» »

Nakladalnica (ex kdaj hodite spat)

Nakladalnica (ex kdaj hodite spat)

Temo vidijo: vsi
««
347 / 1180
»»

El Nino ::

Slo tech posti flamewar >:D >:D

Looney ::

Hah, ja... zakaj predvsem imam jaz toliko postov in tako majhno povprečje znakov na post....: štetje.:|
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Azrael ::

Berem tole razpravo o številu prispevkov in sem šel računat, pri takem tempu pisanja na forum bom svoj 10.000 prispevek doegel čez 667.69 dni. Še več kot 2 leti, če bo šlo vse po sreči.
Nekoč je bil Slo-tech.

El Nino ::

lukapawlinac:
št. postov 566
št. postov v forumu dnevno 3.43
povprečna dolžina: 230 znakov :D :D

El Nino ::

Hojej... da bi jaz šel računat kolk časa mi manka do 10000...|O

EDIT: zračunano: še 'borih':D 2750 dni = 7 let in pol približno :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: El Nino ()

PrimozR ::

Azrael jest pa tm nekje 3-4 leta.

EDIT: phaaaaaaaaaaa, samo 161 znakov na post ://

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

root987 ::

Mislim da bomo vsi srečnejši če boste namesto na kvantiteto gledali na kvaliteto - pa tudi če boste potrebovali do svojega desettisočega posta 2 ali 4 leta več kot sicer ;)

Če pa v procesu kdo še kakšno novico spiše bomo pa še toliko bolj veseli ;)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

iggy ::

Ah nekaterim je smisel življenja na tem forumu nabijati poste v nakladalnici, štetju slončkov, odštevanju itd.... Ko pa odprejo usta v resnih debatah se pa pokaže koliko je njihova prisotnost resnično zaželjena.

:)
Hey, you're fat!

Blum ::

Dobro jutro. Poskrbite da boste lepo začeli (in preživeli) današnji dan.

El Nino ::

Dobro jutro in en uspešen dan tudi z moje strani.

OmegaBlue ::

Ble. gremo delat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Looney ::

S čimer koli sem si pač to od tebe zaslužila, iggy...:'(
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

Tody ::

Težave v raju ?:O

Tero ::

Jao sem imel danes smešne sanje.
Sanjalo se mi je kak pišem blog in v njem opsiujem čisto vse kaj se mi dogaja. Recimo hodim po ulici, grem nw wc in kako si ga držim. To vse opisujem v blogu. Točno se še spomnim wordpressa v sanjah:D
Je že imel kdaj to takšne sanje?
P.S.
Sem pogledal v sanjsko knjigo, ampak ne omenja pisnja bloga :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Sba ::

A sm jst to prov zračunu? Do desettisočega posta bom rabu še 26 let? (10000-št. postov)/št.postov na dan/365 ... Pa men je tud štetje zjebu statistiko ... ostali posti so pa itak večinoma kak brezvezna uprašanja, učas clo brezvezen odgovor.


Tero sledi sanjam. >:D :D ... Sej drgač pa neki tazga že skor počneš, sam da ni strnjen na blogu.

Jst sm pa en komad sanju, ne vem če se mi je to že zgodil, tud ne vem ostalih sanj, vem sam da sm šu pol takoj ta komad poslušat.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

PrimozR ::

Ja, tko.

EDIT: 3,6 leta zame :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

roli ::

Bleh že dve uri iščem eno prekleto pesem in nimam pojma kako ji je naslov. V itunesu sem preiskal že miljaužnt:D skladb a nič. Grrrrrrrr! Grem spat!
http://www.r00li.com

iNooby ::

en del vrži gor pa ti bom jaz povedal,sn pravi poznavalec :D
Haters gonna hate...

mavec ::

Prihod Natarjev si1
Prihod Natarjev si1



S prihodom krajših dni in hladnejših noči, se prebivalci traviana zavedajo, da se približuje novo obdobje.

Zbledele pripovedi o veličastnih bitkah in mogočnih zgradbah prejšnih dob naj bi bilo vse, kar je ostalo od zapuščine prerokov. Vendar so se prebivalci odločili spremeniti legendo.

Na žalost, je bilo znanje o veličastnih čudesih sveta sedaj izgubljeno - pokopano v grobovih že dolgo mrtvih prednikov. Trenutek pred izgubo vsega upanja, je usoda preusmerila pozornost ljudi k starodavnemu plemenu imenovanemu Natarji. Natarji, pleme, ki je preživelo več krutih obdobij in krvavih bitk ima mogoče še vedno gradbene načrte potrebne za izgradnjo Čudesa sveta.

Vendar Natarji ne bodo brez obrambe prepustili svojih naselij tujcem, tako da bo le najmočnejšim in najbolj pretkanim uspelo osvojiti njihova naselja in zgraditi čudo sveta. Na koncu bomo videli, če so ljudje te dobe sposobni izpolniti obljube mogočnih in junaških dejanj, katera se bodo pomnila in pripovedovala še dolgo v prihajajočih dobah.

(Pripoved napisal ForFour)


Nekaj ključnih podatkov:

*Prihod Natarjev bo potekal v dveh fazah

*Prvi prihod Natarjev se bo zgodil 28. marca, ter drugi prihod 11.aprila

*Igralci boste morate v prvi fazi prevzeti naselje Natarjev, če hočete imeti izpolnjenega enega izmed pogojev za izgradnjo Čudesa sveta

* V drugi fazi, boste morali pridobiti gradbeni načrt, ki se bo dobil v novo postavljenih natarskih naseljih.

