» »

Edini sovražim nogomet?

Edini sovražim nogomet?

1 2
3
»

LapD ::

Tistim navijačem, ki pridejo delat nerede na stadion se drugače reče huligani in njihov namen ni spremljanje nogometne tekme ampak povzročit čim več škode :\. Tako, da ne morš vse v isti koš metat. Glede "pameti" nogometašev pa zgleda, da niso tako neumni, če podpisujejo miljonske pogodbe kadarkol si zmislijo. Nimajo izobrazbe, ampak je sploh ne rabijo.

Trololololo1 ::

Ma nekateri služijo z nogometom, drugi so glasbeniki in služijo tud več milijonov mesečno pa se jih nihče ne spravi šinfat, čeprav jih večina s5 nima še srednje šole, spet tretji pa sploh nič ne delajo pa majo dnar od staršev. V današnjih časih je na žalost tko, da se je treba znajdit in to se zgleda nogometaši dobro, kljub temu da nekaterim manjka par let OŠ. So pa verjetno tiste dni, ko je večina pila pivo in gledala TV oni pridno trenirali in se jim je pač vse skupaj obrestovalo.

Sovražim pa tiste navijače, ki peljejo sranje po stadionih. Kar se mene tiče bi jih mogli zapret za par mescev na hladno, da se jih mal ohladi.

xabre ::

Meni gre fuzbal na živce zaradi fuzbalerjev. In s temle svetovnim prvenstvom že oreng najedajo.

Bi si omislil en SP anti-spam>:D

b0B3k ::

Se pridružujem tistim, ki tega športa ne marajo in se hkrai sprašujem, kje je ta huda nogometna mrzlica. Če mediji ne bi toliko govorili in napihovali tega, bi nekateri še vedeli ne, da gre za kako svetovno prvenstvo ...
Zame je čisto dovolj, da izvem rezultat oz. vsaj tiste "pomembne" informacije, ki pripomorejo splošni razgledanosti ...

WinsuckeR ::

Mati@

Aja glede zabave. Če ne razumete kaj je pri nogometu zabavnega se pač uležite na trebuh in se s petami v rit brcajte, tam boste prav gotovo našli svojo zabavo in smisel življenja.

Sedaj vidim kaj ti je pri nogometu vsec :))

Drgac pa kdo je reku da se ne pizdimo nad glasbo? Ravno gor sem napisal da mi dolocena glasba vzbuja romanticna nagnenja da bi izlil celoten zolc, no, mogoce pa bi se izbruhal creva. In ne-do glasbenikov niti prisli se nismo.

Sploh pa ne vem kaj je tok slabga bit zadrt g33k? Punco mam, razmislat znam (jaa sej vem-vi vsi bolj razmislate od mene :) ), vcasih kaj zasluzim, ker je povprasevanje veliko-samo zmigat se morm in nehat zabijat svoj talent. Je pa res, da sem bled (kar mi je vredu), nimam kaksnih posebnih nagnjen k premikanju med ljudmi(pa ne- nimam homofobije (se),samo ponoc je lepse-ker ti sonce ne razfooka oci). Parkrat pa grem divjat vn z avtom od frienda in se pogovarjat o normalnih stvareh (khm,ja no..administracija na straneh, kje mi lahko zrihta visji status in to). V soli se nas pac zbere na kupcek malo vec takih, gremo na pivo, se smejemo na fore, ki jih drugi itaq ne razumejo in misljo da smo jih pohvalil. Za novo leto pa, ce ravno gredo vsi drugi zuritat in more po cudnih okoliscinah punca ostt na zabavi s celotno familijo naredimo Lana in se spet zabavamo.Vs preostali cs vam je pa lahko jasno kateri osebi je namenjen:) . No ja-ni fino pa res, ko te bolijo zapestja, ko te razpizdijo take stvar kot to da ne mores nikamor drugam prestavit Tv kot na fuzbal ali na babji film z rozicam.

