» »

Xtreamer - media player

Xtreamer - media player

««
26 / 105
»»

urosbe ::

...očitno meni brskalnik ne zna prikazat telefonskih številk in e-naslova. Daj, skoči do njih in jih prosi za telefonsko ali pa vsaj za e-naslov :)).

Jaz sem jih kontaktiral preko kontaktnega obrazca: http://www.xtreamer.si/kontakt.aspx

svejk ::


vsi podatki so lepo napisani: http://trgovina.xtreamer.si/index.aspx?...
pa tudi firma obstaja točno tam....slučajno vem, ker so od mene oddaljeni cca 7,5 minutk ;)



...očitno meni brskalnik ne zna prikazat telefonskih številk in e-naslova. Daj, skoči do njih in jih prosi za telefonsko ali pa vsaj za e-naslov :)).

no ker si malce nesramen ti bom vseeno poizkusil pomagat...podjetje se imenuje: NET-IT, d.o.o.
na dnu ti lepo piše: http://www.net-it.si/
NET-IT, d.o.o.
Poslovna cona A 23
4208 Šenčur
e-mail: info@net-it.si
GSM: 041 744659
ID za DDV: SI65928105
matična št.: 2226561

ok....pač mogoče nimajo vse na kupu...ampak malce 01010101110001010 pa gre ;)

psytoma ::

mal dosadni ste že res s tem, govorite o predvajalniku in ne več o tem kdo se drži določb, kdo obstaja kje in tako naprej

boxi ::

mal dosadni ste že res s tem, govorite o predvajalniku in ne več o tem kdo se drži določb, kdo obstaja kje in tako naprej


...saj je govora o predvajalniku. Gre za to, da nekdo, ki ga želi kupit ne bo imel težave. Dobro je vedeti od koga kupuješ, kar je tebi očitno vseeno.
Lp, boxi

rokpavlic ::

prosim za pomoč za vse ki si lastite xtreamer. Prvič kupujem hd predvajalnik. Rad bi kupil xtreamer in ga priključil na reciever yamaho rx-v465 saj bi namreč gledal filme z dts zvokom. Glede na to pa imam naslednje vprašanje ali veliko filmov mkv.264 šteka na tem predvajalniku??? aija pa še nekaj na xstreamer bi dal zunanji hdd da se nebi tolko pregreval?? kaj pravite na t0 odločitev? hvala za vaš odgovor in lp. :D

psytoma ::

mal dosadni ste že res s tem, govorite o predvajalniku in ne več o tem kdo se drži določb, kdo obstaja kje in tako naprej


...saj je govora o predvajalniku. Gre za to, da nekdo, ki ga želi kupit ne bo imel težave. Dobro je vedeti od koga kupuješ, kar je tebi očitno vseeno.


kupu sm od astrasa in je vse kot mora bit, stori enako kje je problem

schrdinger ::

Nisem spremljal, je že kdo vzpostavil IPTV preko Xtreamerja, konkretno za T-2 IPTV (verjetno je že kdo pisal na to temo, nisem celotne teme bral za nazaj)
Sicer sem nabavil od astras in vse deluje kot mora, le tako naprej!
Hvala za komentarje

misek ::

@schrdinger, IPTV še ne deluje. Sicer potreben program udpxy že teče. Ne vem pa kako "prisiliti" Xtreamer, da bi prikazal listo, torej narejen HTML. Je pa veliko zanimanja tudi na uradnem forumu. Se pa nekaj premika. Samo en uporabnik mora malce podrobneje napisati, kam shraniti to html listo. Mogoče pa bo enkrat.
A kdo ve, če IPTV deluje na predvajalniku Mvix Ultio ali Playon!HD? Ker sta oba podobna o zgradbi Xtreamerju.

frenkb ::

Eno vprašanje za lastnike tega predvajalnika:
Imam CRT TV, ki ima samo scart priključek:(, predvajalnik pa ima Composite video izhod.Zanima me, kaj bi lahko preko tega izhoda predvajal na mojem tv, če uporabim Composite/scart adapter.
Hvala

zee ::

AFAIK, bi lahko predvajal vse.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

svejk ::

Eno vprašanje za lastnike tega predvajalnika:
Imam CRT TV, ki ima samo scart priključek:(, predvajalnik pa ima Composite video izhod.Zanima me, kaj bi lahko preko tega izhoda predvajal na mojem tv, če uporabim Composite/scart adapter.
Hvala
evo s takim scartom na poziciji IN ziher deluje:

frenkb ::

Eno vprašanje za lastnike tega predvajalnika:
Imam CRT TV, ki ima samo scart priključek:(, predvajalnik pa ima Composite video izhod.Zanima me, kaj bi lahko preko tega izhoda predvajal na mojem tv, če uporabim Composite/scart adapter.
Hvala
evo s takim scartom na poziciji IN ziher deluje:



Točno to sem mislil:).
Hvala

misek ::

Aha, tema se vrnila na stare tirnice.

