» »

[divxvid] Tokai predvajalniki

[divxvid] Tokai predvajalniki

nintakiu ::

V svoj divx player sem vstavil cd z najnovejšim firmwareom,vendar sedaj se sedaj prostor,kamor je potrebno vložiti cd ne odpre(niti z daljincem niti fizično,z gumbom na playerju)Obstaja kakšna možnost,da bo deloval?Proizvajalec komponente je tokai,model pa dvd-550 dxe.

Dejancek ::

Ker ta player je večini ljudem tukaj neznan in ker verjetno ti nebo noben znal pomagat, je najboljše da neseš na servis.

Več kot tolk ti pa ne znam povedat.

Stepni Volk ::

Predvsem moraš izvedeti kateri procesor predvajalnik uporablja. To poizkusi izvedeti preko: - Googla,
- trgovine, kjer si zadevo kupil,
- generalnega zastopnika oz.
- podjetja samega.

Odpiranje naprave ponavadi pomeni tudi konec garancije, zato to priporočam pogojno. Poleg tega se na določenih procesorjih nahaja pasivni hladilnik in ti na koncu seveda nič ne pomaga odprtje komponente.

V primeru, da ga poganja MTK, bo usposabljanje izgledalo takole: [divXvid] Popravilo zaflashane divx komponente in flashanje

Zgodovina sprememb…

Alec999 ::

Kolker mi je uspel dobit podatke pol gre tkole:
Tokai dvd-550dx Sigma Designs EM8500
Tokai dvd-550dxe ESS Vibratto S

Iz tega bi lahko sklepu, da je notri Vibratto procesor ni pa nujno.
Ce si imel MENU taksnega izgleda, potem si imel ESS Vibratto chip-->


Ce je izgled predvajalnika taksen-->


Potem sem nasel njegov klon8-)
Marvel & Louis DX 750




Marvel & Louis DX-750 uporablja procesor ESS Vibratto II ES6698F !

Vsekakor me zanima katera tovarna izdeluje te predvajalnike, ker nima vseh znacilnosti ne GVG ne Vestel proizvajlca.

Lp,
Alec999

Scorpia ::

Imam navaden dvd plyer TOKAI 305 sicer super dela sam mp3 ne pokaže tekst al pa seznam, sam napiše title. Zdaj pri teh poceni navadnih dvd predvajalnikov sem videl da bol al manj uporabljajo vsi isti frimware sam funkcije različne. Zdej pr enmu sem videl da je menu itd.. vse isto sam druga firma, pa ima ful dobro podporo za mp3 pa bere celo dvd mp3 medtem k tale moje ne. Ali lahko uproabim drug frimware za te navadnje predvajalnike brez divx-a pa kje loh do poberem. Sam ne mislim drugega kupovat saj mi tale odlično služi prebere čisto vsak dvd tudi če je poškodovan cd, pa še dobil sem ga :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] United predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
478181 (1253) markozlak
»

[DivXvid] Majestic Predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
315795 (2860) zelek
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317088 (8127) Rašo
»

[divxvid] Commax predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
182121 (1740) icecube
»

[divXvid] Mercury predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6912162 (7249) Alec999

Več podobnih tem