» »

Left 4 Dead

Left 4 Dead

1
2
3 4

laught ::

Jutre dobim,komaj čakam,upam da je res tak dobro kot eni pravite..

laught ::

Zamene je to res ena boljših iger letos,zaj sem igral sp,zaj grem pa prek neta,upam da je tut prek neta dobro,no se baje je igra za mp narejana bolj ko ne..

dronyx ::

Končno sem zadevo inštaliral. Po moje če bi bila ta igra tako kot HL2 samo singleplayer, ne bi bila nič posebnega. Tako pa vsaka ekipa živih ljudi s katero igraš je neka druga zanimiva izkušnja in po nekaj urah lahko rečem, da mi je to ena bolj zabavnih iger. Ko sem igral z prvo ekipo, smo končali dva poglavja na advanced brez da bi kdorkoli umrl, zmleli so nas šele v neki hiši na koncu koruznega polja, ko pa se valovi zombijev nikakor ne nehajo.

Tr0n ::

Valve-u je tokrat res uspelo nekaj posebnega. Vsaka co-op igra je malce drugacna, predvsem zaradi random spawnov zombijev, orozij, bossov ter dogodkov, ki se dogajajo med igro. Pa tudi tezavnost in stevilo zombijev se spreminja glede na skill igralcev (stevilo killov, health stanje, ipd).

Ravno kar koncal dvo-urno "mucenje" skozi drugo kampanjo na expert. Pure adrenaline fun. :) Vsekakor igra, h kateri se bom pogosto vracal.

Priporocam.

dronyx ::

Edino kar mene res moti in sem nekoliko razočaran je to, da je vse skupaj zelo kratko. Ne vem, morda sem dobil napačen občutek, samo tele 4 kampanije na normal verjetno končaš v dveh urah? Za igro, ki ima povsem običajno ceno bi pričakoval da je pa vsaj še enkrat daljša. Res je tu "replayability" faktor visok, samo to pa ne more biti izgovor, za tako malo vsebine. Upam, da bodo kakšne nove stopnje dodali naknadno zastonj.

Tr0n ::

L4D je vedno bil namenjen mp co-opu. Tisti single player campaign je bolj tak, da spoznas mape.

In ce je TF2 indikator, potem lahko pricakujemo precej novega stuffa v prihodnje. :)

dronyx ::

Jaz imam velike težave s to igro, pa ne vem zakaj. Recimo danes me zabriše po nekaj minutah iz igre s sporočilom no steam account, čeprav to jasno ni res. Včasih se mi zgodi, da enostavno lik zamrzne in kontrole več ne primejo. Se ne spomnim, da bi imel s katero igro na mreži toliko težav. V bodoče se bom Steama izognil na daleč, ker to je vsaj v mojem primeru pa poden.

Tr0n ::

Aja? Steam uporabljam ze precej casa, pa se nisem imel podobnih tezav.

darius ::

Steam pa je res vodilni na tem področju :)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

laught ::

kak v mpju če igraš zombija daleč oz visoko skočiš?ko gledam eni kr skačejo po par metrov v zrak?

BuBBle.D ::

Moraš bit Hunter. Držiš tipko SHIFT in z klikom leve miškine tipke skočiš.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BuBBle.D ()

Tr0n ::

Tipko CTRL, ne SHIFT. :)

laught ::

Kaj je že kdo prišel do konca pri vseh 4h zgodbah?jas sem 2krat prišo do konca pr prvem pa 1 krat pr drugem,škoda da so eni pravi noobi ,ko kr rinejo nekam v 3 krasne, pol pa je treba ponavljat misijo po parkrat,sploh zadnja misija ko si na oni stolpnici v bolnci je full zaj*****,škoda da si nemorš ammota zraven nosit,ko pol ko greš po ammo te zombiji naskočijo z vseh strani in nimaš šans da preživiš,pa tut orožja ni vlko,upam da še pride kaj več dodatne vsebine sploh pušk..je pa to zamene res ena boljših coop iger.

