» »

Le kaj jesti?

Le kaj jesti?

freserovski ::

Ejte, kako se vam zdi ta "afera" okoli norih krav? Zaj se še prašiči nekaj zravn mešajo :D. No, jaz mislim, da pri nas ne more bit kaj dosti tega, če že je sploh kaj?:\

Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

whatson ::

Meni se pa zdi da je pri nas ze vse noro.. ne samo krave:D
okej.. no jokes.. take in podobne stvari se bodo samo še širile in na koncu bo vse znorelo...

whatson.xmix.net

freserovski ::

Men je to ful brezveze, krave pitajo z mrtvimi kravami (tako rekoč- kostna moka), prašiče z mrtvimi piščanci (tudi to sem že videl), na koncu pa še hormone zraven, isto je z temi paradajzi pa podobno, ko ma en paradajz eno kilo, eh tolko glih nima, samo vseeno. Na koncu pa pridemo še mi ko to vse popapcamo. Bljak, jaz bom pil samo še pivo:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

PeTe13 ::

pa še res je
Capitalism stole my virginity!

freserovski ::

Aja, sem pozabil rečt, da bo to LAŠKO:D:(
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Tomi ::

Ja, naš preljubi kapitalizem ( pa ne, da je bilo prej kaj bolje ), nas je pripeljal tako daleč, da nekaterim ni mar za ljudi, ampak samo za zaslužek.. Saj BSE in prašičja hormonska afera nista nič druegega, kot ekonomski varki..
Po moje k nam nore krave ne bodo prišle, ker imamo že nore politike, in se jih bojijo..>:D
Ne, resno, po moje jih ne bo, pa tudi prašičje hormonske afere ne.. Naj ima zahod še nekaj, česar mi nimamo..
metrodusa.blogspot.com

AndrejX ::

Ja fantje, čisto nič ni neoporečno. Še pivo ne. Kaj pa veš dandanes :-(

freserovski ::

No z kolegi smo prišli na idejo, da prašiče pošljejo po enem travniku lavfat, bojo vsaj nabildani (če jih pitajo z steroidi, hormoni :D) pa še manj špeha bo.
Mene zanima samo, kaj se bi zgodilo, če bi takega prašiča pojedel en, recimo otrok, ki je alergičen na antibiotike. Kaj bi pa potem rekli ta tumasti avstrijci, ki vedno nekaj drek mešajo;(

LP, Marko
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Elemen_T ::

Tale norokravja evforija je lahko absurdna ali pa tudi ne...odvisno kako vzameš. Zaenkrat je umrlo šele "par" ljdui pa že zganjajo celo mesarijo. Če pa se bo zadeva začela preceč širiti (kar težko verjamem, ker so strogi ukrepi okoli tega)...potem pa se bom začel bati tudi jaz. Zaenkrat pa še naprej jem govedo...razen sanj, katere sem imel zadnjič (spremenil sem se v kravo)...se mi ni zgodilo še nič pretresljivega.:))

Matek ::

Ja, se strinjam z vsemi, najbolj sem pa pogledal, ko nam je povedal učitl pri biologiji da če ti neseš psa al mačko al bilo kaj k veterinarju uspavat, ga pol zmelejo v kostno moko.:'(

freserovski ::

MadManMato: Ja to maš pa prav, res je da ti ljubljenčka :Dpol zmelejo v kostno moko, moj stric je veterinar, pa je to povedal.

Grozno>:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Misty ::

Cobra >> Zakaj misliš da v Sloveniji tega ni? Kaj pa vse meso, ki ga uvozimo?

Tomi ::

Ja, srečni smo lahko, da "norih" krav v Sloveniji še ni... Zaenkrat je bilo tako, da se nam ni izplačalo uvažati mesa, ker smo ga imelo dovolj.. Sedaj ga je pa še več.. Drugače pa, če ste videli, v petek dobijo na inštitutu za veterino nov tester BSE, ki ima kapaciteto 250/dan..
AndrejX: ja, doma sem v središču hmeljerstva, pa vidim, kako škropijo hmelj...;((
metrodusa.blogspot.com

Sfinga ::

kaj pol sploh še jest? hmm...jest ... kaj če bi se znebil te razvade? - wauu kolk stvari bi odpadel ...
eh, ne, pol gre tud romantična večerja po vodi :(

MadMax ::

Odgovor bos nasel v Domiceljevi skladbi Kaj naj jem:D

freserovski ::

MadMax; to bo ja, Domicelj :D So danes pri dnevniku ukradli ta naslov, se bom šel zbuno, za avtorske pravece>:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave v raju gensko spremenjenega goveda (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7020661 (15943) imagodei
»

Kaj se dogaja s "kvaliteto" mletega mesa? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12327761 (23756) Okapi
»

Jeste še jajca in piščance?

Oddelek: Loža
352010 (1195) pikachu004
»

Hrana za Homo Sapiensa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
19711896 (9999) Thomas
»

Genetsko spremenjena hrana DA ali NE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
597388 (6524) Tito

Več podobnih tem