A je kdo poskusil Xtreamer Media Jukebox? Kako sploh deluje? Shrani kakšne datoteke na Xtreamer? Kako jih vidiš?

svejk ::

Aha, tema se vrnila na stare tirnice.

A je kdo poskusil Xtreamer Media Jukebox? Kako sploh deluje? Shrani kakšne datoteke na Xtreamer? Kako jih vidiš?


ja jaz sem poizkusil...torej zadeva pregleda vse filme in iz imdb potegne slikce in opis filma...
Vseskupaj potem shrani kot slikce poleg filma...vse lepo in prav vendar potem tega nekako v xtreamerju ne vidim...vidim samo pod zavihkom pictures ;)

becijas ::

oj,
se jest imam eno uprasanje,
a je kdo razmislal, da bi si lahko preko xt predvajal kaksne odaje iz rtv podcasta ali pa iz 24ur...? lp

Nevihta ::

Evo še eno vprašanje od mene - kako je s podnapisi? Ali se jih da vleči z neta in naknadno dodati?
Nevihta

novitibo ::

@becijas: probaj tole
http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...

fajn zadevca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: novitibo ()

serafko ::

Evo še eno vprašanje od mene - kako je s podnapisi? Ali se jih da vleči z neta in naknadno dodati?


seveda, le ime mora biti tako, kot je ime filma. lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: serafko ()

NoName ::

torej... konec tedna bom naročil nekaj xtreamer XSC-jev (side coolerjev) ki izniči glasnost ventilatorja - več informacij na http://www.tranquilpc-shop.co.uk/acatal...

majo neko akcijo, kjer je dost nižji strošek artikla pri večji količini naročenih... zaenkrat bom poleg svojega naročil še dvema. če je kdo interesent (samo resni, prosim!) me lahko klikne privat.

cena enega je ?10.43 (Excluding VAT at 15%)
pri naročilu večih pa
1x = ?10.43
3x = ?29.99
5x = ?49.49
10x = ?95.99
20x = ?184.99

zaenkrat poleg svojega naročam še tri, kar pomeni nekaj malega popusta... če je še kak interesent, pošljite zasebka..
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

astras ::

zdravo..

se ena informacija... FW 2.0 FINAL bo zunaj ta cetrtek oziroma najkasneje v petek...
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

urosh ::

Moj pa se nekje po avstriji potika zgleda...
Date + Time Responsible GLS Location Event No Event
23/10/2009 20:04 AT 590 , Austria 2.0 Inbound to GLS location
23/10/2009 20:03 AT 389 , Austria 2.0 Inbound to GLS location
22/10/2009 23:40 DE 001 Neuenstein, Germany 1.0 Outbound from GLS location
22/10/2009 23:40 DE 001 Neuenstein, Germany 2.0 Inbound to GLS location
21/10/2009 15:28 DE 830 Feuchtwangen, Germany 0.0 Data transferred to GLS System

uros678 ::

prosim za pomoč za vse ki si lastite xtreamer. Prvič kupujem hd predvajalnik. Rad bi kupil xtreamer in ga priključil na reciever yamaho rx-v465 saj bi namreč gledal filme z dts zvokom. Glede na to pa imam naslednje vprašanje ali veliko filmov mkv.264 šteka na tem predvajalniku??? aija pa še nekaj na xstreamer bi dal zunanji hdd da se nebi tolko pregreval?? kaj pravite na t0 odločitev? hvala za vaš odgovor in lp. :D


Meni še do sedaj ni štekal niti en mkv, pa gledam 720 in 1080 verzije... Ne vem pa kaj misliš s pregrevanjem? Jaz sicer nimam diska not pa se nič ne pregreva, pa tudi ventilatorja ne slišim. Sem pa gledal filme tudi iz zunanjega usb diska pa dela vse ok.

misek ::

na xstreamer bi dal zunanji hdd da se ne bi toliko pregreval??
Jaz imam disk vgrajen in se nič ne greje. Je pa res, da imam stranico trenutno sneto.
Ampak tudi v prenosniku je disk v zaprtem prostoru pa ni nič narobe in se ne greje pretirano.

maketa ::

