» »

Paypal

Paypal

MEDENA ::

Koliko stane en paypal prenos v zda

Je to komplicirana zadeva?

Komitent sem na krekovi banki pa nlb.

lopov ::

Pred casom se je dalo preko Paypal placevati tudi pri nas, potem pa so nas "ukinili".

Najprej se pozanimaj, ce kot slovenc sploh lahko ponovno placujes, nato pa si omisli Eurocard ali Visa kartico (ali podobno, Maestro recimo ne deluje) in to je to.

Ja, pa se to. Ta prenos te ne stane nic -- to ni Western Union. Cena je pac taksna kot je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Gandalfar ::

Seveda te stane.. paypal si vzame dolocen procent od zneska. Zdej, ce to pomeni, da prejemnik dobi manj...

MEDENA ::

Ja pismu no...v EU smo pa ni PAYPAL-a, mislim to je pa že višek....

Kako naj si kot študent omislim te EURO/VISA..?

Jaz moram kolegu nakazat $....pa vidim da razen da mu pošljem v kuverti ne bo šlo...KRNEKI !

Gandalfar ::

a si jim pisal?

MEDENA ::

komu? 8-O

Gandalfar ::

na paypal .. več folka kot jim bo težilo .. prej bo na voljo..

Uporabnik ::

Country: Austria
Country of Citizenship: Slovenia

;)

baje da dela, jst nism probu

MEDENA ::

kje si to videl ?

Kako sploh zgleda plačevanje PAYPAL-a ?

Uporabnik ::

www.paypal.com --> Help

DarwiN ::

Kaj pa če nakažemo denar iz svojga bančnega tekočega računa enemu v Nemčijo na njegov tekoč račun.Banka pretvori tolarje v evre....A kdo ve koliko banka pokasira v tem primeru in kako je nasploh z tem???
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

lopov ::

@MEDENA: delas? Imas dohodke na osebnem racunu? Meni so na banki sami ponudili eurokard, izpolnil sem samo osnovne podatke.

@DarwiN: Vsako nakazovanje preko nekih bank je drazje kot direktno placilo preko PayPal.

@Uporabnik: vse izpolnis, nato pa ti javi napako pri avtorizaciji. Smotano je, ce zelis donirati neko malenkost, recimo 10$ in ne mores :/

@Gandalfar: moja izkusnja je se iz casa, ko smo lahko placevali preko njih. Placal sem tocno toliko, kot je bila cena in nic vec. Kako je to urejeno s prodajalcem pa ne vem.

---

In ko se boste 1x prijavili vas bo paypal mesecno obvescal o ugodnostih, ki jih nudijo :) Poskus, da bi preklical "clanstvo" je propadel:

- najprej se registriras in das podatke
- posljejo link za avtorizacijo
- posljes potrditev
- potrditev zavrnjena, ker nismo "podprta" drzava
- zelis preklicati in ne mores, ker morajo najprej prejeti potrditev ... LOL

... in ti se naprej veselo posiljajo obvestila ...

Zmajček ::

Moj accoutn pri PayPal-u je tud postal limited, ker nismo podprta država.
The best way to get high is with adrenalin!!!

Soprano ::

Je ze kdo dobil kak mail od Paypala, kdaj bo storitev na voljo tudi za Slovence? Jaz sem jim mailal par dni nazaj, pa še ni odgovora...

marS ::

Jaz sem že enkrat prej o tem pisal tuki nekje /ne najdem zdaj.../mam neki keša nekje pa mi ga hočjo izplačat preko PayPal-a, čeke so ukinili - ClixGalore/, namreč pisal sem na PayPal da pač smo del EUja in da kdaj bomo lahk vzpostavli račune pa mi je ena bejba odgovorila da pač PayPal v Slo z nobeno banko nima pogodbe in da plačil v SLO ne podpirajo. Zdej, kaka banka, kdo, zakaj, kje, itd...nisem več težil, ker ta znesek tut ni tolikšen...bomo vidli...počakajmo...mogoče bi res moral nekdo kaki slo banki zatežit:\
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

Soprano ::

Verjetno bomo morali zagnjaviti kako tujo banko, ki ima pri nas poslovalnico :D Vsaj 2 sta pri nas, ki v Avstriji omogočata PayPal plačevanje - Raiffeisen in Bank Austria.

Gremo gnjavit >:D

CaqKa ::

kaj pa creditanstalt?

bastadu ::

No PayPal sedaj že imamo pri nas, mene pa zanima, točno koliko plača prejemnik denarja provizije PayPalu? Našel sem tole, kjer piše da je (standard rate) 3,4% + 0,35€. Kaj to sedaj točno pomeni? Je prav tako, da je provizija 3,4% od zneska plus 0,35€ (to je verjetno dodatek v primeru nakazovanja majhnih zneskov:\)? Se pravi če nakažem nekomu 200€, on od teh 200€ plača 6,8€ + 0,35€ = 7,15€, se pravi da potem dobi 192,85€?
Če pa nakažem naprimer 1€, on dobi nato 0,616€? Hvala za odgovore!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785740852 (23883) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817135039 (15003) igi82m
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517614 (10703) techfreak :)
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213765 (12205) fosil
»

PayPal DA ali NE?

Oddelek: Omrežja in internet
317360 (143) amigo_no1

Več podobnih tem