» »

Asus eee PC

Asus eee PC

««
53 / 55
»»

ABX ::

To, da nisi podal argumentov za "obveznost pagefileja", lahko štejemo kot "OK, saj res ni nujen" ?
(če je stara debata in ima zaključek, bi lahko preprosto podal link nanj)


Jaz pravim da NE tikaj swap file. Če te zanima več, googlaj.
http://www.google.co.uk/search?source=i...

Ni pa enostavnega odgovora zakaj JA ali NE.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ReBi ::

Je možno na eee z ekranom 800x600 zagnati program, ki zahteva 1,024 x 768 pixels or more?

Gre za nikonov camera control..

cryptozaver ::

Acer 11,6 inch je tu!

http://blogntech.com/acer-aspire-one-11...

Le še CD mu manjka...

mtosev ::

japonci ze dolgo casa imajo 8.9 in DVD-RW drive http://www.kohjinsha.com.sg/prod_outlin...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ABX ::

Acer 11,6 inch je tu!

http://blogntech.com/acer-aspire-one-11...

Le še CD mu manjka...


Ne vidim razloga za CD/DVD, ko imaš USB po 8GB in hitro Internet povezavo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kmetek ::

v svojem 15,4 laptopu v več kot leto dni nisem zapekel niti 1 cd/dvd....morda sem samo xpje gor s cdja dal, to je pa tudi vse.....itak se vse daje na usbje....dvd pekač is dead, vsaj za laptope :P

cryptozaver ::

Na USB pa daš iz CD-ja... Pa spet rabiš zunanjo CD enoto ali drug PC.

Dost je še tega na CD/DVD.

ABX ::

Vsekakor, ampak netbook ponavadi ni tvoj edini PC.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

barracuda ::

Živjo!

A mogoče kdo ve, če je baterija v MSI Windu in Medion Akoya Mini enakih dimenzij oz. če paše baterija iz Winda v Akoyo?
Hvala za response!

ShowDown ::

Tudi jaz sem si umislil EEE-ja. Zanima pa me kateri program bi uporabil za odstranjevanje nepotrebnih stvari iz inštaliranih XP-jev. Saj bi iskal v google-u, vendar ne vem kako bi formuliral to, da bi dobil željene rezultate. :D

@nny ::

Mene pa zanima, kje imajo EEE 904HD po najnižji ceni. Še pred kratkim sem ga videla v BTC-ju (zraven je bil tudi ključ za 4 Gb), pa so jih menda razprodali...

JanK ::

Tudi jaz sem si umislil EEE-ja. Zanima pa me kateri program bi uporabil za odstranjevanje nepotrebnih stvari iz inštaliranih XP-jev. Saj bi iskal v google-u, vendar ne vem kako bi formuliral to, da bi dobil željene rezultate. :D

http://www.nliteos.com/

ShowDown ::

A ni nlite samo za delanje oskubljenih slik OS-a?

JanK ::

Pardon, sem slabo prebral vprasanje, spregledal besedico "instaliranih"...

Ja, imas prav.

roberto1 ::

Živjo!

A mogoče kdo ve, če je baterija v MSI Windu in Medion Akoya Mini enakih dimenzij oz. če paše baterija iz Winda v Akoyo?
Hvala za response!




Da, to je v bistvu isti model netbooka, sam prodajajo ga pod drugim imenom. Na netu sem zasledil postopek zamenjave rama na U100 in mislim da je nekje na slikah celo Medionov model. Preveri pri uradnem zastopniku, ampak sem 99% prepričan da je zadeva samo "drugo pakovanje"

lp
Someday never comes!

barracuda ::

To se zdi tudi meni, vendar sem upal, da se bo oglasil kdo, ki ima recimo Winda, sosed ima pa Akoyo in bi znal povedati. ;)
Hvala vseeno za odgovor.

Sem pa sam že brskal po netu. Načeloma naj bi šlo, vendar bi se rad 100% prepričal, preden naročim.

bakki ::

Živjo!

A mogoče kdo ve, če je baterija v MSI Windu in Medion Akoya Mini enakih dimenzij oz. če paše baterija iz Winda v Akoyo?
Hvala za response!


Baterija je enaka, npr. ta:
v tej trgovini...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bakki ()

Dr_M ::

Torej, zmorejo teli prenosiki predvajat 720p tekoce ali ne?
Razmisljam o Acerju z N280.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

noraguta ::

zmorejo
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jest10 ::

Do sedaj so mi delali še vsi 720p filmi. Jasno če normalno gledaš. Če hočeš preskakovati po filmu, pa se rado zatakne.

jerry2000 ::

Jaz sem pa kupil Asus eee 1002HA in sem zraven dobil nemški sistem in nemški recovery CD (ker sem kupil v Nemčiji). In vidim da je Nemški OS nemogoče spremeniti v Angleškega ;-( Ker pa nimam angleškega rescue CD-ja ne morem namestiti angleške verzije. Morda kdo ve, ali je legalno in mogoče kje dobiti Angleški recovery CD za Asus 1002HA/S101 model?
Jerry and Tom

jerry2000 ::

CD Key je za Windows XP home ja. Ali serijska številka nemška dela na angleško verzijo? So številke jezikovno neodvisne?
Res je da potem ne bom imel Asusovih programov, ampak gonilnike in utility lahko snamem na Asusovi domači strani, rad bi le legalne Windowse ker sem kupil z Windows, zato bi rad da bi serijska delovala.
Jerry and Tom

ABX ::

CD Key je za Windows XP home ja. Ali serijska številka nemška dela na angleško verzijo? So številke jezikovno neodvisne?


