» »

Slovenija 0 - 1 Hrvaška

Slovenija 0 - 1 Hrvaška

1
2
»

para! ::

He, stran, na kateri ne morem izvedeti niti tega kdo sploh je ta Rok Petrović.

Hint?

LP

:)
Death before dishonor!

boyan64 ::

Če ne veš kdo je Rok Petrovič si pa še res mlad, kar ti ni za zamerit. Potem tudi ne poznaš Bojana Križaja.

para! ::

Zdaj sem se šele spomnil, da je Petrović smučal. Verjetno ni dovolj pomemben in sem ga enostavno shift-deletal iz spomina.

Križaja poznam.

LP
Death before dishonor!

undefined ::

Ja, Križaja vsak pozna, Petrovića pa malo kdo. Naključje? ;)

boyan64 ::

Je bil kar pomemben. Danes mladini pa tudi nam malo starejšim smučanje ne pomeni več toliko kot nekoč. Naj ti povem, da ko je bil Bojan Križaj v špici in ko so bile tekme, smo v OŠ prekinili pouk in gledali tekmo na TV v avli šole.

Mercier ::

Jebiga, za Križaja pa še jaz ne morem dokazat da je naš. :D

para! ::

Kar se tiče nogometa in vse znanosti, ki za nogometom stoji, pa se da v nedogled razpravljat.

Kot prvo ne razumem kako lahko nekomu, ki načeloma od slovenskega nogometa nima nič, le-ta toliko pomeni. Opazil sem namreč, da se ljudem zaradi poraza malodane podira svet.

Don't get me wrong fellas, nogomet mi je všeč, rad ga gledam, še raje pa igram, a nikoli nisem neki ekipi posvečal toliko pozornosti in navdušenosti, da bi moje zadovoljstvo postalo odvisno od rezultata ne neki tekmi. Verjetno ne razumem navijaškega navdiha.

Glede dotične tekme pa... ne vem, gledal prvi polčas, imel med odmorom opravke in zamudil edini gol. Mi je bila tekma na Hrvaškem bolj všeč.

LP

:)
Death before dishonor!

undefined ::

> Naj ti povem, da ko je bil Bojan Križaj v špici in ko so bile tekme, smo v OŠ prekinili pouk in gledali tekmo na TV v avli šole.

Da, to so bili časi! Ko je človek dejansko v športu nekaj dosegal. Ne pa danes ta glupi žogobrc, kjer vidiš Slovenca kot črno ovco med ostalimi (ali pa belo med črnimi;). :\

@ljash ::

evo še par informacij - eden najboljših igralcev obeh tekem s hrvaško - Pavlin - je dokončno zapustil reprezentanco. Potem pravi, da jo bo Zahovič tudi. In še to - Cime se januarja vrača za bežigrad. (btw: to sm jst že pred 3 mesci povedu :) )

aja, škoda, ker pavlin zapušča reprezentanco - dj ne bom več informacij meu....:D

boyan64 ::

Jebiga, za Križaja pa še jaz ne morem dokazat da je naš.

A za sebe pa lahko?8-O

undefined ::

> A za sebe pa lahko?

On je rekel "naš", torej je verjetno mislil na svojo narodnost, ne slovensko. ;)

Mercier ::

Naš, ne vaš. Da končamo s skijaši. Ja, za sebe nekako vem kaj za enega sem.

boyan64 ::

Naš, ne vaš. Da končamo s skijaši. Ja, za sebe nekako vem kaj za enega sem
Naš?Vaš?Njihov?:D :D Čisto sem zmeden.Pustimo to temo.
Ali ste danes poslušali GA-GA? Zelo smešna tema na račun tekme.Kdor ga ni naj si zarola posnetek iz arhiva RTVSLO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boyan64 ()

undefined ::

> Kdor ga ni naj si zarola posnetek iz arhiva RTVSLO.

Dej link da ne bomo spet iskal igle v senu. :)

boyan64 ::

@ljash ::

bom dele, ker dons v šol nism mogu.:D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116537 (9760) Alexius Heristalski
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901213420 (174229) DarwiN
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559926 (7589) gkovac
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575573 (4452) borinho
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910076 (7834) DavidJ

Več podobnih tem