Xtreamer
Ali lahko poslušaš internetni radio in če,ali lahko dodajaš lastno playlisto?
Ali lahko poslušaš mp3 brez prižganega TV-ja?
Torrent?
Hvala!

kmetek ::

zdravo..

se ena informacija... FW 2.0 FINAL bo zunaj ta cetrtek oziroma najkasneje v petek...
lp


super

Trupl0 ::

na forumu nisem nikjer zasledil, da bo konec tedna final.
tudi na njihovem blogu ne ;)

kar se pa ostalih nadobudnih kupcev tiče... a ne bi raje šli prebrat temo od začetka? Bodo še kakšna druga vprašanja bila odgovorjena in ne samo ena in ista... na vsaki strani skoraj isto vprašanje =)

pa ne me linčat ;)
If you are going through Hell, keep going !

becijas ::

@becijas: probaj tole
http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...

novitibo ful hvala, zadeva res super deluje!

bbobst ::

Bom pa še jaz neki prašou. A se mi splače prek Xtreamerja gledat 1080p filme na HD readi plazmi ? Ali je boljše kar se kvalitete tiče 720p .Zamnima me najboljša kombinacija.
- vir 720p ali 1080p
- Xtreamer out 720p 50 ali 60Hz ali 1080p 50 ali 60 Hz
- plazma prebavi oboje

vrossi46 ::

Videl dane v Velikem Poku ceno Xtreamerja 170EUR!!! 8-O

misek ::

Zanimiv video: Fitting the Xtreamer Side Cooler (XSC). Kaže kako z nožem odstraniti stranico. Vredno ogleda.

kmetek ::

zakaj forum ne dela?

misek ::

Kateri ne dela? Slo-tech: dela, Xtreamer: dela.

kmetek ::

xtreamerjev forum ne dela.

mrTwelveTrees ::

Madona, sem prebral 26 strani te teme, na splošno sem razočaran... preveč bugov,
jaz bi to takoj mel, bi dal tudi 200 eur, če nebi mel tok bugov, odstranijo nekaj bugov in se pojavijo novi...
Še zmeraj probelmi z ČŽŠ, mi mogoče nastavljati pozicijo podnapisov, velikost le teh, ozadje podnapisov...

Zgodovina sprememb…

misek ::

mrTwelveTrees, saj ne rabiš kupit :D Imaš še kaj drugega na razpolago.

novitibo ::

Xtreamer forum in Xtreamer podnapisi deluje BP!

ČŽŠ bug je zgodovina že en mesec

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: novitibo ()

astras ::

twelwetrees... saj ves kje kupit ;) ce ne pa nonejma vprasaj :)
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

telexdell ::

Madona, sem prebral 26 strani te teme, na splošno sem razočaran... preveč bugov,
jaz bi to takoj mel, bi dal tudi 200 eur, če nebi mel tok bugov, odstranijo nekaj bugov in se pojavijo novi...
Še zmeraj probelmi z ČŽŠ, mi mogoče nastavljati pozicijo podnapisov, velikost le teh, ozadje podnapisov...

Si pa našel neke hrošče! Če bi omenil prenos 1080p preko WiFi ali True HD zvok ali BD meniji bi še lahko debatirali.
PS: Daš meni 199€, da ti prodam mojega Xtreamerja na katerem je vse kar sprašuješ rešeno.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

misek ::

Daš meni 199€, da ti prodam mojega Xtreamerja na katerem je vse kar sprašuješ rešeno.
Evo, telexdell vsaj ve, zakaj tako visoka cena - poštimana naprava :D. V nasprotju z "velikimi" trgovinami :)

x-treamer ::

Xtreamer bo poštiman z vsakim FW bolj, nič bati.

Meni je najbolj žal za zatikanje pri WiFi prenosu 1080p, upam da bo v parih letih tudi to zgodovina. N-draft je bil potrjen, prenosa naj bi bilo dovolj.
x-treamer.com (na zalogi)

Zgodovina sprememb…

BlaY0 ::

To zatikanje se meni v bistvu ne zdi nič čudnega... vsaj pri G standardu ne. Za povprečen 1080p mkv rabiš povprečno 1,5 MB/s. Peak-i so pa tudi čez 3 MB/s kar je pa že nekje fizična/praktična zgornja meja G standarda. Če bi se dalo, oziroma če bi Xtreamer-jev video player podpiral nastavljanje bufferja, bi s povečanjem le tega lahko dosegel, da se video ne bi zatikal.

