» »

naslednjik W950i vs. iPhone

naslednjik W950i vs. iPhone

SmeskoSnezak ::

trenutni w950i
vs.
iPhone.

Men je tale w950i že zdaj hud, ko raje niso vgradili fotoaparata in so se sam posvetili glasbi. zdaj sam čakam še, da v naslednjika dajo še fotoaparat oz. kamero.

Pa tud cenovno se mi zdi, da je w950i kar ugoden. Sploh če pogledamo, da ga dobite lahko v naročniških paketih po znižani ceni, kar za iPhone ne moremo reči. Torej bo naslednjik w950i v bistvu iPhone Killer? :D

And your opinion?
@ Pusti soncu v srce... @

andrazf ::

moje mnenje če se odločaš za nakup w950i je skoraj popoln telefon, če bi imel kamero bi bil popoln. jaz je sicer ne potrebujem. za iphone se še točno neve kdaj bo na slovenskem tržišču in kdaj pride k našim operaterjem. če bi imel dosti denara, bi sigurno izbral w950i. malo poglej tudi za n73 če ti je fotoaprat pomemben, če ne potem pograbi w950i.

SmeskoSnezak ::

Saj zato pa me zanimajo informacije o njegovem nasledniku. Ker me zanima, če bo imel fotoaparat.

V bistvu sam trenutno ne kupujem nič novega, sn zadovoljen s svojim trenutnim. Hočem sam vedet, kaj vi mislite o tem boju teh dveh zverin. :)
@ Pusti soncu v srce... @

Calligula ::

Da bi bil popoln bi rabil foto z najmanj 3Mp, zajem videa v najmanj 640*480, flash, WIFI in se kako malenkost..
Nekateri azijski telefoni bodo se letos zajemali video HD kvalitete. To je napredek. Tole je pa vse se zelo neimpresivno.

SmeskoSnezak ::

Kaj ko če ne bi bil tak len in bi mogoče dal kakšen link na te mobitele?

Sicer pa me zanimajo tudi mobiteli z vgrajenim GPS-om. Enega sem videl na Discovery. Thuraya SO-2510 Mali je kar luštn.

Tako da če ima mobitel 3mp foto, mp3 predvajalnik, gps ter ostale prčkarije, si ga z veseljem ogledam.

Očitno bomo temo razširli še na druge mobilnike. :)
@ Pusti soncu v srce... @

jeggybl ::

To nažalost ni GSM telefon, ampak satelitski telefon!

SmeskoSnezak ::

Ja, vem... zato pa je zanimivo to in SP providerji. Blo bi ql, če bi še dobli SP providerja v SLO in še kje v okolici. :8)
@ Pusti soncu v srce... @

NiMH ::

Če bi imel dosti denarja bi zagotovo izbral Applovega iPhone-a Kr se mi dopade :D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Dr_M ::

jest nevem, zakaj nekateri tako hvalijo iPhone, ki ga sploh se ni v prodaji. telefon je zanic in neuporaben za karkoli drugega kot telefoniranja.
ma sicer nek MacOs gor, ampak ne omogoce nalaganje aplikacij, zato je ta telefon se malo bolj neuporaben kot nokia S40, kjer delajo vsaj java aplikacije, da ne omenjam symbiana, ki je trenutno zakon OS med mobilniki.
torej, ce mislite, da vse kar nardi Apple, je zlato, se v konkretni situaciji zelo motite.

edit: Torej, da razcistimo 1x za vselej... pozorno preberite vse, kar pise v tem clanku.

symbian freak

iPhone clanek
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

NiMH ::

Jaz sem mislil po obliki to da je mi pač lep..Drugače za uporabnost ne vem kak je (sam kolikor sem videl imaš od gprs-a do muzike = all inclusive) seveda je treba za vse to našteto tudi ''drago'' plačati
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

OldSkul ::

iPhone je pač za pozerje.... dejansko pa ni dober...

SmeskoSnezak ::

Saj zato pa pravijo nekje (ne spomnim se, kje sn prečital), da bi naj bil naslednjik w950i (glede na to, da je že 950i hudičevo dober) iPhone Killer. >:D
@ Pusti soncu v srce... @

PARTyZAN ::

W950i stane 651€ z narocnino ali brez?

SmeskoSnezak ::

To je prostoprodajna cena. Torej brez naročnine.
@ Pusti soncu v srce... @

PARTyZAN ::

Pa je v kaksni akcijski ponudbi?

gunserman ::

jest nevem, zakaj nekateri tako hvalijo iPhone, ki ga sploh se ni v prodaji. telefon je zanic in neuporaben za karkoli drugega kot telefoniranja.


