» »

Zdravstveni sistem v Sloveniji propada

Zdravstveni sistem v Sloveniji propada

1 2
3
»

Meamoto ::

Za takole neosnovano trditev, ki bi se jo verjetno sramovala tudi tanajbolj klepetava branjevka na trznici bi zelel imeti ustrezno utemeljitev, torej kak konkreten link, ki potrjuje tvojo izjavo.

Na žalost sem odločno prelen da bi ti šel iskat točne podatke o kalorijah in škodljivih snoveh v hamburgerju ali kosu slanine. Ker si tako zelo pameten, sklepam, da znaš uporabiti google, je res?

In ko si že pri tem, si poglej še malček statističnih podatkov o pripravi kuhane oziroma pogrete oz. 'microwaved' hrane. In morda še sestavo 'pleskavice', ki jo najdeš v McDonalds hamburgerju ali pa pleskavice ki si jo pripraviš sam.

Trditev ni niti približno neosnovana. Če pa si ti prelen, da bi jo preveril, pa je to čisto tvoj problem.

Microsoft ::

Feeling je _grozen_, boleče pa ni. Nad injekcijo se pa ni treba jokcat, to je treba preživet.

Definitivno se motis, da bolecine ni. Lahko ti samo povem, da sem bil 9x in tko, kot so men delal, boli za znoret!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Phoebus ::

Samo to mi prosim potrdi ker res ne morem verjet temu kar mislim da misliš:

-> 9x so ti "popravljali" vraščen noht
-> 9x so ti dali dve injekciji; eno na vsako stran noge
-> 8x se ti je ponovilo
-> 9x te je bolelo ko so rezal?

Res je, da je zadeva zelo boleča PO posegu ko popusti injekcija, ampak med rezanjem ne bi smelo bolet. A si se držal pravila da 5 dni bolj ko ne ležat in noge ne izpostavljat niti preveč vertikalnemu položaju?

Microsoft ::

Res je, da je zadeva zelo boleča PO posegu ko popusti injekcija

To je pa se najmanj res. Po operaciji se ti zdi, da mas palec velik kot ena japka. To je pa tud vse. Prvi dan mal tezko zaspis, ker tezko misli spravis drugam od "japke". Enkrat se spomnem, da sem se ene 15 minut po operaciji sam z avtom plejal domov.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

Meamoto, tepec si!

Hamburger
Slanina

BigWhale ::

Da se razlozim zakaj... Govora je bilo o petih kilogramih slanine, slanina je precej mastna svinjina, ki ima ze vidne mascobe precej.

Na tistem linku so podatki za eno rezino surove slanine, ki ima priblizno 38g in za en hamburger, ki ima malo vec kot 100g. Lahko primerjas vrednosti za 100g obojega.

Kalorij ima hamburger vec ampak ima precej manj mascob.

In trditev o slanini in hamburgerju je bila neosnovana, butasta in kretenska. Popolnoma nepreverjena in dejansko debilna. Zrasla je pa na nekem trapasten prepricanju.

Na nutrition data si pa lahko pogledas koliksna bi bila recimo razlika med petimi kilogrami slanine in desetimi hamburgerji.

Meamoto ::

Lahko se ti zdi butasta in kretenska kolikor hočeš, ampak jaz še vedno ne verjamem da je lahko nekaj, kar je izdelano iz 'odpadnega' materiala, parkrat pregreto in pečeno v vprašljivih pogojih bolj zdravo od recimo domače slanine.

Če sem pa zato tepec, pa tudi OK.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915013 (2909) mailer
»

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10427291 (7801) mat xxl
»

V Tarči so našli rešitev za naše zdravstvo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13028976 (24339) MrStein
»

Michael Moore: Sicko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
647546 (4558) Super Sonic

Več podobnih tem