Kako pridobiti gradbeni načrt:

- Igralec mora poslati polni napad na natarsko naselje in seveda tudi zmagati pri napadu.
- Uničiti natarsko zakladnico
- V napadu mora biti prisoten heroj, saj on vzame gradbeni načrt
- Igralec tudi potrebuje prazno zakladnico v naselju iz katerega je prišel napad s herojem

Zahteve za zakladnico: gradbeni ceh stopnja 10, ne more biti zgrajena v metropoli in naseljih, kjer se bo gradilo Čudo sveta

Za zgradnjo Čudesa sveta do stopnje 100 potrebuje aliansa 2 gradbena načrta. Z enim načrtom lahko igralec zgradi Čudo sveta do stopnje 50. Nadaljno grajenje je mogoče le če drugi igralec prevzame še en gradbeni načrt.

John Abruzzi ::

Jutri mam nek opravek na Jesenicah. Fora pa je v tem, da imam na avtomobilu tablico LJ. Bil bil to problem ? Ker sm slišov, da je tm trend uničevanja ljubljanskih avtov.

Blum ::

Ne boj se.

iNooby ::

zakaj si pa lublančan>:D
Haters gonna hate...

John Abruzzi ::

Nism, samo avto je tam kuplen. Drugače sm pa iz Kranja. Ampak navijam za Olimpijo:D Blum si ziher ?

iNooby ::

al pa simpl, spredaj si nalimaj listek "nisem ljubljančan,samo avto sem kupil tam =)"
Haters gonna hate...

John Abruzzi ::

ja to bo:D

mavec ::

Jaz sem z Jesenic, sicer je zadnjic bil tisti neprijeten pripetljaj, ampak ne bi smelo biti problemov. Razen, če bi rad obiskal omenjeno mesto "zločina" izpred par dni :D.

Azrael ::

John Abruzzi, nič skrbeti. Več kot ubiti te sploh ne morejo.


Šalo na stran, če ne boš počel oslarij za oslarijo, boš neopazen. Avtov z LJ in tablicami drugih registrskih območij, je na Jesenicah kar precej. Hokej je pa tudi že mimo.
Nekoč je bil Slo-tech.

Opkow ::

Snami tablco dol,, ko bos parkiral v Jesenicah...

John Abruzzi ::

Sej sm že premišlevou o tem:)

iNooby ::

al pa nekaj samo preko njih zalimaš
Haters gonna hate...

d0rK ::

Nalimas "Jesenice smrdijo!" cez lublanske tablce. >:D

John Abruzzi ::

Ja pa še od Olimpije šal morm kupt, da ga vržm na šipo. Kdo ve kje prodajajo?:\

sid911 ::

strictom, je že kaj treme pred plesom?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

T-h-o-r ::

lol kovk nas pa ma jutri ples :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

John Abruzzi ::

Pršu živ in zdrav. :D

Looney ::



Grrrrr... je bila optimizirana za explorer...:\
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • zavarovala slike: Looney ()

Blum ::

fantje... jutr v bollywood v metliko... vse po 1€...

iggy ::

Ooo lepa, sam sm slišov, da se nekej velik tepete tam okol :P
Hey, you're fat!

Looney ::

O, Blum... še vidiš tipkovnico?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

r5r ::

Aaaa ... pa tako lep dan je bil ...
And it makes me wonder.

Blum ::

Looney, smotka :P

Ziga Dolhar ::

Hm, server se je zacel kar 'ugasat' po desetih minutah delovanja. Plata je sicer pod napetostjo, a power ledice so ugasnjene, dvd se ne odpira, le na tipkovnici gori lucka.

Ugotovil sem, da je v napajalniku zgleda crknu ventilator. Je to likely cause?
https://dolhar.si/

Azrael ::

Možno. 5VSB imaš, drugih napetosti pa ne.

Mogoče ima napajalnik zaščito pred pregrevanjem in se zato ugasne. Ali pa ima samo napihnjene kondije, ki z višanjem temperature še dodatno izgubijo na zmogljivosti in potem vrže ven zaščita za preobremenitev, saj PWM regulator tega ne more več zvoziti.
Nekoč je bil Slo-tech.

Ziga Dolhar ::

Skratka, ko bo konc Viteza za volanom, grem po nov psu :). Kaj pa predlagate kej? Gre za p3 pri 866 MHz, pac podmizni ruter in server. Bi blo pa fajn kej tihega. Kak Tagan pri 250 ali 300 watih? (mislim da je dosedanji en nekje 230, je pa zdrzal osem let)
https://dolhar.si/

tx-z ::

Jeeej, lih zapru vrata k sm pršu s kolesa dam, in se dokončo uscalo :D Ksreč je prej sam kaplal :)) No ja, sej če bi se pa prej uscal bi se pa še furu okol po dežju in lužah k bi blo itq useen :D
tx-z

PrimozR ::

Žiga najšvohnejši Tagan je žal 380 W... So pa neslišni, to je pa res. Ko sem dobil mojega 420W ni bilo druge kot uho ob ventilatorju, pa se je še vedno bolj slišalo komp (CPU/NB vent oz. diski).

Tero ::

Evo to je moja večerja za danes :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Looney ::

Mmm še meni kak čips! Ta teden sem za 4 kile shujšala.:(
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

mare_ ::

Jst bi pa eno orng fešto. Tako, tapravo, tapudgursko... z zidanco in vsem, kar spada zraven...

Tero, kaj maš to za eno mini stvar od laptopa? :)

Looney ::

Eee predvidevam.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."
««
347 / 1180
»»