» »

Zanimiva ponudba hofer

Zanimiva ponudba hofer

««
3 / 18
»»

XPSISTEM ::

medion akoya p6618 procesor cor2duo ram4gb graf geforce 9600 512ram hdd 500gb ram4gb 800mhz zaslon 16 widscrin 16 9 resoluc 1366: 768 hofer resolucija me bega in pa dejstvo mocne grafike glede pregrevanja? ali ima moznost varcevanja z porabo? hvala lepa

opeter ::

Vsak prenosnik (celo namizniki) imajo že n-let "možnost varčevanja z porabo"...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kron ::

Tokrat je v ponudbi TFT monitor 26˝ firme Q.

Podatki:
* maks. ločljivost: 1.920 x 1.200
* format slike: 16 : 10
* odzivni čas: 2 ms
* svetilnost: 300 cd/m2
* kontrastno razmerje: 10.000 : 1 (dinamično)
* HDMI-, DVI-I- in VGA-vhod
* samodejna zaznava signala
* vključno z vgrajenima zvočnikoma ter VGA-, DVI-, avdio in napajalnim kablom
* mere (brez stojala): 59,7 x 45,9 x 9,5 cm (Š x V x G)



Mogoče kdo ima ali pa pozna zgornjo znamko?
=**=C64=**=

gorici ::

Povsem enak model kot so ga prodajali pred nekaj meseci pod oznako Gericom, specifikacije ,resolucija itd. Monitor imam in morem reči da je za ta denar dober nakup.

Kron ::

Pa je bil tudi 26˝? Koliko je stal?
=**=C64=**=

Karen ::

Se strinjam z Gorici-jem. Jaz ga imam tudi (je 26 colar), stal je enako 249EUR. Imho je bil best buy. Gre pa za rebrandan Iiyama LCD (torej nalepka Gericom, spodaj Iiyama). Ta na sliki izgleda identično, verjetno je res enak. Če je to ista stvar samo drug brand potem zelooo toplo priporočam nakup, če kdo rabi. Za to ceno res dobra stvar, zelo zadovoljen.

Belcebub ::

Smo slovenci bogatejši od avstrijcev?
Externe Festplatte
''All in One''-Drucker

zunanji trdi disk
Tiskalnik 3 v 1

Če hočeš kupit zunanji disk, in si npr. iz MB, se ti že splača zapeljat ponj v Lipnico. Škoda, da ni tudi 26colar cenejši.
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

Maxl ::

Se opravičujem za double post :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxl ()

matej_jack ::

K sem jaz vozil plazmo domov (42) je bilo kar fino da sem imel enoprostorca. Nekak so mi v štacuni pojasnili da se plazma nujno pokonc vozi v škatli, ...

To še vedno velja pri novih plazmah?

Gapi ::

Še vedno!!! Sej ne da bi plin kam steku. Problem je ker zaradi svoje teže prej poči.

Leks ::

Da, zaradi pritiskov na panel, je priporočljivo voziti pokonci.

Maxl ::

Mene pa zanima, če lahko na ta monitor, priklopim preko HDMIja Siol TV in na njemu gledam TV?

Lion29 ::

Smo slovenci bogatejši od avstrijcev?
Externe Festplatte
''All in One''-Drucker

zunanji trdi disk
Tiskalnik 3 v 1

Če hočeš kupit zunanji disk, in si npr. iz MB, se ti že splača zapeljat ponj v Lipnico. Škoda, da ni tudi 26colar cenejši.


pismo dejansko mi ni jasno, kaj se jim plete po glavi, ko dajejo take cene?

mislim ne stekam, kako lahko dajo v sloveniji disk skoraj 20% drazje kot v asvstriji, kjer imajo skoraj 2x visje place??

ocitno je v sloveniji boljsi trg :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ted ::

Očitno so mediji davčno manj obremenjeni v AUT kot v Sloveniji...
Mah...

ivanuscha ::

Ja pa printerji tud?! Sej kaj pa ni v Sloveniji bolj davčno obremenjeno kot v večini drugih evropskih držav? Pa še zmeraj bolj kot kaže!

Melanholija ::

Zanima me za zunanji trdi disk, katere znamke je, če kdo ve?

