» »

BioShock

BioShock

««
6 / 11
»»

T-h-o-r ::

a bo ta špil deloval na x-700 pro :8)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Longinus ::

seveda da bo pa še max nastavitve boš lahk imel :D

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Tr0n ::

Internet je spet postal rojstno mesto novega izraza - BIOSHOCKED.

Razlaga: Igranje igre BioShock lahko povzroci unicenje vasega racunalnika. Vas racunalnik je bil BIOSHOCKED.

Vir.

P.S. Ja, dolgcajt mi je. ;)

Rotaidal ::

a bo ta špil deloval na x-700 pro

Žal ne:'( Grafa ti mora podpirat Pixel Shader 3.0 Tvoja žal samo 2.0 Sam imam x800 in imam enako težavo:'(

T-h-o-r ::

seveda da bo pa še max nastavitve boš lahk imel

Nisem mislil tega, samo mislil sem, če bom jo sploh zagnal lahko


Katere pa podpirajo pixel shreder 3.0???

Ker sem že gledal neke nove, samo so vse neke vlke zverine, pa ne vem sploh, če jih spravim v ohišje :D pa še napajalnik mam 550w, če je to dost za kako x1950pro al kaj takegA?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

m.i.h.a. ::

geforce serija 6 dalje in radeon X1xxx dalje podpirajo SM3.0

BendeR ::

Sem zaigral demo in na moje začudenje je igra delovala super na 1024*768 vse na max (a64 3800+,2gb rama in 7600gs). :D

Morem pa priznat, da vsaj sodeč po demu ni nič posebnega.
:=)

ke ke ::

še 3 dni :))
mislite da mi bo delalo na Nvidia 8500 GT na vsaj 1680 x 1050 tekoče ?
drgač pa mam intel duo core 6600 ( 2x2.40GHZ) pa 2GB rama

strictom ::

V demotu se ne da spreminjat orožij, sestavljat tistih plasmidov, hekat raznih big daddyjev, ... To so pa najbolj zanimive stvari v Bioshocku.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Keke, na 8500GT lahko sanjaš o 1680x1050.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ke ke ::

ok.. zglea da om mogo 8800 kupit :\

DOOM_er ::

nekako mi demo dela na gf 6600GT athlon XP 3200, 1 giga rama
Robots will steal your job. But that's OK

nanoleet ::

keke, 8800GTS 640MB vsaj, 320MB ne bo v redu (govorim iz lastnih izkušenj:P)

ke ke ::

kolk približno pa je cena ? pa bo moj procesor dovol za tako grafično ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ke ke ()

ahac ::

Že v demu sem imel poln ku*** nasprotnikov, ki so uletaval v brezveze... kaj bo šele v celi igri.
Demo je daleč od tega, da bi predstavljal igro ocenjeno z 10/10... razen če je par točk za hype.
Sej vem, da boste rekl, da demo ne more predstavljat cele igre. To je res, ampak mora naredit zanimanje za igro ne pa, da ga zmanjša (kar se dosegel pri meni).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Mitch ::

Za vse tiste, ki mislite, da imate morda prešvoh mašino: Meni dela na Athlon XP 2400+, geforce 6600GT in 512MB rama. Na uč bi rekel, da deluje z 10-30 frejmov/s in to na 1024x768 z skoraj vsemi detajli vklopljenimi!

LP, Mitch

mat123 ::

Widescreen fix za Bioshock :)

@nanoleet, 320MB je čist dovolj. Demo leti kot namazan pri 1680x1050 vse na max, dx10.
IMO je 640MB verzija predraga, za to kar ponuja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat123 ()

m.i.h.a. ::

jaz sem demo preigral na AthlonXP 3000+@2.2GHz, 1GB DDR, gf 7600GS 256MB,.....na ločljivosti 1680×1050 z detajli na medium...........če bi bilo neigralno oz moteče, bi že takoj znižal nastavitve
potem sem znižal resolucijo na 1024×768 in premaknil vse nastavitve na hig (izklopljeni sta bili opciji za window mode in DX10) ter igro znova preigral na veliko lepših efektih in detajlih brez zatikanj ipd.

