» »

pomoč multivariatna statistika seminarska

pomoč multivariatna statistika seminarska

fosen ::

a bi se kje našla kakšna dobra duša, ki bi mi pomagala narediti zadnji izpit na faksu in sicer seminarsko nalogo na področju multivariatne družboslovne statistike? potreboval bi od usmeritve, ker sploh ne vem kje začet, do same izvedbe ker se mi o tem področju roko na srce čisto nič ne sanja x-)
plačilo možno!

prosil bi tudi če mi lahko napišete priporočljive knjige za telebane (take da bojo napisane čimbolj na simpl, pa od osnov naprej...), ki se ukvarjajo s področjem statistike, metodologije in multivariatnih metod...družboslovno področje...kake vaje, zapiski itd...

tony1 ::

Na faksu (FOV, UM) smo imeli (že pokojnega) dr. Jožeta Jesenka, ki je na podiplomcu predaval Multivariantno analizo, napisal pa je tudi nekaj knjig - morda boš v njih našel kaj več...

Gandalfar ::

kateri faks? Na FDV DI je to v mojih casih zgledalo kot serija seminarjev, kjer se je uporabljalo razne pristope k analizi podatkov. Takole na grobo je tezko kaj konkretnega svetovat.

fosen ::

fvv
morm nardit ali primarno ali sekundarno analizo

gzibret ::

Veliko tega imaš v online helpu od paketa Statistika: http://www.statsoft.com/textbook/button...

Drugače pa vprašaj kaj bolj konkretnega. Z multivariantno statistiko se vsakodnevno ukvarjam.

Če misliš kaj delat s faktorsko analizo, imate na FDV-ju eno dobro knjigo: Child - The essentials of factor analysis.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Gandalfar ::

@gzibret: za ni FDV ;)

No poglej v zapiske kaj ti je razlika med primarno in sekundardno. Ce imas ze s temi koncepti tezave potem bo kar tezka..

tony1 ::

fvv
morm nardit ali primarno ali sekundarno analizo


Pa Jezus, saj je na tvojem faksu Jesenko predaval vse do (prezgodnje) smrti. Mislim, mularija danes, kje pa živite?

fosen ::

zadnja dva odgovora: to smo mi policaji imamo luknjo v glavi... thx gzibret morm se lotit zadeve pa naknadno kaj vprašam...

residual ::

prosim da ste dosledni pri pisanju izraza: pravilno je "multivariatna" in NE "multivariantna" statistika.

Prof. Jesenko je izdal tudi knjigo Multivariatna statistika, za 20EUR jo dobiš po pošti kamorkoli v SLO

Domina ::

a bi se kje našla kakšna dobra duša, ki bi mi pomagala narediti zadnji izpit na faksu in sicer seminarsko nalogo na področju multivariatne družboslovne statistike? potreboval bi od usmeritve, ker sploh ne vem kje začet, do same izvedbe ker se mi o tem področju roko na srce čisto nič ne sanja x-)
plačilo možno!

prosil bi tudi če mi lahko napišete priporočljive knjige za telebane (take da bojo napisane čimbolj na simpl, pa od osnov naprej...), ki se ukvarjajo s področjem statistike, metodologije in multivariatnih metod...družboslovno področje...kake vaje, zapiski itd...


Mi smo vedno vse na faksu dobl... zakaj ne greš v knjižnico pogledat ;)

pupsi1984 ::

pozna kdo metodo diskriminantne analize? potrebujem pomoč NUJNO! PM me


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Statistična analiza diplomske naloge

Oddelek: Šola
163331 (1449) harvey
»

Vpis na FDV - izobrazba (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6316161 (14480) Meizu
»

Družboslovna informatika

Oddelek: Šola
297018 (1651) ales85

multivariatna analiza - seminarske

Oddelek: Šola
114232 (3733) Gandalfar
»

Potek raziskave o odnosu do spletnega oglaševanja na Slo-Techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
618222 (6796) poweroff

Več podobnih tem