BuBBle.D ::

Da res ni zanimivo igrat z osebki, katerim besedi "team play" nič ne pomenita. Sam sem obrnil vse misijo kar dostikrat in da, verjamem, da je tista na vrhu bolnice kar zajebana. Najboljše je, da vsak vzame en pipe-bomb in jo vrže ko horda uletava. Ko pa pride tank pa gun&run.
V igro sem vložil nekaj čez 20 ur in se je še kar nisem naveličal. Go Valve!
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Tr0n ::

To veste, da lahko nastavljate explozivne pasti (explozivni material se lahko prenasa in se nastavi na pozicije, kjer prihaja horda)?

Se splaca fajn pripravit pred zadnjo bitko, se sploh, ce gre za expert tezavnost. :)

dronyx ::

Po mojih izkušnjah je že advanced stopnja težavnosti za večino ekip pretežka. Problem je v tem, da večina egoistično pobere medkite, potem pa imaš situacijo, ko si na koncu z zdravjem, brez medkita, nekdo drug je pa na full in nosi na hrbtu še medkit, ki ga je zagrabil pred tabo v safe house (z enim se pozdravi, drugega pa vzame za na pot) in ga skrbno čuva zase, čeprav sam nima nobenih možnosti.

Res se v tej igri lepo vidijo karakterji ljudi. Če naletiš na pravo ekipo, ki dela kot skupina, potem je tudi advanced precej enostavna in težavo lahko povzroča včasih samo tank. Veliko ljudi opažam je tudi težko prepričati, da je potrebno raziskovat okolico, ker potrebuješ medkite, bombe in molotovke. Enostavno letijo naprej, če pa potem sam raziskuješ okolico pa zaostaneš, razbito ekipo pa potem za šalo premagajo.

Drugače je potrebno tudi izkoriščati okolico sebi v prid. Recimo v zadnji bitki na letališču je pametno, da se ekipa spravi na cisterno, ker če ostane na tleh, jo zlahka razbijejo. V stopnji, kjer se braniš zaprt v hišo, pa je potrebno zapreti vsa vrata in braniti samo eno nadstropje, vsak svoj konec hodnika.

Ta igra je v bistvu več kot še en FPS. Gre tudi za psihološko preizkušnjo nekako v slogu filma Kocka (The Cube). Sam sem včasih na koga tako jezen, da bi ga najraje kar z friendly fire odrešil muk. :)

Danes je bila dobra fora, ko je eden soigralec bil čisto na koncu z zdravjem in se je zato počasi premikal. Ostala dva sta tekla naprej, jaz pa sem hodil zadaj z njim, da bi imel več možnosti preživetja, ker sem bil sam še pri zdravju. Ostala dva je potem ubil tank, jaz pa sem ga pokončal in sva se potem skupaj prebila naprej in rešila še soigralca.

Takih pripetljajev imaš v tej igri kolikor hočeš in čeprav ostanejo stopnje enake, je igra vedno drugačna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ShowDown ::

Včasih sem igral Zombie Panic in mi je bil res neverjeten. Ampak L4D...to je igra, ki jo je čakal vsak zaprisežen survivor.:)) V kateri slovenski spletni trgovini lahko najceneje dobim L4D? 50$ za verzijo ki ni na dvd-ju je precej veliko.

destroyer2k ::

ShowDown

Tukaj imaš za 37€, če se boš odločil za igro (to je z dvd-jem in tako boš imel fizično in steam verzijo).

http://www.gameshop.si/default.asp?page...
http://igabiba.joker.si/izdelek.php?men...

dronyx ::

Ne vem, ali imam res samo jaz težave, ampak mi pa pokvarijo skoraj vsako igro.

Večkrat mi enostavno sredi igre zvok izgine, kot bi pritisnil mute na zvočnikih in ga nikakor ne dobim več nazaj. Kako izgleda igrati brez zvoka raje ne govorim, nazadnje so me soigralci debelo gledali, zakaj sem se skoraj zaletel v witch. Hej, zvok mi ne dela in ne slišim nič.