Lahko je problem tudi v tem, da gonilnik WiFi adapterja dinamično prilagaja fizično hitrost prenosa glede na jakost in šum signala... ta lahko s 54 Mbit/s pade na 48, 36 ali celo 1 Mbit/s in to že samo če gre nekdo mimo antene, zapre vrata na hodnik ali v kuhinji prižge multipraktik.

svejk ::

@becijas: probaj tole
http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php...

fajn zadevca


no včeraj sem se malce poigraval s tem...in nekako ne deluje...pač software nekaj ni kompatibilen s xtreamerjem...

NoName ::

torej... jutri zjutraj narocim xtreamer side cooler - xsc

samo se danes (max do jutri zjutraj do kaksnih 9h) sprejemam dodatna narocila...
narocenih imam ze 10 komadov, tako da sem z dobljenim popustom sila zadovoljen... ce se slucajno se najde kdo, sporocite cimprej!
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

misek ::

NoName, koliko je sploh končna cena če bi ga kupil (davek + PTT)? Se da osebno prevzeti?

novitibo ::

@svejk: firewall?

svejk ::

@svejk: firewall?

v bistvu ne najdem v programčku pravega predvajalnika...tam so napisali pod setings katerega izbrati...pa omenjenega ni več vmes?
kako misliš firewall

novitibo ::

v starem Tversity je bilo mogoče izbrati:
Step 1 - Settings

(1) goto the genreal tab - you should define the tversity to "talk" to Dlink DSM 320/R/RD (We will contact the Tversity team to optimize the device soon for Xtreamer also)

pri novem pa je lahko nastavljeno na AVTO

če ne vidiš Tversity na Xtreamerju, poglej Firewall omejitve na PC

NoName ::

NoName, koliko je sploh končna cena če bi ga kupil (davek + PTT)? Se da osebno prevzeti?


glede na spletno stran http://www.tranquilpc-shop.co.uk/acatal... dobimo 10 komadov za £95.99 (brez DDV), z davkom torej £110.3885, postnina v evropo pride £4.5, torej smo ze na £114,8885, kar je preracunano v evre 127,036362€, kar pride slabih 13€ po glavi. upam le, da moje kalkulacije drzijo in da se shipping cost ne racunajo po coolerju ampak po paketu, saj pride cooler v tem primeru 17,2€ po glavi.

ja, osebni prevzem je mozen, kar se mene tice, sem pa s parimi ze dogovorjen, da se dobimo na kofetku... z enimi v ljubljani, z drugimi v mariboru. jaz sem drugace iz celjskega konca.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NoName ()

svejk ::

v starem Tversity je bilo mogoče izbrati:
Step 1 - Settings

(1) goto the genreal tab - you should define the tversity to "talk" to Dlink DSM 320/R/RD (We will contact the Tversity team to optimize the device soon for Xtreamer also)

pri novem pa je lahko nastavljeno na AVTO

če ne vidiš Tversity na Xtreamerju, poglej Firewall omejitve na PC


aha pustim na auto...ok to sem imel in tudi vidim Tversity na Xtreamerju...težava je da xtreamer ne predvaja avi filetkov kljub temu, da nekateri imajo 0M...ok ampak tisti z 140-300m bi se pa morali predvajat ;)

NoName, koliko je sploh končna cena če bi ga kupil (davek + PTT)? Se da osebno prevzeti?


glede na spletno stran http://www.tranquilpc-shop.co.uk/acatal... dobimo 10 komadov za £95.99 (brez DDV), z davkom torej £110.3885, postnina v evropo pride £4.5, torej smo ze na £114,8885, kar je preracunano v evre 127,036362€, kar pride slabih 13€ po glavi. upam le, da moje kalkulacije drzijo in da se shipping cost ne racunajo po coolerju ampak po paketu, saj pride cooler v tem primeru 17,2€ po glavi.

ja, osebni prevzem je mozen, kar se mene tice, sem pa s parimi ze dogovorjen, da se dobimo na kofetku... z enimi v ljubljani, z drugimi v mariboru. jaz sem drugace iz celjskega konca.


ja po moje da boš tukaj videl takoj koliko točno bodo potni stroški: http://tranquilpc.helpserve.com/index.p...

no jaz bi moja dva tudi prevzel v LJ...če pa boš hodil v okolico KR pa še rajši tam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: svejk ()

novitibo ::

Tversity jaz uporabljam samo za nekatere HD vsebine (The HD tab - Tested and confirmed on Xtreamer) in SLO podcaste

Some of the services are restricted by region - Hulu for USA only, and BBC iPlayer for UK only, all other is quite impressive and works fine on the xtreamer.

avi iz PC po se predvaja direktno in ne potrebuješ Tversity

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: novitibo ()
««
26 / 105
»»