsona na začetku vsake sobe, ki sem jo do sedaj igral in vsi so različni (things that I find interesting... :))

edit: ja kmetek, folk naredi v editorju in potem samo pritisneš publish in se soba objavi v Steam workshopu. Zdajle trenutno je recimo že 1550 community made sob; koliko od tega je dobrih je seveda drugo vprašanje. Bo pa v naslednjih dneh in tednih se najbrž pojavilo par mojstrovin, ko kakšni brainiaci dobijo to v roke.
Še to, moram pohvaliti Valve, ker editor je res simpl (hkrati pa zelo "močen") in ga bo res lahko uporabljal vsak.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

kmetek ::

damn it meni pa še ne ponudi v steamu, čemu?

dr.Akula ::

@kmetek downloadalo ti je že? Če ne restartaj Steam, drugega ne vem :|
ni podatka

kmetek ::

že naredil hehe...

legice ::

mogu sm preverit cache pa mi je začel delat=)
edino ne razumem pa to, kako igrati mape, ki so jih drugi naredili:|
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

dr.Akula ::

@legice Klikni "Play community test chambers", klikni potem na "Browse the workshop", nato v workshopu izberi mapo, ki bi jo rad igral in klikni "subscribe" gumb in mapa se ti bo pojavila v zbirki. Če se ti slučajno ne, klikni unsubscribe in potem še enkrat subrcribe, vsaj tako se potem meni pojavi.
Upam, da ti rata.
ni podatka

legice ::

to sm rabu...prčakovav sem kaki download gumb ali kaj podobnega, ker ko slišim subscribe, pomislim da dobim vse mape, ki jih avtor naredi,edino kar me moti pa je to, da tam kjer sem komentiral, da dobivam vsa sporočila, katera so za mano prišla za tisto mapo
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

kmetek ::

še vedno mi ni ponudil preko steama, čemu ne?

jaz bom znorel zakaj mi ne ponudi dlcja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Pureforce ::

Evo malce stestiral ta editor pa je precej zabavna zadeva.
Če želi kdo stestirat mojo pogruntavščino je dobrodošel.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f...

c00L3r ::

Portal 2 po novem omogoča coop comunity mape:
mape in workshop
Prav tako so obstoječi lastniki na steam-u dobili 75% popust za nakup še ene kopije. Kupiš kot darilo kolegu, da lahko skupaj igrata. Tako je cena 3,75€ trenutno. Jaz sem rekel kolegu naj mi kupi pred 2 dnevoma in sem danes tudi sam dobil kupon. Žal sem ga že porabil za še enega kolega.
Co-Op Comes to The Perpetual Testing Initiative

Če pa kdo ne rabi kupona, pa lahko mogoče komu drugemu tukaj na ST pomaga kupit cenejšo kopijo igre. Ali pa navdušite kakega znanca/kolega/punco/sestro/dedka da igra z vami coop :)

Se mi je zdelo dobro delit to znanje, saj je igra res dobra in trenutno zelo ugodna za kupit, tudi če samo singleplayer preigraš.

Testman42 ::

Jest imam kupon za 75 % cenejši Portal 2, velja do jutri, bi bil zelo vesel če ga nekdo vzame.

dr.Akula ::

Tudi jaz imam še kupon za Portal -75%. Kot so rekli, še jutri je veljaven.
Pa Steam Community Beta Access lahko tudi pošljem, če kdo rabi.
ni podatka
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836559 (1259) D3m
»

Black Mesa 14.9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23532481 (1167) DejchSLO
»

Katere igre boste kupili v letu 2010 in 2011? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10112156 (9262) listje123
»

Valve večji zaslužkar od MS-ja in Googla na zaposlenega

Oddelek: Novice / Ostale najave
276819 (4675) Jst
»

Portal 2 v letu 2011, na PS3

Oddelek: Novice / Igre
265324 (4324) Bananovec

Več podobnih tem