Zakaj ga pa potem ti žališ?

SmeskoSnezak ::

@ Pusti soncu v srce... @

Dr_M ::

gunserman: zakaj ti sebe zalis? a si sploh prebral, kaj pise v tistih linkih?
najprej mal razmisli, predn lajas.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mih@@ ::

Z W950i sem se igral kakšen dan do dva in ga lahko samo priporočam. Vmesnik je super, tudi program za predvajanje glasbe (ki imajo navadno na telefonih vedno malo čudne vmesnike), telefon se hitro odziva, priložene slušalke sicer niso zelo dobre, so pa več kot zadovoljive (zahtevnejši itak že imajo svoje pripravljene za akcijo :) )
Glede primarjave z iPhoneom... dokler iPhone še niti v ZDA ni naprodaj, o njem nima ravno smisla diskutirat. Apple je imel sicer lepo prezentacijo, ampak za izdelek, ki ga nihče ne more resno preizkusit, to ni težko naredit. Živi bili pa vidjeli.

turboslavski ::

Sam tale N95 pa poseka vse8-O Tole pa mašinca

bluefish ::

še novica o cenah iPhona.

Witboy ::

U bistvu se lahko edin nokia N800 primerja z iPhoneom.

Dr_M ::

ubistvu je po funkcionalnosti vsaka nokia S40 boljsa od iPhone-a.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Witboy ::

WTF je S40?

Dr_M ::

in ti pol reces, da se lohk pol iPhone lahko primerja samo s nekim dolocenim modelom...?

Ja, zelo dober argument. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bluefish ::

SmeskoSnezak ::

N800? Hah, specifikacije hočem. Tista N95 je zares huda. Bo potrebno pogledat.
@ Pusti soncu v srce... @

Dr_M ::

N800 je tko like en mali tablet pc z 800x480 touch screenom.
pa vsaj nalaganje aplikacij omogoca.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SmeskoSnezak ::

Ja, to je torej edino kar ima. Kaj pa digitalni fotoaparat, radio, "player"?

Jaz ko sn odprl to temo, sn imel v mislih komplet "vseh" funkcij, ne pa zdaj primerjamo eno funkcijo od iPhone-a z gsm-om, ki ima (samo) to funkcijo. V takem primeru, vem da obstajajo nekajkrat bolši telefoni kot iPhone. Recimo w950i ima zelo dober "player", spet en drug telefon zelo dober fotoaparat, etc. Iščemo takšnega, ki ima to vse noter.

Prej sem na hitro pogledal N95, tale telefon šele prihaja. Tako kot prihaja K810i. Zdaj mal po specifikacijah, ma SE 3.2 , N95 pa 2.0 mp. Bo treba si v miru to prebrat.

Očitno bo iPhone dobil dva dobra konkurenta, če samo ta dva prištejemo. Trenutno me cajt preganja, tak da ne morem prebrskat če še kaki konkurent pride.
@ Pusti soncu v srce... @

Dr_M ::

iPhone ni dobil konkurence, ampak je konkurenca. N95 je napovedana ze kr lep cas in tudi v prodaji bo prej, kot iPhone.

torej, najbolj osnovne stvari N95, 5.0MP auto focus carl zeiss, 64MB rama, 160MB internega pomnilnika, ugrajen GPS modul, 3D pospesevalnik, dvosmerno odpiranje, 120G teze, SYMBIAN.... ta zadeva nima konkurence.

K810 ma samo dobr fles, kar mu v notranjih prostorih prinese prednost, ostalo je povprecno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sweeti007 ::

glede na to da je n95 N serija upam da so kaj izbolsal ekran ker n91 ter n70 imata v k**** zaslon

SmeskoSnezak ::

Očitno sn prej se zmot. To morm sprobat, ko ven pride. Sploh ker bo imelo GPS. Sam upam, da bo imel dober "player". Zaenkrat poznam sam SE "playere" (posebej v w seriji) pa so konkretno dobri.

p.s.:Dr_M, saj govorim v prihodniku, ne sedanjiku. ;)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia N95 - kaj sploh še ostane velikim? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
23220038 (12283) kriko1
»

Sony Ericsson W960i ali Nokia N95 8GB ali raje kateri drugi?

Oddelek: Mobilne tehnologije
242677 (2286) strictom
»

Google predstavlja novost: GPS Simulator

Oddelek: Novice / Windows Mobile
465254 (5252) mrkva1
»

iPhone: v Franciji izbran Orange (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
986453 (6453) Gandalfar
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
221507 (1193) joker16_7

Več podobnih tem