» »

DVD z LAN ?

DVD z LAN ?

s1e2x3y ::

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup DVD komponente. Na tem forumu se da dobit zares veliko, vendar nisem nikjer zasledil opisa take naprave, ki sem si jo sam zamislil.
Ali obstaja DVD komponenta (predvajalnik ali rekorder) ki bi imel LAN povezavo za na PC? 8-O
ZAkaj? Zamislil sem si, da bi DivX, TS in ostale filme lahko predvajal kar z PCjevega diska preko mreže. Saj... če npr. DVD rekorder predvaja iz svojega diska mu je najbrž isto, če predvaja iz oddaljenega diska...
Torej, če bi kakšna taka naprava obstajala, bi bil zelo vesel, če bi mi jo kdo "pokazal".

LP Igor

podtalje ::

Kolikor vem, je trenutno edini KISS 1500 (z izjemo Xboxev in mini PCjev), ki pa tudi ima svoje muhe.

damirj79 ::

Obstaja..evo ti:

http://www.z500series.com/

s1e2x3y ::

Hvala -DJ-, ampak očitno nisi prebral vsega. Tega DVDja se namreč ne dobi več v EU.
Glej: Forum
Sicer pa sem že eno oko vrgel na Kiss 1500. Sedaj pa me še zanima ali je kompatibilen z ozvočenjem Xoro HSS 512. V kolikor ima kdo že izkušnje, bi ga prosil za mnenje.
Hvala

SasoS ::

Kiss je šrot...1. generacija divx predvajalnikov, že zdavnaj zastarelo.

martinsm3 ::

Dobi se nekaj takega : Buffalo

Ima vse kar rabiš :

Brezžični prenos večpredstavnostnih vsebin iz vašega PC-ja na vaše domače multimedijsko središče v visoki kvaliteti
Pregledujte digitalne fotografije ali si oglejte priljubljene filme na vašem TV ali HDTV sprejemniku
Enostaven daljinski upravljalnik vam omogoča dostop do vaših večpredstavnostnih vsebin s samo enim klikom
Hitra brezžična tehnologija 802.11g omogoča takojšen prenos multimedijskih vsebin
AOSS™ (AirStation One-Touch Secure System) tehnologija nudi varno in hitro povezovanje s samo enim pritiskom na gumb
Vgrajen DVD predvajalnik z naprednimi funkcijami lahko predvaja DVD/SVCD in podatkovne formate
Na sprednji strani nameščen USB priključek omogoča preprosto povezovanje z USB trdimi diski, Memory Stick pomnilniškimi karticami in čitalci spominskih kartic za takojšnje večpredstavnostno predvajanje
Vgrajen PCast modul omogoča enostavno predvajanje vsebin iz Buffalo LinkStation mrežnih trdih diskov
Predvajanje WMV datotek
Predvajanje DivX, DivX HD in Xvid video datotek
Predvajanje MP3 in WMA avdio datotek
Podpora za zunanje 2.4 GHz antene

Ima pa seveda tudi klasično "žično" mrežno ... če te ne motijo kabli :D

Pa še link na stran proizvajalca

Video zadeve v akciji

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: martinsm3 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209322201 (47545) cryptozaver
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522715 (9930) Yossarian
»

[DivXviD] KISS predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53885707 (18730) tomko030
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524599 (5097) JanezC

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531285 (14538) Stepni Volk

Več podobnih tem