» »

Philips DVB-T

Philips DVB-T

Ales1 ::

Pozdravljeni sem nov na forumu. Imam en problem , kupil sem Philips 52PFL7203H, vse ok tv dela kot mora slika je super. Zanima me pa ta DVB-T tuner ki je vgrajen v tv, namrec ko iščem kanale se izpiše da išče analogne in digitalne kanale, vendar najde samo analogne. Torej zanima me če moram dokupiti še anteno da bo lovilo digitalne kanale? Prosim za pomoč. Lp
  • spremenil: Ales1 ()

allex ::

a si prepričan da kateri izmed oddajnikov v tvojem dosegu (že) oddaja digitalno?
kakor vem je to samo na Šancah v LJU...
struggling with abundancy of computer power

Scorpia ::

Treba je tv-ju nastaviti še frekvenco dvb-t signala ki ga sprejemaš, nato ti bo poskeniral digitalne kanale.
////

todman74 ::

@Ales1

Sicer se ne spoznam na tvoj Tv, predvidevam pa, da moraš imet nekje v meniju opcijo "izberi tuner", se pravi, izbereš lahko samo analogni tuner, ali digitalni, ne bo ti pa naenkrat skeniralo, digitalnih in analognih kanalov....če hočeš torej najti digitalne kanale, izbereš DVB-T, za "regijo" Slovenija (mpeg-4) in nato "scan", vsaj logično bi bilo tako.

@allex

Od kdaj pa to, kolikor jaz vem, je pokrita že večina Slovenije.

sthep ::

Sam imam podobnega Philipsa. Če hočeš digitalne kanale moraš pri iskanju naštimat drugo državo, ne Slovenijo. Mislim, da moraš nastavit švedsko, finsko vendar nisem čisto prepričan. Malo pobrskaj po forumu ker je že bilo govora o tem.

Ales1 ::

Sam imam podobnega Philipsa. Če hočeš digitalne kanale moraš pri iskanju naštimat drugo državo, ne Slovenijo. Mislim, da moraš nastavit švedsko, finsko vendar nisem čisto prepričan. Malo pobrskaj po forumu ker je že bilo govora o tem.


Kaj pa nastavim, ko dam npr. samodejna nastavitev, država Finska, potem me pa vpraša za digitalne progame na izbiro imam pa antena ali kabel? Sedaj sem izbral antena vendar po desetih minutah še ni našlo kakšnega kanala, pa še išče upam da bo kaj...

Edit: Hvala vam vsem za pomoč, Naslo je 180 digitalnih ter 59 analognih, s tem da je precej digitalnih blokiranih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales1 ()

todman74 ::

Edit: Hvala vam vsem za pomoč, Naslo je 180 digitalnih ter 59 analognih, s tem da je precej digitalnih blokiranih.


Tole ne razumem...ali imaš kabelsko in vgrajen DVB-C tuner, ali pa živiš kje blizu Italije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Ales1 ::

Imam kabelsko, kolikor jaz razumem imam dvb-t. Ko sem izbral anteno za nacin iskanja ni naslo nič. Ko pa sem izbral kabel je pa naslo zgoraj omenjene kanale. Sem pa s koroške.

Azrael ::

Na kabelski imaš DVB-C, DVB-T je preko zunanje ali sobne antene.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524132 (14820) OK.d
»

Phillips 40PFL5605H in digitalni kanali

Oddelek: Zvok in slika
184610 (4377) hodu63
»

Philips 37PFL5604H/12 in DVB-C

Oddelek: Zvok in slika
2815283 (13653) hodu63
»

digitalna kabelska

Oddelek: Zvok in slika
123736 (2991) easyrider3
»

PHILIPS 47PFL7603 DVB-T problem

Oddelek: Zvok in slika
224877 (3901) billzkid

Več podobnih tem