Tako da ne vem od kje vam ideja, da špil rabi stroj za 2k €.................sicer ima pa vsak demo in naj testira temu je tudi namenjen. Jaz sem bil pozitivno presenečen, sem mislil, da mi je niti pognat ne bo hotlo, ampak.....upgrade compa se je tako pomaknil proti koncu leta.:D

macgajver ::

Fantje a kdo od vs to igro probava poganjat na visti in mu gre počas ornk na kurac tale realtek hd audio sem tud najnovejše driverje dol potegnu direkt z realtekove strani zvok v filmčkih je v igri ne dela. Realtek ima pomoje zlo v kurcu driverje za zvočno v visti.
tenstan krompir je pa zakon

BendeR ::

Imam ploščo msi k9 ultra in s tem tudi integriran zvočni čip od realteka. Zadeva super špila - pred 32 in zdaj 64 bitna Vista.
:=)

Enron x86 ::

@macgajver: A si probal izklopit strojno pospeševanje zvočne kartice? Ko sem jest mel integrirano zvočno je ta fora včasih delala, ampak na XP-jih. Za Visto pa ne vem...
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Saladin ::

Demo je kul, ampak vmesnik je pa prav poneumljen (naspram System Shock 2 in Deus Ex)

Anyway, demo dela tekoče na XP 2800+, 1 Gb rama in X1950Pro (1024x768) in na nastavitvah med medium in high.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Saladin ::

Popravek - tekoče dela tudi na 1280x1024.
Pri višjih rezolucijah ali nastavitvah pa se začne malo zatikati.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

diative ::

Odlično vzdušje v igri. Da ne govorim od zvoka kdor ma X-fi zvočno naj si rukne na EAX ADVANCED HD 5.0 pa na slušalke pa bo mel čisto pravi Bioshock tudi v ušesih >:D Tako čist zvok pa toliko efektov še nisem doživel v igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diative ()

seminal ::

A ti že imaš celo igro?? Ker v demu mi ni uspelo EAX 5.0 nastavit.. Ko sem odkljukal EAX je napisalo da moraš znova zagnat...

diative ::

Ne nimam cele igre.Samo nastaviš EAX v igri, ne piše da je 5.0 to sem na netu zasledil. Potem pa samo špil zaženeš še enkrat. No pa v windowsih morš met nastavlen Eax effect on

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diative ()

emilo ::

diative se strinjam s tabo, praktično sem že hotel prodati kartico X-fi, a bo očitno ostala pri meni, saj se kaj tako dobrega pač ne prodaja!

m.i.h.a. ::

....no zdej grem pa še jaz sprobat zvok na moji x-fi....mater sm len, lahko bi si že prej to vklopil

mat123 ::

Voda v Bioshocku, primerjava med dx9 in dx10: klik

dx10 FTW >:D

opeter ::

Saj je huda razlika med DX9 in DX10. Že pri tistih screenshotih se vidi, ki jih je Tilen postal na 5. strani.

Izi ::

Če prav vidim, je voda dokler je mirna in se nič ne premika povsem enaka v DX9 kot DX10.
Ko pa začne valoviti in špricati, pa je v DX10 vse bistveno lepše in bolj realno.
Pri DX9 ko hodiš po njej se vidi samo bela sled, pri DX10 pa dejansko začne valoviti.
Ko udariš po vodi se v obeh primerih dvigne bel oblaček, ki pri DX9 takoj nato izgine, pri DX10 pa nazaj v vodo padejo kapljice ( ki pa so, roko na srce, še vedno majhne bele kockice :D )

Lepo je prikazano. Končno se da videti razliko med DX9 in DX10.
Kot sem predvideval je na prvi pogled vse enako, ko pa se zadeve začno premikati pa se pokažejo prednosti DX10.

Longinus ::

bah to sploh v igri ne opaziš če nisi pozoren na takšne malenkosti

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Tr0n ::

Take malenkosti so ravno, ki naredijo igro bolj realisticno in bolj "immersive".

xabre ::

To bo eden tistih špilov, ko igraš počasi in z užitkom ter uživaš v detajlih.

Muks ::

Hm izgleda da s tem widescreen fixom ko ga inštaliraš moraš tudi naštimati width in height FOV (field of view) da deluje primerno. A mogoče kdo ve kje se to naredi, ali je to v in-game ali ne?