Tko-sedaj ko sem povedal svoj zivljenjepis-upam da bo kdo umru od zivcnega zloma al neki, al mu bo pa vsaj crknu misak in ga ne bo znal sam popravt(premikanja z tipkalom si kajpada tak osu ne zna zamislit. Ups :S)

Pa sej ne recem-n00bi mate pa vec prednosti pri ne vem...
e- recimo ce vas lev lovi po poscavi, mu lahko dl casa bezite, al pa kaj jst vem, lahko se spravte komu tezit, lahko se spravte bit fizikalc al pa tut recimo bruhate vsako sobotno jutro lazi:) .

(Pa v kolikor da ste se premislli in bi zdej radi povedal da ste tut vi g33ki,sami ste ns tko oznacil- mejte se lepo, pr bruhanju in cvilecih babuskah)

Zgodovina sprememb…

mavec ::

bobek oz. stročnica, veš, res je težko zgrešiti SP, če se zgodi na vsaka 4 leta. Če ti pa šport ne leži ti pa nihče ni rekel, da ga spremljaj oz. te ne sili v to.
Jaz tudi ne gledam npr. umetnostnega drsanja, ker mi je uf in fuj, pa tega ne razglašam okol :-s.

b0B3k ::

@Tinkec: a ti naslov te teme morebiti ni dovolj jasen?

WinsuckeR ::

Tinkec- Pa kaj si ti prizadet? (Ja -sedaj je postalo osebno), ti nisem ze samo jst najmanj 3x napisal da NA POF*** TVJU NI DRUZGA KOT NOGOMET? Ce ni nogomet je dokomentarec o nogometu, ce so porocila in se po sili razmer jih pripravis gledat govorijo samo v nogometu, pismo, ka gres srt slis reklame o SP stila "pozrite 10tisoc nasih zanic izdelkov ki jih nihce noce vec zret in mogoce boste izrebani in boste lahko sli gledat kako si ljudje podajajo zogo", no-ce ni porocil so pa na takih kanalih govorjenje o rozicah ali res slabe risanke (ko bi bili vaj animeji :P~ ).

Pa se to je- ce ne znas povedat nic novga, kdo te je prosu da serjes po nasi temi? Tuki za cuda ni stevca pod nickom-ves?

PM

flipflop ::

Kaj da ni drugega. Bil je tudi prenos maše, potem si včeraj namesto tekme lahko gledal denzela na pop tv. Sicer maš pa internet in ne vem zakaj moraš čakat da pride film na tv. Lahko pa začneš stavit na tekme pa bo še za tebe postalo zanimivo.

jype ::

Se mi zdi da gre avtorju teme na jetra predvsem dejstvo, da ko je svetovno prvenstvo v dopisnem sahu ni treba vsem ljudem v vseh medijih gledat sahistov in brat "kmet na A3", tako kot je zdaj polno bukovih ksihtov fuzbalerjev in nakladanja kako je fuzbal zakon.

Ja, fuzbal je super ce na travniku za blokom malo brcas zogo, ne pa da delas znanost iz sporta, ki je vse skupaj en sam marketinski nateg. Ampak jebiga, kruha in iger, cimbolj nasilnih (ce nasilje izvajajo se gledalci pa se toliko bolje), kot je ze nekdo pravilno ugotovil.

Wh!tE ::

Kaj to pisete? ;(

Šport je zakon in poskrbimo, da tak tudi ostane.:)
Me, the vanquisher

miguelslo ::

sedet pa gledat kok par ljudi neprestano brca žogo, jojmene, jojmene :\

ta nogomet je ena velka neumnost, tudi če milijarda ljudi reče nasprotno

If 50 million people say a stupid thing, it's still a stupid thing. -- David Severn
_____

Amare ::

Pač vam gre na živce, jebiga, nekateri pa tako jamrate kot, da ne bi mogli prestaviti na drug kanal ali pa ugasniti televizijo.

hamax ::

pa tud noben nebo umru, ce bo 1 mesec usake 4 leta mal potrpu

Trubadur ::

>Pluvat preveč pa tud ni treba čez nogomet, ker so vaši hobiji verjetno bolj bizarani.
Thumb up!

