» »

BioShock

BioShock

««
5 / 11
»»

strictom ::

Vsi torrenti lavfajo po 1000kB/s
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

m.i.h.a. ::

jp...malo me je skrbelo, če me bo kaj comp zafrkaval pr tem špilu (athlonXP 3000+, 1GBN, 7600GS 256MB), ampak me ne......na srečo...na 1024×768 deluje z detajli na high lepo tekoče....ok sicer resolucija ni ne vem kaj, ampak pri tej igri se splača met detajle nabite do konca

sedaj me pa zanima kako bo crysis optimiziran......če ne bo treba počasi nov pc si poiskat

Tr0n ::

Novi ForceWare 163.44 beta gonilniki za BioShock.

http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_rel70betadriver.html
# Beta driver release.
# This driver supports single GPU and NVIDIA SLI™ technology on DirectX 9, DirectX 10, and OpenGL for GeForce 6, 7, and 8 series GPUs.
# Improved compatibility for Bioshock.
# Added HD video post-processing for H.264, VC-1 and MPEG-2 HD content on GeForce 8500 series products.
# Numerous game and application compatibility fixes. Please read the release notes for more information on product support, feature limitations, driver fixes and known compatibility issues.

seminal ::

the new drivers gave me a great fps increase, from 30 - 40 to 50 - 60. Can't complain about that. Graphics maxed out, with vsync on, resolution at 1280x1024.

Tile novi drivere baje dajo lep boost.
Aja AA v tej igri ni... Tak da ne bo kdo zahteval AA....
:)

M-XXXX ::

Kako delate screenshote v Visti? Če naredim z frapsom je vse črno, printscreen pa je enak!!

Tac20 ::

Verjetno je bilo kje omenjeno, vendar mi lahko kdo pove kdaj naj bi celotna igra izsla in bo na voljo pri nas v sloveniji? (za kupit)

Mavrik ::

V petek. Pri Mantisu pravijo da jo bodo že isti dan imeli na zalogi.
The truth is rarely pure and never simple.

seminal ::

Še za ATI kartice popravek
http://support.ati.com/ics/support/defa...

TechBeats ::

jup glih pr men laufa 30-40 učas tud okol 50 fps vse na max na 1280x1024 je pa res da mi učas mal proc pobremza, še posebi u boju takrt pade okol 20-25, mam pa še zmer p4 3ghz z 8800gts, na C2D more delat carsko če že men dokej dobr dela- dx9 za enkrat.
Drgač pa ja špil je carski hudo vzdušje, ta bloom sploh ni moteč, ga skor ni razn u boju, če te kdo useka se ti slika zamegli pa poblooma mal, voda je kr hudo nakazana, sam sm mislu da bo še boljš, no možno da je u dx10 mal bolj u detajle, treba pol definitivno sprobat te driverje za bioshock, jst sm meu dele 162.50 quadro. Aja pol še na koncu ti nakaže kaj use bo dugajal, in pizdarija bo težavnostno kr zajeban špil, ker je res uibr velik for.
The rapture is comming :D

Še nahitr par fotk

kr ribe skačejo iz vode :D




AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

AapocalypseE ::

seminal, jaz sem si dal to dol 737-29041: BioShock: Users may experience stuttering with Preload, Missing surfaces and/or display corruption. File je velik 96.5MB 8-O Kaj to inštaliraš kr polek že inštaliranih driverjev?

Tilen ::

Gamershell -Bioshock

Bom pa tudi za to igro moral uporabljat ingame gamma adjuster, ker mi tako [preveč] temne igre niso všeč.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Hmm, saj ni tako temna igra oz. je lightning ravno pravsnji za potrebno atmosfero in zgodbo.

BTW, kako merite FPS? To poganjate preko Frapsa?