Nisem tudi poštudiral, kako igra izbira lobby. Kakor razumem, velikost pinga oziroma lag ne igra pri tem čisto nobene vloge, ker včasih me vrže na nek server, ki je na drugem koncu sveta in se zombiji premikajo kot roboti in padejo dol pol ure zatem, ko dobijo svojo dozo svinca.

Vem da se da z nastavitvijo "enable console" in ukazom openserverbrowser dobiti klasičen pogled strežnikov in iger na njih, skupaj z pingi, ampak če se kakšni igri z nizkim pingom priključim pa dobim kick vote, čeprav sem v igro šele vstopil (očitno so to neki zasebni serverji, kjer igrajo zaključene družbe).

Berserker ::

Full dobra igra je to, le če imaš dobre soborce ki ne delajo neumnosti in ne skačejo vseposod. Coop je tu kr pomemben pa da se držite skupaj.

laught ::

Upam da pridejo dodatki(več pušk,pištol..)pa tut lahk bi mal izpopolnli streljane z minigunom,ker ni nikaki,kot bi se z airsoftom streljal.drugač pa igro,še vedno nabijam kot nor..:D

chucki ::

Še igrate kaj??? Uporablja kdo Garena program? Se lahka kdaj dobimo... :D

$%&/() ::

magari me dodajte na steam x3r0x476 pa gremo kak expert ownage ;)

Hexx ::

a ne postanejo malo dosadni pol tej zombiji?

tadoo20 ::

Ta igra je zelo kratka, in meni tuji za en k....!

DOOM_er ::

očitno nisi z nobenmu igrov ane?
Robots will steal your job. But that's OK

tadoo20 ::

Na splošno je igra bv za mene!

Tr0n ::

Kratka?

Steam stats pravi da sem ze ene 30 ur vlozo v njo, pa se vedno je zanimiva. Vsak online game je malce drugacen in vedno se zgodi kaka smesna fora. :)

Lahko jo sicer igras z boti, ampak to je v jedru online spil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

dronyx ::

Meni je filozofija večigralstva Left 4 Dead boljša od COD, čeprav igram oboje. Namreč COD dobesedno spodbuja sovraštvo med igralci in dostikrat opazim, kako se komu "strga" in začne groziti, ker mu ne gre, ali ga kdo prevečkrat ubije. Pri L4D tega ni in se v bistvu razvije prijateljski odnos med igralci, ker sicer ekipa nima možnosti, sploh na višji težavnosti. Upam pa, da letos pridejo kakšne nove mape, čeprav glavna fora igre sploh niso mape, ampak to, da je vsaka ekipa druga izkušnja. Če pa igraš singleplayer, pa se verjamem hitro naveličaš, ampak mislim da jaz nisem s samimi boti igral niti enkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Tr0n ::

L4D je enostavno fun za igrat co-op. Survivor vs. infected je pa tak poglavje zase. :)

kmetek ::

kje bi dobil igro tko za 20€ max?

Tr0n ::

Na Steamu je bila nekaj casa nazaj akcija L4D za 20€.

mediumwell ::

Še kdo to igra? Steam nick mam yanzl.

Pesimist ::

Kaj kolko igralcev te podpira? Jaz sem sicer samo COD5 varianto zombi survivor spilal. Majo sicer samo 1 mapo, 1 pa placniska. Ampak samo 4 player support kar sux abit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

mediumwell ::

Podpira 4 igralce v co-op pa 8 v versus.

$%&/() ::

js igram vsak dan kakšne pol ure, uro. nick mam x3r0x476

c0dehunter ::

Jaz sem jo sprobal, igral približno petnajst minut in jo odstranil iz računalnika. IMO je way to many zombijev (naenkrat jih prleti enih 30), ki pa jih takoj postreliš. Sprva mi je sicer bil všeč zvok zombijev, ko si jih slišal po drugih sobah in je bilo kar malo strašno, ampak ko malo špilaš, vidiš da je bolj ponesrečena komedija kot kaj drugega.
Motila me je tudi hitrost igre, saj zombiji letijo kot z raketo v riti, pa tudi ti letiš tako hitro in dobil sem občutek, da igra dela z 1,5x hitrostjo.
Grafika se mi zdi otročja, razen nekateri detajli so dobro nareti.

