» »

DDR rama delata problem

DDR rama delata problem

Kr_enn ::

Prej sem meu ddr 512 400 Mhz transcend. Dokupu sm patrot DDR 512 400 Mhz. Vendar usak posebej sta delala skupej pa ne ni mi hotl nalagat windowsov. V Biosu je kazal 2x 512 ddr. Nato sm Transcenda prodau in dokupu 512 Patrota iste lastnosti kot prejsnega kuplenega. Sem mislu d amogoce je problem v firmah da se ne ujameta. In glej tut dva rama Patrot 512 ne delata skupej usak posebej pa??? Bios je najnovejsa verzija.

Ma kdo ksno resitev, drugac bom pa 2x 512 vrnu pa uzeu 1x giga rama.

Lp

kixs ::

Probaj dat rame v razlicne slote.

LP

Kr_enn ::

Ce mam sam dva slota k zravn pise DDR 400.

Link od maticne

Turtle ::

vrni in vzami 1x1024Mb....doskrat se frekvenčno rami "ne znajo" ujet

DominusSLO ::

Najbrž te jebejo kake nastavitve v biosu...

Kr_enn ::

Am ja ne vem ce sta iste firme pa use pol bi mogla delat. Nastavitve sm tut ze use probi pa nc... Ubistvu mi v biosu pokaze rama pa use. Sam k pa zazenem rac. pa pokaze sliko od xp pol se pa resetira. Sej sm govoru z serviserjem, da je mozn da pac te rami niso najbols za to maticno, in da bova skup mal pogledala pa to.

DJ MartiNi ::

Jaz bi probal tiste rame na kaki drugi plati (v dual-channel). Če bi bil rezultat enak oz. podoben, bi rame na tej drugi plati tako postavil da ne bi bili u dual-chanel. In če bi zadeva tako delovala...so krivi rami...k nekako ne funkcionirajo u dual channel.

Že doživel... Sem mel 2x256 in sem jih probal na treh različnih platah. Povsod ni delalo, če je blo u dual channel. S tem da se na eni plati niti niso hoteli windowsi zalaufat, na drugi (ki je bila mimogrede popolnoma enaka ko prva-enak model) se je po določenem času al pa kaj kmalu po prihodu u windowse računalnik ponovno zagnal. Na tretji plati pa se je po določenem času dela z računalnikom ta izklopil zaradi dosege zgornje meje temperature procesorja. V bistu se je nehal vrtit ventilator na procesorskem rebrovju.

Nesel nazaj...dobil druge...zadeva dela.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2X512 ram počasnejši od 512 ram

Oddelek: Strojna oprema
111034 (839) Tr0n
»

Kombiniranje 4 x 512 rama v dual channel?

Oddelek: Strojna oprema
161397 (1066) igorn
»

Zagon računalnika - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171078 (952) Matey_kp
»

Kingston HyperX KHX3200

Oddelek: Navijanje
231214 (908) PrimozR
»

Kaj nardit z rami?

Oddelek: Strojna oprema
101471 (1419) koli99

Več podobnih tem