» »

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

Doma narejen gel za lase [Ultra super duper strong]

DimmniBurek ::

Včasih me prime da bi imel eno totalno odfukano čupo, ampak si je ne morem nardit ker mi noben gel ne drži čupe pokonci. :\ Pol tube si pa tudi ne mislim stavit. Lase imam mal daljše, zato ti kupljeni geli niso kej preveč učinkoviti. Je pa res da nisem vseh sprobal ker si načeloma tega ne stavim na lase...

Ma kdo kak "recept" za doma narejen gel?:D
There Is No Stronger Drug Than Reality
  • zaklenil: bluefish ()

>>><<< ::

Taft Titan gel FTW>:D. Lahko pa probaš s sladkorjem in vodo :)).
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Matek ::

Po mojih izkusnjah je dalec najmocnejsi "got2be prilepljen". Sem ze lepil zadeve z njim, ko ni bilo lepila pri roki.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tilen ::



Tale je tudi zelo hud.

Got2be je extreme!8-O

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

V-i-p ::

Rešitev tvojih težav je HairGum. Kot prvo moraš vedet, da geli niso tako močni, kot je vosek... No, HairGum je vosek. In lahko mi verjameš, da mi je frizerka rekla, da mojim lasem nič ne pomaga razen kakšnega HairGuma, ker imam baje preveč skodrane lase. Pa še diši kot hudič, še posebej vanilija. Prodajajo pa to samo v DM-u in vanilijo tako razgrabijo, da ko jaz nanjo naletim, rajši vzamem 3, kot pa 1, potem pa veš koliko je ura... Stane pa cca. 6€
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

bMozart ::

exsta strong gel kupiš. pol pa glavo dol držiš pa s fenom posušiš. Pa prej si moraš lasje malo zmočit. Vosek je iz mojih izkušenj dosti slabši kot gel.
tko smo mi delal svoje cajte.
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

roba87 ::

Če hočeš med odstrelano čupo ti predlagam, da si zmočiš lase, potem vzameš gel, namažeš, hitro laufaš do avtomobila se vsedeš, zakurblaš in se pelješ najmanj 115kmh/h z glavo ven pri odprti okni... garantiram,da boš mel prototip frizure, le pazi da se ti kakše vlke muhe pa mušice ne zalepijo zraven >:D

V-i-p ::

bMozart, velika razlika med gelom in voskom je že ta, da pojdi enkrat ven, ko boš imel frizuro z gelom in voskom, zunaj bo pa rahlo deževalo. V najmanjšem stiku z vodo bo šel gel papa, med tem ko pa vosek, vsaj ta ki ga imam jaz, drži še vedno kot pribito :) in res, veliko, veliko njih sem probal, samo ta mi je pa res odličen...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

DimmniBurek ::

Gut, torej obstajajo res ful močni geli :D
Vosek mam doma od subrine-diši res božansko, punca je rekla enkrat da ful lepo diši, samo kaj ko nič ne stoji:D , razen tistega ki itak vedno stoji>:D
Oni dan sem ga mel pa je zgledalo kot da mam ful mastne lase...
Bom nabavu ta subrina gel ali hairgum... Da vidim:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

joker16_7 ::

Če hočeš kupiti samo enega potem je res ta Subrina ena izmed boljših. Kar se tiče Got2be in podobnih pa se ne dajo sprat z vodo in boš čohal kak teden, da boš povsem spravil z las. Kar se pa tiče home-made varjante pa priporočam, da kupiš 4 voske (subrina, fruktis tak črn, pa še ena dva ultra strong). Potem si pa vse daj v eno posodo in lepo premešaj. To smo s kolegi enkrat že probali, da ne boš mislil, da govorim v prazno. ;) Ti povem, čupa mi je stala 5 dni>:D , še ko sem se zbudil po petih dneh je blo vse pokonci>:D , razen zatilja, kjer sem mel naslonjeno glavo. Prav ne moreš verjet. Pa super se spere. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

pac3k ::

Fructis Style Hard



Dotična slika mojih 10cm skodranih las spravi v špice če je treba ;)
Močno zategne če takoj zapečeš s fenom. Je na alko ali kakšni podobni osnovi tko da je ful hitro suho, sploh s fenom :D

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Matek ::

Kar se tiče Got2be in podobnih pa se ne dajo sprat z vodo in boš čohal kak teden, da boš povsem spravil z las.