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Rotaidal ::

Vertex Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 2.0
Pixel Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 2.0 :'( :(

Tilen ::

DX10



DX9
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

kotnikd3 ::

Preigral demo.....grafika, voda:)) , fizika, igralnost...vse je ok, vendar sem pričakoval (pre)več. Ni nobene dinamike.....vsaj v demu ne, upam pa da bo v org, ki se ga že veselim. Končn spet ena dobra igra zame, ampak po dolgem cajtu.

Ej folk, a kj opazte pr zgornjih slikah kakšne razlike med dx9 in dx10 ?:|
Pomoje so nas tako nategnil s tem dx10 (hitrejše delovanje, lepša grafika...ampak pustimo se presenetit v drugih igrah).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

LuGi ::

A to kao zgleda leps kot na x360 :smesno:

Sicr pa res je razlik med dx9 in 10 res ni. Poor users

Tr0n ::

Ne se zdaj jokat Xbox userji, ker nimate moznosti spilat na pixel-perfect miska controls in 1920 resoluciji. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

LuGi ::

Zadeva vsaj dela na 300evrov vredni masini :\

Pc pa hmm bo treba odsteti 2x,3x vec? 8-O

Ne da se mi flamewar itd..itaq bo post zbrisan ker nima veze z spilu :D

Jst ::

TI dve sliki meni zgledata identični. Me zanima, kje igra deluje hitreje. Pa ne samo avg, ampak razpon, avg min in avg max. V glavem koliko gladko dela.

Sicer je pa hiavska (marketinška) fora d3d9 vs d4d10 v primeru vode. V sliki se vidi, da se da tudi z d3d9 narediti lep približek vode. Ko bodo naredili še fiziko vode (fluidnost, I think), to bo napredek. Ene pet let, rečem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dzinks63 ::

:)) Če bodo res tako zelo malo opazne razlike med DX10 in DX9 grafiko v sami igri tudi pri ostalih igrah , ki bodo šele prišle, potem veliko gamerjev sploh ne bo šlo z nadgradnjo na visto in hude DX10 grafične kartice, ampak jim bo še nekaj časa dovolj dobra DX9 grafa in XP-ji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Tilen007 ::

Zelo mal igrc igram, ampak tale je pa čist brezveze.. men se zdi kot ena pustolovščina, kjer je namen pobra čist vsak predmet ki leži, pa nej bo to pištola al pa vrečka čipsa.. ker nikol ne veš kdaj boš kej uporabu. Pa vsake tok časa kakšnega ubiješ... seveda tudi vsako truplo treba preiskat, saj nikoli ne veš kaj vse skrivajo v sebi... dolgčas.

Grafika je dobra, ampak se mi zdi, da je tale igrca bolj namenjena tistim, ki uživaju v tem, da vsaj 10 minut stojijo na enem mestu in opazujejo kako se voda gilbje, ali je realno prikazana ali ne, kako natančno se listi na rožah vidijo, kako se bliska in kako se vse lepo osvetli, še temni koti se pokažejo čisto lepo z vsemi možnimi detajli, ko se zabliska... kako ribe padejo ven iz vode... fenomenalno. Ali pa tudi ne, saj realne 'fluidnosti' vode očitno še ni...

Ni moj tip igre.

kotnikd3 ::

Igra, voda in grafika so ok.......VENDAR voda, kot ste rekli ni fluidna. Voda je skriptirana, tako da fizike v vodi ni.

_Enterprise_ ::

