» »

KT7A v1.3 nov bios

KT7A v1.3 nov bios

spucek ::

Ja res je :). In to ni le še en bios. Ta BIOS doda plošči podporo za prihajajoče Athlone 0.13 mikr. tehnologije.JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!Komej čakam da zaprežem eno od teh zverinic-takoj ku bo cena 30K za procesor:). Zlo cool bi blo, če bi se dalo te procesorje odklenat (množilnik). A kdo kaj ve o tem? Se sploh že kaj ve?
A je že kdo flešu plato s tem BIOSem, da mi pove če je kaj narobe( previdnost je mati modrosti :) )
PS: malo izven teme : a je normalno, da mam zdele točno v tem momentu 56 stopinj C na procesorju (TB 1G/133FSb@1.82V) in v ohišju 32 C?
HVALA
Previdnost je mati modrosti.

the_unborn ::

Imam problem pri flashanju biosa doticne plate.
Pravi da se sistem in file ne ujemata. Pojma nimam zakaj. Bios je najnovejsi plata pa je tudi 1.3. Pomoc prosim!
Imam pa WinXP in sem zalaufal samo s command prompt.

McHusch ::

Borci ::

Jaz imam Windowse XP in sem formatiral disketo, ter obkljukal možnost Naredi MS-DOS zagonsko disketo. Potem pa sem na disketo posnel tiste fajle za BIOS.
Nato računalnik ponovno zagnal z diskete, ter naložil novi BIOS.
Dela brez problemov, čeprav na prvi pogled ni novosti. Nikjer ne vidim možnosti za te nove procesorje. Mogoče se ta možnost pojavi takrat, ko se na plošči zares nahaja ta procesor.

spucek ::

Verjetno res, saj pri meni tudi ni niti najmanjše razlike-razen datuma kompajanja biosa. Upam, da bo stvar delala z novimi Athloni.:P
Previdnost je mati modrosti.

the_unborn ::

Mi je ze ratalo flashat. Ja, pa res ni razlike, vsaj na oko ne:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov članek: Posodobitev BIOS-a od a do ž

Oddelek: Novice / Nova vsebina
254157 (3812) MrStein
»

bios upgrade brez diskete ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
212331 (1956) kekz
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535175 (4539) krucymucy
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452304 (1675) BlackHole

Več podobnih tem