Heh, it's not a bug, it's a feature. V-i-p s je zgoraj ze pritozeval, da vecina gelov ne prezivi dezja. No, got2be je odporen na vodo, s samponom pa se ga cisto normalno spere.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

joker16_7 ::

No potem že.;) Osebno ga ne poznam, vendar sem že imel kar precej teh Ultra super strong močnih voskov in se jih kar nekaj (tistih najmočnejših) še s šamponom ni dalo sprati in je bilo treba lep čas prati glavo, da se je ta lepljiv občutek spravil z las. :\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

dejanslo ::



dobiš v frizerskem salonu. zadeve, ki jih dobiš v dm-u, na meni niso delovale, to pa špila.. kaj drugega pa nisem poskušal
There`s More Than One Way To Do It

vanmarko88 ::

močnejše kot je bolj škodi lasem pa naj pišejo kolko čejo WITH B5
js pa mislim da je gel boljsi vsaj če pogledaš vse aspekte saj ko maš vosek se ta ne posuši kompletno in se ful hitro nabira prah na laseh pol pa mas bele lase in še težje se spere...

sidd ::

moj glas gre tud got2be gelu, tistemu najmočnejšemu. Stvar zalepi lase da je kr hudič, sploh če še s fenom obdelaš zadevo!
Mi pa je enkrat frizer nek gel predlagal( nažalost pozabil ker), katerega mi je tud dal na lase po končanem striženju......zadeva je 4 dni držala frizuro, kljub ležanju. Se pa samo spomnim da je bla zadeva ultra strong (draga).

Dandanes pa karseda brez gela....natural "jebačka" frizura, to je to >:D
no idea for signature
signed
I

gansta ::

Tega si kupi, mora sigurno držati, stane pa okol 4000 sit, dobiš ga pa v boljših frizerskih studijih ali po netu iz tujine:D

lapajne ::

najprej naj povem da je najbl zanč schwarzkopf. če grem k enmu frizerju mi vedno da nek schwarzkopf kremast gel kine drži 1 dan. enkat sm mev fructis pa je držal super duper.
če mi je frend hotu kao podret čupo se je postavla nazaj točn tko kot prej. pol sm mev nivea strong gel ki je bil tko povprečn, ubistvu brez vonja pa tko uredu. zdej mam pa wella design ultra strong power hold long lasting gel in je najbolši doslej! vidi se da je to profesional firma! to firmo tud uporablajo u frizerski salon mali ki je pa itaq najdražji. šampon je pa najbol head&shoulders k ti najbolš opere lase. probajte firmo wella če je še niste! če mate pa vosek na laseh pa zdleda kot si jih že 2 let nebi umil:)

OrkAA ::

Nekateri pravite, da vam gel zdrži na frizuri tudi po 5 dni? Zakaj sploh kupujete gel, kot modni dodatek, če vaša glava vidi šampon samo enkrat tedensko? Verjetno je to tudi razlog za parfumirane gele, ki vam nekako zakrijejo vonj maščobe, ki je v enem tednu že precej okupirala lase.

FUJ ste :P

WarpedGone ::

Držte se teme. Razni neostiki, pljunki in lasna maščoba je OT.