Evo, preigral demo, tega je za celih 10 minut in tehta 1.84 Gb, o igralnosti ne bi mogel preveč govoriti, vglavnem vse se da shekat, sovražniki naj bi bili pametni; jaz tega nisem mogel preizkusit, ker sem jih itak samo tam okoli 20 videl, ti pa so se itak samo podili za mano. Plazmidi so zabavni, Electro-Bolt nameriš v vodo, polno mutantov, sprožiš in jih scvreš, potem je tam še Incinerate, ki zakuri kakšno stvar, vihtel sem še tri orožja, ta niso bila nič posebnega, orožja pač, potem je fizika, normalna je, objekti lepo padajo in se kotalijo, vodne fizike ni, prav tako so razsutja stekel in sličnega le snimirane skripte.
O grafiki: voda je povprečna, slapovi ne izgledajo lepo, saj so nametali le nekaj ploskev, kar naj bi izgledalo, kot voda, ki se peni; na tleh je pa stanje malce drugačno: voda lepo odseva, ima pravo gostoto, torej ni popolnoma transparentna ampak lomi svetlobo, kar ji daje resničnost, ampak to so spet le ravne plošče, medtem, ko gre ob vodnih efektih o tej gladkosti vode le sanjati. Vse so le dvodimenzionalne plošče, s čimer se igra ne more hvaliti.
Naprej, teksture so zadovoljive, detaljiranost modelov bi lahko bila malce bolj natančna, lajtning je super, sence zgledajo precej lepo, od mokrih stvari se lepo vidi odsev, prisoten je tudi blur ter HDR. Lepo zgledajo tudi svetlobni žarki, nasprotno je z eksplozijami ter ognjem. Dim ni zgrajen na soft particles-ih, torej se vidi tista nadležna črta, ki ločuje dim od tal, ko se sprehodiš okoli, kar izgleda grdo. Spet samo ploskve namesto 3D delcev v prostoru. Ogenj je nekaj svojega, ognjenih zubljev skorajda ni, namesto njih so oblački, ki lepo skačejo po objektih. Ni realistično, ampak grdo tudi ne.

Toliko o grafiki, pri desetih minutah igranja od dvajsetih ur se glede igralnosti nebi dalo govoriti, cem le, da mi koncept Rapture-a ugaja in so se avtorji potrudili pri gradnji prostorov. Ti so lepo barviti, raznoliki in v glavnem lepo narejeni. Veliko umetnosti torej.

Grafiki bi dal 7/10, kar še ne pomeni, da bo špil zanič. Ko pride, si ga takoj zlovdam.

LjubimPeezde ::

Grafiki bi dal 7/10, kar še ne pomeni, da bo špil zanič. Ko pride, si ga takoj zlovdam.

a daš lohka še bolj debilno izjavo??:\
Tako prvi stavek kot drugi.
Od kdaj se kvaliteta igre ocenjuje po grafiki???1 Ni važna igralnost? V tem primeru ko grafika ni slaba, nasprotno pa sploh. Igralnost je tista ki največ šteje. Igra z odlično grafiko je kul za pogledat prvo urco ali dve. Igralnost je tista ki vleče.

pozitron ::

Kua se ti neki užigaš brezveze sej ti je napisu, da zaradi tega še ne pomeni da bo igra zanič. To kar si napisal je on verjetno mislil s tem.

Kar se pa druzga stavka tiče bo pa 90 posto ljudi to naredilo, vključno s teboj verjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

OChack ::

sam k da v dx 9 enbi mogla bit bl svetla roka z uno elektriko načelu, sm bl svetle vidu v dx7/8 igrah :)
Int€l inside, IDIOT Outside

_Enterprise_ ::

LjubimPeezde, bi lahko napisal še eno debilnejšo izjavo tukaj ne tem forumu?
Povedal sem, da grafika ni nič poasebnega IN da po tem ne gre ocenjevati špila, OK?
Nauči se razumeti poste, prosim.

Aja, zato, ker sem pirat, nisem debil. Sori. To ni noben razlog.

Zgodovina sprememb…

strictom ::

Če vam grafika ni pomemba, drugim je. Jaz uživam ko vidim lepo izoblikovano roko, mobi ki imajo normalne poteze po obrazo, in predvsem ko vidim OKROGLE stvari.

Sicer pa ko tko jamrate razlike med DX9 in DX10, poglejte pri COD2 razlike med DX7 in DX9. Za nepazljivo oko neopazne!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pozitron ::

Strictom ti pa neveš kaj govoriš al si pa slep. Pri cod 2 je razlika zlo velika. Pri teksturah je razlika več kot očitna, prav tako pri efektih svetlobe, pri dx7 ni senc in padajočega snega. Zame je razlika ogromna, z njo pa tud padec fps-jev:)

Muks ::

Še komu drugemu ne dela zvok?? Probal in mi zvok dela vse do tam ko neki na avionu govori kao jz sm neki posebnega. Pol pa kar neha delovati!