Da

Pazi da bo Home OEM, CD-Key z Home Retail ne bo delal.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Pesimist ::

Kje dobim najceneje ASUS eee box. Kaj pri nas so samo verzije z 1Giga rama?
Ce ma kdo me zanima ce se da WindowsXP simple instalirat? Ker bi vzel Linux verzijo pa dal XP pol gor.

Poraba je baje pod 20W?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

jerry2000 ::

Hvala za nasvet, je delalo, gonilnike sem pa naknadno naložil, žal imam recovery particijo še vedno nemško, ampak upam, da bo sistem delal, pa še znebil sem se demo programov Office 2007 in ostalega ;-)
Jerry and Tom

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

samsung113 ::

mtosev hudič je ker je samo 8gb... ko bi vsaj z diskom 120gb za tako ceno imeli bi kupil takoj.

TgT ::

Kje dobim najceneje ASUS eee box. Kaj pri nas so samo verzije z 1Giga rama?
Ce ma kdo me zanima ce se da WindowsXP simple instalirat? Ker bi vzel Linux verzijo pa dal XP pol gor.

Poraba je baje pod 20W?


http://www.notebook.de/asus-eee-box-g-8...

Če še nisi našel ... :D
Hit'N'Run

IceIceBaby ::

A je 7" Eee pc najmanjši netbook? Obstaja še kaj manjšega, pa da lahko poganja XPje?

noraguta ::

7' je velikost zaslona , manjši je vaio p, ki pride sicer z visto.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

IceIceBaby ::

Vem da je 7" velikost zaslona :)

Vaio je predrag. V mislih imam te klasične netbooke za 300€ +-

noraguta ::

na jkk so nekj govorili o
http://www.myviliv.com/ces/main_s5.html

dobavljivot in cena pa vsaj meni nista znana.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

plavi ::

halo se kdo javi da mi nalozi na asusa 701 eee xp-je protivrednost v eur
moj kontakt na tel 041913113
ali na e-meil roman.bratec@gmail.com
ali s56vrb@hamradio.si

__Devil__ ::

stojko1 ::

Devil je že zunaj .. poglej malo ebay !
stojko

__Devil__ ::

Ok. sicer pa me zanima, če je že v slo. ker nisem nič našel. sem pa gledal en video in so rekli, da izide septembra nekje v sloveniji.

stojko1 ::

dokler bo v SLO bo v tujini se kaka 3 generacija :)
stojko

__Devil__ ::

verjetno :8)

kmetek ::

In kdo bo šel to uvažat za 10% marže, pa še bi jamral če bi bila cena višja kot v AVS.....Marsikateri dobavitelj si ne upa rizika.

Kleemen ::

Sem napisal že pred kakšnim dnevom pod niz Kaj kupiti, pa sem sedaj zasledil tole oblj primerno temo za mojo problemček. Kopiram moj post:

Imam asusa eeepc 1000H, normalno original z 1gb rama in ko imam prižgan naprimer net (firefox ali pa explorer) in msn, pa ponavadi že ko imam samo net prižgan mi pri odpiranju strani malo štopa, pa tudi ko se pomikam gor pa dol po strani rahlo "blokira" oz. štopa. Mislim, da je to zaradi pomanjkanja rama, ali kakšno je vaše mnenje? Ima mogoče še kdo tak problem? Dvomim da bi bilo kaj z laptopom narobe, saj vse deluje normalno samo ta napaka. Aja pa ko imam naprimer samo baterijo, brez 220V deluje še bolj počasi, kot kadar je priklopljen v elektriko. Spet čudno, ali spet ram? Nameravam odstranit ram za 1gb ki je sedaj noter in vstavit 2gb rama, mislim da bi potem boljše delalo. Ali pač ne? Pomoč... Hvala!

__Devil__ ::

Malo se bo ziher poznalo. Če že ne veliko.

Kleemen ::

Ni mogoče odvisno od moči procesorja? Ali da ni kaj narobe z kompom? Da ne bom brezveze metal €€ proč za ram, pa da mi bo delalo enako kot zdaj =)

__Devil__ ::

Če bi bil procesor oz. nasplošno tale netbook preslab, da nebi moral normalno poganjati firefox in ostalo kot si povedal, potem močno dvomim, da bi še ga SPLOH prodajali.

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

huh, sam mam isti netbook in nisem opazil nič podobnega temu kar ti praviš. Si prepričan da si naložil vse gonilnike?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

__Devil__ ::

Predvsem grafične. Če ni grafičnih, potem tako štek vse oz. dela premikanje oken in podobno na 1 FPS :P

Zgodovina sprememb…

Kleemen ::

Nekaj sem nalagal ja, a to misliš z unega cdja, ki je bil priložen zraven? Ta cd sem si naložil na usb ključek pa preko ključka vse naložu gor. Če je to to, pol ja drugega nisem nič nalagal...

__Devil__ ::

Tam pa verjetno ni driverov gor.

Kleemen ::

Kje pa so? =)

qwyx ::

Ker EEE-pc nima DVD-roma, je morda kakšna možnost, da bi si sliko diska posnel na USB ključek? Ali pa na SD kartico? Kateri program bi to znal?
««
53 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus EEE 1000HE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22819242 (11860) Kleemen
»

Nakup Netbook-a

Oddelek: Kaj kupiti
254835 (3887) __Devil__
»

Asus eeepc 1000h (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
928719 (6677) MKC00
»

Kateri NetBook (SSD, 9"+...)

Oddelek: Kaj kupiti
373995 (2858) antonija
»

Computex 2008: MSI Wind in Asus Eee PC 901 (1000)

Oddelek: Novice / Procesorji
349928 (6201) grmek

Več podobnih tem