» »

Xvid/DivX -> SVCD

Xvid/DivX -> SVCD

Clone ::

Pozdravljeni!

Na DVD-ju sem dobil eno reklamo dolgo kakoh 5 minut, brez podnapisov, film sem zripal in encodal v Xvid, zvok sem sputil nespremenjen. V beležki sem sam napisal slovenske podnapise {}{} dolge za kakšno a4 stran. Podnapisi delujejo brezhibno in so dobro ujeti. Sedaj me pa zanima kako bi naredil da bo to dvoje znal prebirati še navaden DVD-player. (Se pravi film + podnapisi)

Se pravi vse skupaj bi moral zapećti kot SVCD ali VCD samo ne znam podapisov zraven dat. Kateri postopek je najlažji?Se je že kdo poglabljal v to?

Vse bi še šlo če bi imel podanapise z idx in sub končnico, se pravi zripane z dvd-ja ampak jaz sem jih napisal sam.

Če bi imel dvd pekač bi lahko poizkusil s temo ki je odprat gor DVD+dodatni podnapisi.

Hvala!

L.p.
  • spremenil: Clone ()

NiggerBob ::

pa saj maš to gor, kje je problem?

LINK
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Clone ::

Ja tko je podnapisi in zvok mi ne delata. A morajo biti podapisi pretvorjeni v .sub, jaz imam sicer končniso sub, pisani pa so tako {55}{666} naprimer. a bi moralo zgledati tako v časovnih števikah?

CaqKa ::

če sem prav razumel mu ona zgornja tema nič ne pomaga ker nima dvd pekača..
z podnapisi za svcd pa se še nisem nikoli ubadal.
bo treba na doom9.org čeknit.

Lonca7 ::

KLIK tukaj poglej

laguna ::

Če te prav razumem, si naredil podnapise v txt obliki, jih isto poimenoval kot sam film, ter jih tako lahko gledaš recimo na divx plejarju, ali kakem drugem plejerju.

Če je tako kot mislim, si poglej temo pod zvok in slika, tema pretvorba divx v kvcd, torej uporabi FFDSHOW ter TMPGenc.

Ko pretvoriš v izbrani format, lahko je to postopek mpeg 1 ali mpeg 2, zapeci recimo z nerom v VCD ali SVCD ter pri peki izklopi standardni sporazum.

Upam da sem ti pomagal.

Clone ::

Hvala vsem!

Probelm je bil v VFAPI decoderju al kodeku, trebaj je blo dat priority na 1

Ja FFDSHOW + TMPGenc sta bila rešitev.

Še 1x hvala!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927967 (7403) LexLuthor
»

film in podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
132531 (2263) mk4
»

SKVCD

Oddelek: Zvok in slika
383069 (2137) Caligula
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414376 (3012) jabe

Več podobnih tem