» »

Supreme Commander

Supreme Commander

1
2
»

Artificial ::

"I am delighted to let you know that your Preorder for Supreme Commander will be with you shortly. The order will be despatched by your chosen delivery method in time to reach you for the morning of release. "
To se pa lepo slisi >:D >:D

ArYeS ::

kixs97, pri meni pa ravno obratno, ko sem WH40k probal.. se mi je zdel prvih 5min zelo wooooow.. zakon. Čez 30min sux.. tole bo šlo dol. Potem me je še enkrat frend prepričal, da sem dal gor in sem si vzel malce časa in sem igral nekaj dni, a spet hitro naveličan.

Pri SupCom pa igram že 5 dni demo proti AIju in še vedno mi je zakon, čeprav ponavadi proti AIju ne rad igram.

Samsung06 ::

2.8Mhz, 1Gb Rama, ATi9600-256Ram
1280x1024
500enot
Vse na low ali izklopljeno razen nekaj na Fidelity"imam na medium"

Igra popolnoma zasteka, ce je vec AI-jov (4:4, 5:5,itd)(500 ali 250 enot)
Igra na zacetku ne steka, vendar kasneje postane obupno za igrat ( 2:2; 3:3 in vec)(500ali 250 enot)

Ostane samo še igra 1:1 ;( (500enot)

Drugace pa spil seka.

Kaka ideja, kako jo malo pohitriti?

Tr0n ::

C2D 2.8, 2 GB RAM, 6600 GT

Medium nastavitve na 1280x1024, brez AA in senc (te porabijo precej GPU moci). Laufa silky smooth. ;)

Artificial ::

Samsung06: beta je tut meni ful steku po dolgi igri - AI preucuje tvojo taktiko igranja, in ustvarja ful neke velike kolicine podatku v RAMU. Bomo pa hmal vidli kako bo z koncno verzijo.

miteq ::

Za to igro res potrebuješ dvojederni procesor, drugače nimaš kaj iskat pri bitkah nad 500 enot. Ko je bila beta še v začetku sem še imel Athlona 3500+, 1GB rama, geforce 7600gt in se je zatikalo že pri 200 enotah.
Kasneje sem nabavil C2D E6600, isto 1GB rama in 7600gt... Igra leti kot raketa. Če imaš stvari na low, je omejitev samo procesor...

Trenutno igram (bom igral) na vse high, shadows low in nič AA, 1280x1024. Tapravo doživetje tudi z 1000 enotami.

Komaj čakam na bitke na 81x81 mapah. Mater...to bo trajalo cel vikend.... Flote ladij, podvodne letalonosilke, Fatboyi, ki lezejo po dnu oceana.... *Dies*:( :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miteq ()

IVo ::

A se namenimo za kak špil? Prek hamachija bi mogl delat...

miteq ::

Lahko prek GPG Neta... kmalu tako ali tako prispe retail.;)

Samsung06 ::

Imam full in ne beto. Steka steka steka ;( V postev mi pride sam 1:1 mini mape, low vse.

Jackal ::

Zanimivo je videt koliko resourcov požre preračunavanje izstrelkov. Mapa velikosti ca. 5x5, okoli baze močna protiletalska obramba.

Drugače je delalo razmeroma dobro, ampak ko se je pa zače kakšen letalsi napad in so začeli moji SAM-i sekat po letalih, so šli pa fpsji nekam na dno najglobjega morja (ca. 0,5 FPS)
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Good Guy ::

men dela tekoče vse na full 1600 'x 1200
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

miteq ::

Šajse, šit, drek... Iz game.co.uk so mi sporočili, da so mi za prednaročilo pomotoma poslali francosko verzijo igre. Ne moreš verjet, no. Parle vous franceis? Napisali so, da bodo poslali še angleško verzijo, čim jo dobijo. In kaj za hudiča naj do takrat počnem z francosko? No... je pa res, da potrebujem samo cd-key...hehe.

@ Artificial: Si tudi ti naročil preko game.co.uk? Si tudi ti dobil kak mail od njih?

[EDIT]: Eh, baje, da to velja samo za tiste, ki so prednaročili Aeon collectors edition. Upam samo, da bo retail kmalu tu.:\ Tačas pa... Hamachi, anyone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miteq ()

ArYeS ::

miteq narobe si razumel, tisti ki so naročili Aeon Collectors edition so v paketu dobili Tech Tree poster v francoščini, drugo je v angleščini.

Pesimist ::

Samo francoske verzije nesmes odpret zaj in bodo nazaj verjetno zahtevali?