>Carnivore
Both thumbs up!
Berite Thomasa!

Super Sonic ::

"Ja, fuzbal je super ce na travniku za blokom malo brcas zogo, ne pa da delas znanost iz sporta, ki je vse skupaj en sam marketinski nateg. Ampak jebiga, kruha in iger, cimbolj nasilnih (ce nasilje izvajajo se gledalci pa se toliko bolje), kot je ze nekdo pravilno ugotovil."

ha ha...

1. Me zanima kolk "glasni" bi bili vsi, če bi imel kakšne lepe punce okoli sebe, ki bi jih nogomet malo bolj zanimal. Potem bi najbrž kaj hitro ugotovil, da si vse v vulgarnih pretepačih, ki si pravijo navijači.

2. Fuzball so potegnil iz povprečja dobri ekonomisti v preteklosti. Pač zelo sposobni ljudje. V bistvu imamo marketinške natege vsakodnevno, pa se noben ne razburja (preveč). Fuzbalu zamerit marketing, je pa... ...zelo slovensko. Zarad takega razmišljanja smo v športu še vedno na ravno Tanguzije. _Vse_ razvite in _večina_ nerazvitih držav ima ta šport razvit.
Kar ugodno vpliva na marsikaj in marsikoga.

Sej pravim - motorično zaostali osebki ne razumejo. In izgleda, da pri nas gre v dve smeri - v fenomen in še v drugo, motorično zaostalo.

Sam škoda, ker je teh pri nas cela garda.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Camalotz ::

Jooj, mate eni probleme...

Če vam ne paše fuzbal, ga pač ne gledat. Jaz že tko počnem,
pa me nič ne moti ostala miliarda ljudi, ki to počne.

In pravte da je fuzbal povsod in reklame in vse kar vam gre na jetra...
Nimam TV-ja, ker mi je res totalna zguba časa bult v škatlo, kjer mi drugi
narekujejo program,tako da skoraj nisem opazil, da je SP :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Camalotz ()

mavec ::

Saj vas nihče (tistih ki ne marate žogobrca) ne sili da ga gledate :P.
Tudi meni včasih zadeva presega meje, sploh ker so pač še drugi športi, ki nimajo tolikšne pozornosti, ampak nogomet je najbolj razširjena postranska stvar na svetu.
Koliko časa visite pred TV ne vem, ampak predvidevam pa WinSucker al karkol že si, da kar dolgo, ker očitno poslušaš samo nogomet.
Pa saj meni tudi določene stvari niso všeč pa ne pljuvam tako po njih.

Nejc Pintar ::

@Super Sonic: imam slabše motorične sposobnosti, sem zaradi tega kaj manj? Sodeč po tvojem postu sploh ne veš kaj je motorika.

@miguelslo: thumbs up;)

Sicer pa me moti ko grem zvečer lepo v lokalno gostilno se moram non-stop izogibat projektorju, ker drugače pol gostilne jamra, pa edini s komer se lahko zgovarjam sta 2 dekleti. :\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

"@Super Sonic: imam slabše motorične sposobnosti, sem zaradi tega kaj manj? Sodeč po tvojem postu sploh ne veš kaj je motorika."

Manj nisi nič, ne vem pa zakaj bi bili manj tisti, ki jim je nogomet všeč, ane.

"Sicer pa me moti ko grem zvečer lepo v lokalno gostilno se moram non-stop izogibat projektorju, ker drugače pol gostilne jamra, pa edini s komer se lahko zgovarjam sta 2 dekleti."

Res ne bi rad težil, ampak a ni to dobro ?

p.s.
No, je res. Lahko je tudi hudo, če si vsak dan v gostilni, priznam.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Nejc Pintar ::

@Super Sonic: Sem najmanj 2x v tej temi napisal da ne podcenjujem gledalcev nogometa.