EDIT: sem ugotovil, np!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Muks ()

belowZero ::

Ni bistvene razlike med dx9 pa dx10. Sicer je v dx10 več detajlov. Ampak grafe k podpirajo dx10 so kr drage, zato svoje 1950 pro še ne mislm zamenat.:))

ivanuscha ::

Kaj je sploh s tem widescreen fixom? Men dela normalno 1680x1050... :\

Zgodovina sprememb…

Longinus ::

a se da pogledat framerate v demotu ker se mi mal čudno zdi da mi demo pri nižjih nastavitvah šteka

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Longinus ()

mat123 ::

@Live, pri widescreen je odrezan del slike zgoraj in spodaj.
Ta fix bi naj to popravil, nisem pa še sprobal.

xabre ::

Kdaj že izide polna verzija?

Tr0n ::

V ZDA je ze zunaj, v EU pa jutri.

frudi ::

Steam verzijo se da tudi pri nas igrat že od torka zvečer...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

dukenukem ::

preigral demo :D meni ni nič posebnega ,kok se hvaljo u unim zažiganjem in elektriko, pa vse že 100x videno |O

ivanuscha ::

Se strinjam, dosti stvari je že videnih. Bo pa treba sprobat še celo verzijo. >:D

emilo ::

Nevem zakaj se nekateri tako bunite, kako je že vse videno in to... Že samo to, da je postavljen v čas poznih pedesetih, se dogaja kao pod vodo, je vsaj po mojih izkušnjah nekaj novega! Poleg tega pa je v igri, vsaj po mojem mneju, kar nekaj svežine in če bi vsaj četrtina drugih proizvajalcev bila vsaj približno tako inovativna, bi imeli, vsaj malo bolj raznolike igre kot pa sedaj, ko si lahko vitez, čarovnik, ameriški vojak ali včasih celo terorist, da o športnih simulacijah sploh ne govorim!!!

_Enterprise_ ::

Smem vedet, če je "DirectX10 detail surfaces" edino, s čimer prekljapljaš med obema DX-oma? Kolikor vem, je samo en demo in je to edina opcija, drugače pa naj bi bil špil cel v DX10, torej bi moral shader spremenit, ne pa neke površine:\ ...
Uglavnem, vse kar sm hotu vedit je, da če dam to opcijo na ON in imam DX10 kartico, mi bo pokazal špil v sijoči luči DX10?
Sorči za neznanje, ampak glede preklapljanja med DX-i sem bil vajen malce drugače... dva različna dema Lost Planeta in sprememba shaderja v CoH... za kar se ti je igra morala ponovno zagnati...

Gr0unD Zer0 ::

saj to je ravno problem, vse je že videno, magari na malenkost drugačen način... enemu dogaja, drugemu ne...

demo mi je bil povprečen, tak stil mi sploh ne sede, a mislim, da me bo cela verzija prepričala, takoj ko jo dobim v roke(in takih špilov manjka: da prepričajo zagrizenega dirkača v FPS, frpjca v pretepačine, quakerja v strategije... špil pač ma čar)

_Enterprise_ ::

Aham, zdele sem še enkrat si tisti video ogledal, in sem ugotovil, da omenjena opcija nima z shaderjem igre nobene veze! Brilliant I! Torej ti igra sama določi DX po tem kakšen hardver imaš? Ker sem dejansko šel v demo in šel sprobavat tiste sledi v vodi, pa ni bilo razlike med tisto opcijo ON in OFF :D .

Tr0n ::

Glavni car spila je zgodba ter dogajanje, ki je postavljeno pod vodo v "utopijo" z razlogom.

Definitivno igra za odrasle, pa ne zaradi nasilja.

Tr0n ::

Is man not entitled to the game he buys?

NO, says the man at SecuRom. It belongs to 2K.
NO, says the man at 2K. It belongs to us.
NO, says the man at Microsoft. It belongs to our license purchasers.

I rejected those answers.

Instead, I chose something different. I chose the impossible. I chose...piracy! Where the gamer would not be censored, where the PC owner would not be bound by petty encryption, where the buyer would not be constrained by corporate greed. And with the downloading of your torrents, piracy could become your salvation.
««
6 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioshock 4

Oddelek: Igre
445218 (641) Netrunner
»

BioShock Infinite (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16422260 (3802) oo7
»

Bioshock 2

Oddelek: Igre
393753 (1665) dronyx
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610165 (5464) MKC00
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137854 (22073) macgajver

Več podobnih tem