Artificial ::

Jaz sem narocil normalno verzijo, ne collectors edition. V mailu ki so mi ga poslali je pa med drugim pisalo tole:
"It has come to our attention that due to a mix-up at the THQ Logistics Corps, you have been furnished with a French language map with your copy of the game."
Razumite kakor hocete. Jaz bom pocakal da stvar dobim in videl kaj in kako dela :) Nikjer pa ne pise da tega, kar dobis, ne smes odpirat, prav tako ne morejo pricakovati od tebe da mij posljes zadevo nazaj.

miteq ::

V vsakem primeru dobiš baje nekaj francoskega v škatli:D Igra je sicer angleška, ampak je nekakšen poster francoski. Briga mene za ta poster, če sem iskren. Naj že enkrat dospe igra.;)

Good Guy ::

dej ta igra seka>:D >:D

potem ko nadgradiš svojga commanderja greš v bazo z njim pa sam sesuvaš...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ArYeS ::

Jutri verjetno dobi Mantis igro, tako da jaz verejetno v torek :)

IVo ::

"potem ko nadgradiš svojga commanderja greš v bazo z njim pa sam sesuvaš..." ne se slepit... To je možno samo v singl playerju. V multi tvoj commander popolnoma nadgrajen še v svoji bazi ni varen...:) >:D ;)

Good Guy ::

ivo si ti z lune?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

miteq ::

IVo ima prav. Boljše, da se v multiplayerju ne pokažeš s commanderjem po 15ih minutah igre... ker bo naredilo kaboom :D

Good Guy ::

jah eni pač ne igramo multija :D

veš zakaj najbrž>:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

IVo ::

Amm ne? Zakaj pa ne bi igral že zdej? Hint...HAMACHI Pa rovtar ne bit pametn...

Snegec ::

Hja,. ne vem... že v Total Annihilation je bil komander po prvih 15 minut kanon futer. Razen seveda, če si imel dovolj energije za njegovo stalno cloakanje pri premikanju. Potlej, je bil malce bolj vzdržljiv.. pa še to so bli kakšni drugi cloakani boljši za scoutanje visual-range bombardiranja z artilerijo.

Vem, da sem nekoč v Multiplayer nažigal z paketom (beri: 20) Debelih Bertic en random delček mape in je nardilo samo KABOOM :D

Komander, robusten in kok je mu manjka en anti-aircraft vulcan kanon, da bi se ubranil nekih bednih bomberjev, k mu mamico spalijo.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

kixs ::

Tisti, ki pravijo, da potrebujes za to igro vsaj Dual Core procesor, naj med igranjem malo pokukajo na task manager :\

Uporabljen je samo 1 procesor!!

Tr0n ::

Yup, saj C2D je samo eden procesor. :)

IVo ::

Ma o čem vi govorite?;(( Seveda da izrablja oba jedra... Pri meni v največjih bitkah ala 3v3, 4v4 izrablja tudi po 100% oba jedra... Pri normalnih pa konstantno 100% enga drugega pa okoli 50%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IVo ()

kixs ::

Trenutno spilam samo kampanijo in porabi samo eno jedro, ki je vec ali manj skoz 100% zasedeno. Drugo jedro je vec ali manj skoz pod 10%.

Tako je vsaj pri meni. :P

ArYeS ::

Pri mojmu frendu uporablja 100% eno jedro, 20% drugo.

ArYeS ::

No ustvaril sem klan SupremeSlovenia, na GPGNetu me kontaktirajte, nick "ArYeS". V bistvu klan ki naj bi zdruzil cimvec slovencev, tako da se bi lahko še bolj zabavali :)

miteq ::

Hehe, pošiljka je prispela. Že vpisujem original cd-key. To bomo trgali prek GPGneta...uh, uh:D

Good Guy ::

IVO

hamachi ja... sam bom obrnu rajš da se mal navadim...(če maš kšn server mi ga piš na PM)

>BTW zakva bi biu pametn?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

IVo ::

Kaj pa veš mogoče SM z lune:D . You just made it sound bad...

iceph03n1x ::

Torej ve kdo za kaksen hamachi server? Dokler ne dobim originala seveda :) :) :)

AngelOfDeath ::

edit: Slovnica

globoko grlo ::

jao ej, sej se res vprašaš, kwa so mislil, razvijalci namreč

E6700 + 8800 gtx + 4giga rama, da maš 30 fps-jev pri 4x4 mapi

če bi dal pa mapo 80x80, bi pa itak sam še resetiral zadevo, al kwa

Snegec ::

Men se je že pri Campaign-u pojavljala napaka. Ko sem hotel savat, mi je napisalo "Cannot read - RTTI error". in nisem mogel posnet igre. Pol so mi pa kommanderja usul (2 artilerijska izstrelka direkt v bučo, pa je šel) in sem.. kar se UEF kampanje poskipal vsaj 3 misije na ta račun.

Da ne govorim ko mi je ven metalo ter neke napake okol VB+ errorjev.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Vesoljc ::

rtti error? hehe
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

IVo ::

Igra kdo tale špil, pred pol leta je vn pršu dodatek, in mislim da je špil postal še boljši.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTS igre v Sloveniji

Oddelek: Igre
284700 (4195) fireice
»

Katera strateška igra ti je najboljša?

Oddelek: Igre
438226 (7156) DiaMonDer
»

StarCraft II v beta stadiju

Oddelek: Novice / Igre
359177 (8059) 49106

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811356 (9155) Tilen
»

Strategija

Oddelek: Igre
121251 (998) AngelOfDeath

Več podobnih tem