» »

Nove konzole - kdaj in kakšne?

Nove konzole - kdaj in kakšne?

Gregor P ::

Čisto tako iz radovednosti sprašujem, če so že konkretno načrtovane kakšne nove konzole in kakšne naj bi bile?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

destroyer2k ::

Gregor P

Okoli leta 2012 se giblje da bo se izdalo novo konzolo. Njihov hardware je pa čisto neznan zaenkrat kakšen bo mogoče.

Mavrik ::

Nekih konkretnih informacij še ni.
The truth is rarely pure and never simple.

Gregor P ::

To praktično pomeni, da še vedno splača kupovati sedanje konzole, ker do leta 2012 bo preteklo pa kar še nekaj vode ... saj po drugi strani verjetno niti ni neke potrebe po novih modelih, ker so trenutne domnevam da povsem dovolj zmogljive za trenutne potrebe igralcev ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mavrik ::

Tako je. Zaradi visokih razvojnih stroškov zadnje generacije konzol, niti MS niti Sony nimata namena kaj hitro izdati kaj novega, pa tudi če bi imela.... Od najave do tega, da bodo nove konzole dejansko na policah, bo minilo vsaj leto.

Na novo generacijo konzol se splača čakati približno toliko kot na Intel Core 5.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Ja baje se načrtuje novi xbox okoli tega 2012 nova konzola je potrebna ker trenutni xbox ni ravno več primern za novo generacijo iger, naj bi ga že gears of war 2 skoraj izmozgal.

destroyer2k ::

Mavrik

Ja no uradno ni informacij, ampak dvomim pa da bi šli vse firme delat grafične pogone za naslednjo konzolo in kiksnili izid.

mtosev ::

PS 4 bo mel isti cpu kot je v PS3 . to je znano.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

destroyer2k ::

mtosev

Ne to je ugibanje. Da ti povem kako je prišlo do tega, pač eni so govorili da ps4 bo imel cell procesor zato, ker so veliko dali za razvoj cell procesorja in tako da je logično da bodo še naprej ta čip uporabili. Ampak glede na to da je sony se nebi presenetil, da gre še težji čip za programiranje narediti.

mtosev ::

mtosev

Ne to je ugibanje. Da ti povem kako je prišlo do tega, pač eni so govorili da ps4 bo imel cell procesor zato, ker so veliko dali za razvoj cell procesorja in tako da je logično da bodo še naprej ta čip uporabili. Ampak glede na to da je sony se nebi presenetil, da gre še težji čip za programiranje narediti.

to je bilo v racunalniskih novicah. pred kakim mesecem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

destroyer2k ::

mtosev

In še enkrat to je ugibanje. Prvi s to novico je prišlo pri ps forumu.

Berserker ::

Em bral sem da se nekateri razvijalci in založniki pripravljajo na novo generacijo konzol omenjen je bil ubisoft . Nova konzola bo vrjetno iz M$ strani saj sony in nitendo po dveh letih nebi izdala takoj nove konzole drugi pa so prešfohni da bi konkurirali sony,M$ in nitendu. Razen če se apple loti tega posla.

CartoonHero ::

PS4 bo imel Cell(nejbrž samo izboljšan), ker PS3 nekako dela izgubo s previsokimi proizvodnimi stroški, ki znašajo skoraj toliko kot stane konzola v trgovinah.

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Torej bo ps4 le prenovljen updejtan ps3, to ne obeta veliko.

laught ::

Niti še ni potrebe po ps4ki, saj se 3ka ni vsega prikazala,prej bomo vidli kaki novi xbox kot pa ps4.

pirlo ::

Glede na izkušnje iz xboxa 360 pa bo treba počakat še 2 leti po izidu da bo vse delalo kul. :D

Berserker ::

Zakaj pa kr hitro so prišle exluzive pa dobre igre se spomnim da sem igral prvo tisti pgr4 al kak se reče, pol GRAW 1, farcry predator ????? , gears of war. Edino rrod je motil, pravo nadmočno podobo je xbox dobil pred kratkim, z večjimi diski in možnost instalacije je kr napredoval.

damirez ::

Največja napaka xboxa360 je bila na začetku izredno visoka kvarljivost. Ostalo se bile bolj nevščečnosti, ki so že odpravljene.

pirlo ::

In to je razlog da je treba počakat še vsaj leto ali 2 po lansiranju nove konzole. Če ne druga pade cena.

Berserker ::

Jap meni je žal da sem tako hitro kupil ps3 zdaj pa tu pa tam kaj igram kr nimam tolk iger, ker so drage pa še stroma baje veliko požere.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649932 (25280) hojnikb
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021175 (19416) LitralSM
»

xbox 360 življenska doba

Oddelek: Konzole
332332 (1685) Mavrik
»

PS3 vs. XBox 360 [grafika, strojna oprema]

Oddelek: Konzole
456281 (5449) Berserker

Več podobnih tem