Tilen ::

Naslov topica poznate, pravila tudi. Upoštevajte jih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BendeR ::

seminal:

the new drivers gave me a great fps increase, from 30 - 40 to 50 - 60. Can't complain about that. Graphics maxed out, with vsync on, resolution at 1280x1024.


A to v Visti ali XP? Najboljše kr oboje. :D
:=)

Tr0n ::

Jaz nisem opazil nekega speed bosta na Visti s temi beta gonilniki.

BendeR ::

S katero grafično? Da vidim, če se splača pocat tile beta gonilnike gor.
:=)

Tr0n ::

8800GTS

BendeR ::

Hm, bom probal z mojo gajbo (7600GS) prvo z zadnjimi uradnimi driverji. Pol pa da vidimo. tnx za info

P.S. Upam, da se razume s 64-bitnim OSom.
:=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BendeR ()

_Enterprise_ ::

Na 8800 GTS, 3-mi gigabajti RAM-a ter Athlonom X2 4200+ dela itak z od 35 do 125 FPS-ji, tako, da ne bom nobenih beta šoferjev dajal gor. Jap, špil je optimiziran. Precej.

LjubimPeezde ::

lol optimiziran0:)
pa ljubi bog, če ti na tej konfiguraciji ne bi gladko delalo bi bil pa res gnoj vse skupaj.

Klemzz ::

men dela na moji mašini pr 1680*1050 od 45-50 naprej.

kotnikd3 ::

ma že kdo celo verzijo Bioshocka za PC ?
>:D

Mavrik ::

Pri Steamu so začeli Američanom odklepati datoteke danes. Evropejci očitno morajo še počakati do petka.
The truth is rarely pure and never simple.

macgajver ::

Ima kdo mogoče problem s zvokom jest imam visto zalaufam igro vse max1280-1024 še tiste dx10 detajle vkloplene samo zvoka ni v filmčkih je v igri ga pa potem ni mogoče ve kdo kje je problem. Realtek ac97 hd audio.
tenstan krompir je pa zakon

strictom ::

Meni na steamu piše da jo lahko preloadam.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

xabre ::

Ravnokar sem probal demo.

Sem čisto impresioniran, odlično vzdušje in igralnost, tudi zgodba je obetavna. Komaj čakam na polno verijo.8-O

jamiroq ::

> Pri Steamu so začeli Američanom odklepati datoteke danes. Evropejci očitno morajo še počakati do petka.
huh? tule se je špil nekaj čez 2200 dekriptiral, pobral še nek popravek in od takrat dela (presenetljivo dobro, all in all :)).

mat123 ::

Prava "demo" verzija se že pretaka >:D

Muks ::

@ macgajver: Osebno imam zelo podoben problem zvok non-stop tudi v filmčkih, ampak ko pridem v sam game-play zvoka zmanjka. Zvočno imam pa tudi realtek HD Oz. je integrirana na p5w deluxe plati!

Tr0n ::

Na Asus strani zadnje Vista gonilnike downloadat pa bo.

Mavrik ::

huh? tule se je špil nekaj čez 2200 dekriptiral, pobral še nek popravek in od takrat dela (presenetljivo dobro, all in all :)).


Ja vem. Vsem pa se ni, očitno ma Steam malo probleme s prepoznavanjem regije uporabnikov.
The truth is rarely pure and never simple.
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioshock 4

Oddelek: Igre
445160 (583) Netrunner
»

BioShock Infinite (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16422124 (3666) oo7
»

Bioshock 2

Oddelek: Igre
393743 (1655) dronyx
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610129 (5428) MKC00
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137676 (21895) macgajver

Več podobnih tem