» »

Intel WiFi problem

Intel WiFi problem

Imperiul ::

Pozdravljeni!

Sem novopečeni lastnik prenosnika HP dv9084ea in imam težave z Intel PRO/Wireless 3945ABG. Težave se pojavljajo v OS Win XP Media Center, XP Professional SP2 in Win Vista Ultimate.

Dogaja se, da enkrat WiFi kartica dela, drugič ne (kot če fizično ne bi obstajala; ni je nikjer, niti pri device manager).
Poskušal sem že:
- naložiti nove in stare hp driverje na vse naštete OS,
- naložiti nove in stare inteljeve gonilnike na vseh naštetih OS
- v biosu se ne da nič nastavljati
- večkrat poskušal z vklopom/izklopom tipke na prenosniku za WiFi, vendar mi ne glede na vklop sveti rdeča lučka za izklopljen WiFi (če dela potem sveti modra).

Zdaj sem prižgal računalnik po približno 30 minutah in WiFi spet dela normalno in brezhibno. Verjetno po ponovnem zagonu več ne bo delal. Morda pa bo. Skratka loterija.

Kaj bi lahko bilo narobe? Hardware, software?

Prosim za čimhitrejše odgovore, da bom vedel če nesem prenosnik na reklamacijo.

Hvala in LP

EDIT: Vsa programska oprema je posodobljena na najnovejše različice, vključno z OS.

EDIT 2: Če laptopa ugasnem za nekaj minut in ga potem nazaj vklopim WiFi spet dela. Če ga ponovno zaženem pa spet ne dela, kot če WiFi kartice sploh ne bi bilo.
  • spremenilo: Imperiul ()

BoBr ::

Software ali goniliniki bolj dvomim da bi bili v tvojem primeru. Obrni se na servis in ti bodo svetovali kako naprej. Sploh pa če je čisto novo imaš v roku 8dni od nakupa v trgovini pravico do zamenjave z novim.
Also known as "Intel-aš".

PaX_MaN ::

Mnja, če imaš zadnje gonilnike za wifi, so ravno ti krivi :D
Downgradaj na starejše gonilnike.

Imperiul ::

@BoBr

Tudi meni čedalje bolj smrdi vse skupaj na HW. Bo šel jutri na reklamacijo, ampak vseeno me malo živčki dajejo, ker vedno, ko si kaj kupim moram reklamirati. Ampak OK, se zgodi. Kaj čem stokat...

@PaX_MaN

Sem poskusil tudi s starejšimi gonilniki in se obnaša enako.




LP

Mih@@ ::

Tole se sliši kot HW problem... mogoče kakšne težave s stikom med kartico in podnožjem na plošči.

Imperiul ::

Mih@@:

Jap, bodo kar plato zamenjali naslednji teden. Upajmo, da bo potem OK.


LP

KTr1sk ::

Dajte mi povedat, če je kakšna fora v device managerju mi kaže vse ok in lepo kaže Intel PRO/Wireless 3965ABG Network Connection,...ko pa klinem na Vpostavljanje povezave z omrežjem pa piše Windows ne najde nobenega dodatnega omrežja, vem pa da bi moralo kazati signal da potem nanj kliknem in se povežem, v čej je fora?
hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WiFi ne deluje

Oddelek: Strojna oprema
161822 (1291) buttcrack
»

Wireless Laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
251688 (767) Ribič
»

prenosni računalnik / wirelass - wifi

Oddelek: Pomoč in nasveti
111218 (963) frozev
»

Wireless program

Oddelek: Programska oprema
163927 (1992) zan5
»

problem vklopa wireless kartice

Oddelek: Omrežja in internet
151813 (1585) noteadmin

Več podobnih tem