Borderline, not my type of game.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Pesimist ::

ahac ::

L4D danes brezplačno igranje in čez vikend 40% cenejš na steamu: 17,99€
http://store.steampowered.com/app/500/
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

opeter ::

L4D danes brezplačno igranje in čez vikend 40% cenejš na steamu: 17,99€


Ali to pomeni, da je treba za igranje še ločeno plačevat (kot za WOW)?
Tale L4D nima single player načina?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Ne, demo je to v bistvu. Kupis pa spilas, tako kot vsak FPS. :)

L4D lahko sicer igras z boti, ampak je naceloma co-op multiplayer game.

ahac ::

DANES (1.5.) je brezplačno in lahko vsakdo igra. Jutri ne bo več.
Bo pa čez vikend še 40% popust.
Če bi kdo rad probal to lahko torej danes naredi in ima potem še 2 dni časa, da se odloči za poceni nakup.

Na Steamu so vsake tolk časa take akcije, čeprav tale je dost kratka tako, da se je treba hitro odločit.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

dronyx ::

Ali morda kdo igra L4D Survival mode, ki je prišel na novo z zadnjimi popravki in kakšne imate kaj rezultate?

kratos ::

imam spil ze ene par mescou in je res hud ! vsi ljubitelji zombie iger morate imeti ta špil ker je svetovn ! preigral sem 100 ur nato sem se naveličal zdej pa spet mal igram.
Aja pa govori se o nekem update ki bo pripeljal nove mape, orožja, ...

ahac ::

L4D2 announced



 L4D2

L4D2

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kmetek ::

kaj ne poveste za te steam akcije no, jaz bi špil kupil, ker je hud. steam account pa že imam.

PARTyZAN ::

L4D2 je nateg. Vse to bi komot dali obstoječim uporabnikom kot update.

ahac ::

LOL, PARTyZAN, zgleda, da so te z TF2 preveč navadil na free update. :))
Sej je vse novo pri L4D2: nove misije, novi liki, novi zombiji, nova orožja... mal velik vsega za update.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PARTyZAN ::

Sori, ampak to kar sem videl v filmčkih ni niti približno dovolj contenta, da bi lahko stvar označil kot L4D2.

L4D2? Sure! Gremo narest nove kampanije (katere se mimogrede obrne vse v enem dnevu na hard, v 3h urah na medium), dodamo par fancy modelov za orožja in kasirat po 40€ ali več na kopijo "naslednjega dela".

NOT!

Engine je enak, izboljšav ne vidim nič. To, kar je bilo prikazano v clipih L4D2 naredi en dober mod team z obstoječim L4D v roku parih mesecev.
Marketing ja. Če bodo našli dovolj ovac, ki bodo kupile to ... bravo Valve.

tsatthoggua ::

Nekako sem upal na obljubljene!! update, nove mape in oh in sploh za original igro. Sicer se ne spomnem kje sem to prebral vendar sem 100%, da je bilo to obljubljeno. In kaj smo dobili v realnosti? Fuj survival mode in neko beta verzijo SDKja. Kako potem na enostaven nacin spilat custom mape je pa (vsaj meni) neznanka.

Saj nic ne recem.....preigral sem nekako 100h, vendar sem vedno upal da bom docakal nove scenarije. In sedaj oni ponosno objavijo, da je v izdelavi drugi del, ki ga bojo po moznosti prodajali po ceni 49,99€. Upam da se jim zatakne.....
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Left 4 dead 2

Oddelek: Igre
91628 (955) jizzer
»

Steam - Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
519001 (7359) LitralSM
»

Steam za Linux potrjen, prva igra bo Left4Dead 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
24548557 (41532) Nummy
»

Steam Trade (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515159 (3904) _Denny_
»

Xbox 360 igre

Oddelek: Igre
7715 (638) ArYeS

Več podobnih tem