Edit: tudi jajca so OT.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

M@73Y ::

Jaz uporabljam SUBRINA PROFESSIONAL Extreme gel with bamboo extract. kupujem ga v frizerskem salonu v Škofji Loki (seveda se tja tudi hodit strič). se zelo hitro suši. izkušnje: zjutraj si umijem glavo, nanesem gel (frizura torkeza, zadaj gnezdo), in mi drži cel dan. tudi če mi punca meštra lase. Dobra stran tega gela je tudi DA NE PUŠČA belih kepic, like prhljaj style. zvečer si sperem glavo z vodo in to je to. mogoče se ga da kupiti v kakšnem DM ali Muller. ne da se ga pa naročiti v Ilirija d.o.o. Ljubljana, ker sem že sam spraševal. v glavnem res super gel. Aja cena 3,6€. Samo škoda da se ga ne dobi drugje kot pri frizerju. Lp. matej
..jump into psytrance tunnel..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M@73Y ()

lapajne ::

ker salon u škofji loki to???

Tic ::

če mate pa vosek na laseh pa zdleda kot si jih že 2 let nebi umil

Tisti, ki pojma nimajo si misiljo, da si jih nisi umil, drugi pa poštekajo, da nosiš vosek. Na koncu je pa čist vsen K. Jst ga nosim iz praktičnih razlogov. Sem ljubitelj daljših las, vendar mi nenavoskani nagajajo.
persona civitas ;>

perci ::

Navadno milo (žajfa) tudi pomaga. Malo zmočiš žajfo, fejst namiliš roke in oblikuješ frizuro. Dela. Najbrž pa to ni najbl fajn za lasišče.

teedy ::

Navadno milo (žajfa) tudi pomaga. Malo zmočiš žajfo, fejst namiliš roke in oblikuješ frizuro. Dela. Najbrž pa to ni najbl fajn za lasišče.


Ni fajn, dobiš prhljaj;( :))

ivanuscha ::

Omg perci z žajfo da bi si delu frizuro 8-O Sej nismo v socializmu. :P

roba87 ::

najbolje da se pobrijete s klingico pa nebote meli problemov.

perci ::

Live: Ne, ne bi si delu frizure z zajfo. Jst uporabljam Vipov hairgum. Ce pa nekdo sprasuje po homemade gelu, je pa žajfa tudi ena izmed opcij. BTW: Tud v socializmu si nismo delal frizur z zajfo.

lapajne ::

evo sm najdu en recept za ultra dolgodržeči gel!
sestavine:
-sladkor
-sol
-voda
-rumenjak
-modra tempera
-bikova sperma
-malo šampona
priprava:
najprej nalijemo 1 deci vode v embalažo pol dodamo čist ampak res čist mal soli, nato še sladkor. vse skupaj dobro premešamo in dodamo še en rumenjak. to se še ne do strdilo ampak bo še dost tekoče, zato dodamo 20ml bikove sperme ki jo dobimo pri veterinarju! za barvo pa dodamo kar malo tempere, jaz sem si izbral modro in se mi zdi res super barva. no na koncu pa lahko dodamo še malo šampona da ne dobimo toliko prhljaja!če boste nardil tko po receptu pol bo vam držal še 23 dni! js sam si to dav gor pred enmu tednom a še dons mi drži!:D probite!ne bo vam žal, kaj češ zapravljat keš za ta gel pa še za en kurac je! lepo doma nardiš in sigurno ti drži 3 tedne(do 23dni)!
lp, lapajne

Tilen ::

Ja seveda, pa si 23 dni ne pereš glave ane? :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

MeGreat ::

Hehe, kakšen bo še hodil k veterinarju in spraševal :D

roba87 ::

Lol, Lapajne si me nasmejal hehe

LjubimPeezde ::

Si videl film Nori na Marry?>:D
Vsak pripadnik moškega spola ima že po defaultu tak naravni gel. Pa še v trgovini prihraniš.

Dokaz da res deluje>:D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

najmočnejši gel za lase

Oddelek: Loža
101814 (1184) Domobrancek
»

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Oddelek: Loža
455995 (4772) bozicek
»

Gel/žele za lase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411180 (8633) roccat
»

Je možno da gel za lase škoduje lasjem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513509 (10568) Blinder
»

Vrsta moških frizur

Oddelek: Loža
62548 (2057) overlord_tm

Več podobnih tem