» »

TeŽave flatron l226wtq-pf

TeŽave flatron l226wtq-pf

DATA-N ::

Problem nastaja ko v špilu napr. (call of duty ) kadar se premikam v levo ali desno se na monitorju pojavijo ob navpičnih črtah napr. Stebri, noge stolov, skratka kje se so v grafiki vidni detajli takšnih črt kot tudi od lesenega poda in sicer če se obrneš, nastane ob teh naštetih stvareh kot nekakšna mavrica kot da bi bilo samo 4 bitna barva(preliva se rumeno pa rdeča zraven sicer težko opišem to stvar je pa zelo moteča.
Monitor je nov. Zanimivo pa je da sem krivil grafiko, pa plato, pa napajalnik skratka zaključek je da na drugem monitorju tega pojava ni.
Mislim da gre za serijsko napako tega monitorja lg flatron l 226wtq-pf. ;(

El Nino ::

Če je še v garancijskem roku, uveljavljaj garancijo.

lp

DATA-N ::

Zanimivo je tudi da sem probal v spilu ;(( napr.zid iz opeke če stojim čisto zraven,pa da se obračam levo in desno postane cigl kot da je vse gledano skozi prizmo,mavrični detajli opeke.

Garancija je seveda! Pa kaj ko je treba totim tam vse pod nos dati da bodo sploh vidli kaj se dogaja,pa Še brez monitorja ne mislim biti ker rabim comp.Žal!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DATA-N ()

Klemzz ::

si probu monitor na drugem PCju, grafični?

DATA-N ::

Grafiko sem dal v drug com. grafika dela vredu. Monitor sem dal drug na ta com.in sicer navadnega in pa LG LCD in na obeh je bilo vredu brez mavričnih obrob na predmetih v gibanju.Vsporedno na dva DVI izhoda sem dal ta LCD in pa drugi model LCD in je samo ta imel to pizdarijo.

Bojim se da je to serijska napaka!!!!!!!!!8-O

sniffo ::

DATA-N ::

SUPER ,SUPER, NAJLEPŠA HVALA REŠO SI ME !!!!!DELA ENKRATNO NASTAVO SEM PANEL NA LPL22W4L IN VSE JE SEDAJ NORMALNO.NAJLEPŠA TI HVALA ČE JE TO DOVOL SICER PA BI TI Z VESELJEM PLAČAL PIJAČO ČE JE TO DOVOL!!!
HVALA TI !!!:\ 0:)

sniffo ::

heheh, je že vredu. me veseli, da dela.

DATA-N ::

Rzkuri me da proizvajalec ne namesti tako kot je potrebno(panel) oni samo zmečejo skupaj!;(( Pa narobne nastavitve za panel pustijo!:( potrosnik pa naj se J.....e! Kako neodgovorno no!
Nastavljen je bil na (CMO22W 4L)
Hvala še enkrat!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DATA-N ()

cortez ::

Lep pozdrav !

Zanima me kako zveš,kateri panel imaš . Meni zadaj piše samo Made in poland , November 2007.

cortez ::

Kaj res noben ne ve ?!

Jst ::

Jaz že več kot pol leta cincam za zamenjavo vrhunskega (z mojega stališča) 17" CRT monitorja za LCD. Več kot preberem, bolj sem zmeden.

But,

Nekako sem se odločil, da bom reskiral 300EU in kupil LG L226WTQ-PF. Po tujih forumih, s tem mislim tujino, so izkušnje s tem monitorjem različne. Od groznega ghostinga, pa do zelo zadovoljnih kupcev. Verjetno oz. skoraj sigurno je to povezano s tem, kje je narejen.

Zanimajo me pa, pred nakupom, *vaše* izkušnje, ker bom po vsej verjetnosti dobil monitor, izdelan v isti državi.

Torej, kakšne LG LCDje dobivamo Slovenci? Kje ste ta monitor kupili in kje je bil izdelan? Overall izkušnje bi bil zelo hvaležen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Adrijan0 ::

JST
zadevo se da dobiti pod 280€ drugače. Jaz sm si ga tud kupu in meni je super, je pa res da ga ne rabim za igre.

Jst ::

Navkljub dekadi delovanja ima moj CRT monitor, ADI Microscan GT56+ (I think), sonyjevo flat tehnologijo, super barve, sploh po kalibraciji in po tem, ko sem delal na dosti LCDjih, nisem na nobenih se posebno lotil igranja iger ali gledanja filmov (če odmislimo prenosnike).

Zato cincam, študiram, potem že pozabim in spet naletim na idejo o nabavi LCDja. Ne bi ga rad kupil, potem pa raje igral spet na CRTju. Pisarniške oziroma programerske zadeve itak vsak LCD prebavi.

Moje prioritete so torej igre.

Omenjeni LG, LCD te teme, imam na top of the list. Oziroma je kar edini, ki ga bi kupil. Zato bi bil zelo vesel čimvečjega feedback-a.

LP!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mobidick ::

Tisti grozen ghosting je res grozen in neznosen, se pa da enostavno odpravit z izbiro pravilnega panela v servisnem meniju. Kak pa kaj pa na sniffovem linku. Zgleda, da so meli študenti prste vmes tam kjer jih skupaj delajo, pa jih premalo plačajo, da bi si zapomnili nastavit ali pa so preprosto preleni :D. Elektronika je zgleda skupna pri večih proizvajalcih LCDjev, notri se pa samo nastavi, s katerim panelom je uparjena.
The future is digital!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35849582 (21227) silo
»

hp w2207h vs. lg 226wtq-pf

Oddelek: Kaj kupiti
162685 (2305) Lori
»

Nujno - primerjava 2 lcd 22" monitorjev samsung (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10611292 (7776) TuRBo_1
»

Nakup 22" LCD monitorja

Oddelek: Kaj kupiti
142445 (2445) budili
»

lcd samsung vs LG

Oddelek: Kaj kupiti
171608 (1195) Antares88

Več podobnih tem