Lion29 ::

Zanima me za zunanji trdi disk, katere znamke je, če kdo ve?


sej a ne pise na vlko medion?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Melanholija ::

za hdd, ne za ohišje?

Lion29 ::

za hdd, ne za ohišje?


tukaj je oznaceno kot Medion (R) .. nikjer nisem zasledil katere znamke naj bi dejansko diski bli... buh ve.. nikjer pa tudi nisem videl, da bi sam medion delal diske
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bones ::

Uporabljam dve medion ohišji (z originalnimi diski seveda), v enem je Seagate v drugem pa WD. Prvo je staro nekaj čez 1 leto drugo pa precej starejše.

Lp

hotlips ::

Koker se jaz spomnem, je za to da so diski in ostali nosilci podatkov v Slo dražji, kriv SAZAS, ker glede na velikost npr. diskov zaračunajo nek pavšal, zaradi piratstva al neka taka jajca in če pr 1mu CDju to niti ni (bilo) opazno se pri TB diskih zna precej poznat.

lp.hl

Okapi ::

To velja po vsej EU. Pri Hoferju pač pogledajo, kakšne so cene zunanjih diskov v drugih trgovinah v državi in temu primerno nastavijo ceno. Nima smisla, da so 30% cenejši od konkurence, če je dovolj že 10 ali 20% nižja cena.

O.

chicolino ::

ce sazas nabija pavsal zaradi piratstva se ne rabimo pocutit krive ko poberemo kaksen piratski program iz interneta.. konec koncev smo placali :P
cepraw ta sazas je zame en velik bullshit :)

on topic:
kaj ta monitor prodajajo po vseh hofer trgovinah? razmisljam da bi sel jutri v koper po enega

Tarzan ::

malcomX, kot prvo SAZAS nima nič skupnega s programi, ki jih prenašaš preko spleta, kot drugo pa tudi glasbe ne smeš prenašati, čeprav je pavšal zaradi tega ugledal luč dneva. Zate (in za vse, razen nekaj posameznikov, ki ta denar tovori v žepe) je povsem enako, kot če pavšala ne bi bilo.

Jeronimo ::

Meni je zanimivo, da se dosedaj ni našel niti en posameznik kateri bi kupoval pri istih dobaviteljih kot kupujejo Avstrijci in potem v Slo prodajal po nižjih cenah.

Hja ... al pa so se našli in hitro ugotovili, da slovenceljni kupujemo tudi če je dražje. Torej ... sami smo si krivi. Prvič ker sami sebi prodajamo dražje in drugič, ker tudi kupujemo dražje.

Rešitev - ali se najde nekdo, ki bo "pošten" do sonarodnjakov in ne bo želel takoj zaslužiti za novo hišo, ali pa se uporabniki končno organiziramo in hodimo na "nedeljske" nakupe v Avstrijo ali Italijo.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Tomson ::

Pa sej imaš cel kupov uvoznikov, ki preprodajajo iz Nemčije in Avstrije, jih niti ne bom našteval. So tudi cenejši od naših uvoznikov, le garancija se preko njih uveljavlja v tujini.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

OttoParts ::

Kaj pa mislite o tem Medionu z Q8300 MEDION® AKOYA® E7330 D (MD 8335), ki je tudi v akciji od ponedeljka s ceno 499 EUR.


http://www.hofer.si/si/html/offers/2827...
Se splača ali ne.

Imam probleme z linkom, zato je dodan ročno.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

po mojem se splaca. edino ni za igrice. preslaba grafa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jan01 ::

Se ne splača!

OttoParts ::

Kaj je na njem dobro, kaj slabo?

mtosev ::

+
Q8300 CPU
Cena
WLAN
3leta garancije
640GB disk
Windows Vista in Win 7 nadgradnja

-
verjetno poceni maticna
slaba grafa
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OttoParts ::

Trga grafičnih že dolgo ne spremljam (doma imam Radeon 9550 128 Mb :O) v kakšen "razred" se uvršča. Mislim na grafično v Hoferjevi ponudbi ....
Kaj je narobe z matično (OC ni v programu itak)?

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Tukaj je že debata o tem računalniku
Tako je!

OttoParts ::

Hvala Fosil, sploh nisem opazil

bigbug ::

Zanima me za zunanji trdi disk, katere znamke je, če kdo ve?