Sicer pa nisem vsak dan v gostilni ker eni pač delamo šolo, le čez vikend se je treba "zluftat."
Je dobro da sta 2 dekleti, ampak jaz v soboto zvečer pridem podebatirat, ne pa punce osvajat.
Lahko je biti prvi, če si edini!

WinsuckeR ::

"flipflop@ Kaj da ni drugega. Bil je tudi prenos maše, potem si včeraj namesto tekme lahko gledal denzela na pop tv. Sicer maš pa internet in ne vem zakaj moraš čakat da pride film na tv. Lahko pa začneš stavit na tekme pa bo še za tebe postalo zanimivo."

Seveda-prenos maše bom gledu, un denzl je pa prfuknen-neki mu bi zabil v tist gobec da bi se ze nehu drt kokr da smo vsi naglusni.
Vse filme in nadaljevanke+ serije ki sem jih mislil sem ze pogledal-tv pa tko al tko gledam ravno zato ker ga ni konc in mi spila na 2gem monitorju medtem ko delam kaj drugega.
Stavt pa ne mislm ker je to sama zguba denarja.

jype@ Se mi zdi da gre avtorju teme na jetra predvsem dejstvo, da ko je svetovno prvenstvo v dopisnem sahu ni treba vsem ljudem v vseh medijih gledat sahistov in brat "kmet na A3", tako kot je zdaj polno bukovih ksihtov fuzbalerjev in nakladanja kako je fuzbal zakon.

>Kako si vedu-sah je moje zivljenje, v njem vidim celoten svetovni marketing, smisel zivljenja je!
In ne-saha ne igram. In prav tako mislm da sem ze parkrat povedal kaj mi gre na jetra-ce tega ne mors razumet pa se pejt zgovarjat na svoje motoricne sposobnosti.

Ja, fuzbal je super ce na travniku za blokom malo brcas zogo, ne pa da delas znanost iz sporta, ki je vse skupaj en sam marketinski nateg. Ampak jebiga, kruha in iger, cimbolj nasilnih (ce nasilje izvajajo se gledalci pa se toliko bolje), kot je ze nekdo pravilno ugotovil.

>LOL ROFL

Beblek@ Pač vam gre na živce, jebiga, nekateri pa tako jamrate kot, da ne bi mogli prestaviti na drug kanal ali pa ugasniti televizijo. Ce bi hotu izklopt TV se nebi pizdu, pa za Tv je se najmansi problem.(Prestavljanje sem pa ze gor umenu)

Hamax@ pa tud noben nebo umru, ce bo 1 mesec usake 4 leta mal potrpu

Glih ce ne. Pa itaq se bo govorilo se 3mesce, ni dost da morm poslusat n00be na vlaku kako razpravljajo o tem kako se vgradi novo graficno?

Super Sonic@ 1. Me zanima kolk "glasni" bi bili vsi, če bi imel kakšne lepe punce okoli sebe, ki bi jih nogomet malo bolj zanimal.
Nevem zakaj bi bil okrog takih lepih punc-cetudi bi bil samski.
Potem bi najbrž kaj hitro ugotovil, da si vse v vulgarnih pretepačih, ki si pravijo navijači.
Wtf:?

Naprej se mi pa ne da-tko al tko momr do ju3 napisat 16 strani o pof. zakljucnem izdelku-ne pa se okvarjat z zogicami.

R33D3M33R ::

Da se ne boste samo kregali, en nogometni vic :D

Kako je ime sinu brazilskega nogometaša in blondinke?
Retardinho. :))
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

WinsuckeR ::



Rofl :D

(Dobr RSS za vse ljubitelje stripov Stran)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116580 (9803) Alexius Heristalski
»

Nogometni sodniki

Oddelek: Loža
244747 (4087) Gladi
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343039 (2315) glinik
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655411 (4550) @ljash
»

HOKEJ ali NOGOMET???

Oddelek: Loža
391779 (1553) abcde7

Več podobnih tem