V 1,5TB je KLIK

srus ::

Se strinjam z Gorici-jem. Jaz ga imam tudi (je 26 colar), stal je enako 249EUR. Imho je bil best buy. Gre pa za rebrandan Iiyama LCD (torej nalepka Gericom, spodaj Iiyama). Ta na sliki izgleda identično, verjetno je res enak. Če je to ista stvar samo drug brand potem zelooo toplo priporočam nakup, če kdo rabi. Za to ceno res dobra stvar, zelo zadovoljen.


Strinjam se z zgoraj napisanim. Doma sem že imel enega 26´´ od Fujitsu-Siemens, nekaj dni nazaj sem pri Hoferju za 249 EUR kupil še enega - firma Q. Deluje BP, slika ostra, svetla, kontrastna, brez mrtvih pik, zvočniki vgrajeni. Karakteristike popolnoma primerljive z raznimi Samsungi ali LG, ki jih za 20 -30% višjo ceno dobiš v internetnih trgovinah.

Leto in pol nazaj sem za 26´´ od Fujitsu-Siemens dal dvakrat več denarja - HDMI vmesnik je bil takrat še drag.

d4xx3 ::

Pozdrav
zanima me kaj pravite o tem prenosniku, se ga splača kupiti
http://www.hofer.si/si/media/offers/01_...

__Devil__ ::

popravi link. meni ne dela.

amigo_no1 ::

Link od d4xx3 dela.

@d4xx3
vse razen cpuja in samo 2x usb je kar v redu. Dobra baterija.
Aja, grafična je nabrž kaka "intel gma 950".

jest10 ::

Link od d4xx3 dela.

@d4xx3
vse razen cpuja in samo 2x usb je kar v redu. Dobra baterija.
Aja, grafična je nabrž kaka "intel gma 950".

V bistvu ima 3 USBje

Alamar ::

Grafična je Intel cantiga (GMA4500MHD). Kar dobra za to konfiguracijo in ceno. Sicer pa, če ga kdo hoče, naj bo takoj zjutraj pred trgovino. Na voljo jih bo izredno malo.

Lion29 ::

evo, danes sem prejel hofer letak z mega ponudbo

1,5TB usb2 zunanji disk za malenkost manj kot 100e

noro
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Steinkauz ::

Ne vem če je glih noro...
Precej standard ponudba if you ask me...

Lion29 ::

standard ponudba?? za taksno ceno pri nas zelo tezko dobis vec kot 1TB, lahko podkrepis s kakim linkom to?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

nejko8 ::

standard ponudba?? za taksno ceno pri nas zelo tezko dobis vec kot 1TB, lahko podkrepis s kakim linkom to?

Evo ti: http://www.pctrgovina.com/trg/detajl.ph...

EDIT: pravilen link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejko8 ()

CleanPower ::

haha nejko, se hecaš?

Lion29 ::

@nejko?

govora je o ZUNANJIH DISKIH.. in govora je o ceni pod 100e (sicer minimalno ampak vseeno).

Edino vprasanje je zdaj tocno kateri disk je notri v ohisju
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

terryww ::

http://www.dinokomp.si/product_info.php... + rabljeno zunanje ohišje za 5EUR (recimo bolha)
It is the night. My body's weak.
I'm on the run. No time to sleep.

gorici ::

Mene pa zanima, če lahko na ta monitor, priklopim preko HDMIja Siol TV in na njemu gledam TV?

Seveda lahko.:)

kmetek ::

jmakov je ves pameten 5EUR sure.

100% so notri dali samsung ecogreene, dobijo na maso popust, recimo 70-75EUR max pa potem ohišje na maso 10EUR...pa dilajo 99EUR.....marža nekje 10-15EUR.

Itak HOFER DE/AT nabavaljajo skupaj za celo regijo na količino, nekaj tisoč diskov....
««
3 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik 500€

Oddelek: Kaj kupiti
313317 (2604) Brias
»

Prenosnik iz hoferja(MEDION) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5811345 (7505) Cico
»

iščem nov prenosnik prosim za pomoč (do500evrov)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71722 (1579) thor24
»

nakup PCja - Hofer ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
587838 (4725) MadMax
»

Prenosnik MEDION AKOYA E6220 - Hofer

Oddelek: Kaj kupiti
177747 (7059) Alamar

Več podobnih tem