» »

Speed-Link Medusa 5.1

Speed-Link Medusa 5.1

forplan ::

Kupil sem si SLUŠALKE Speed-Link Medusa 5.1 Surround Headset pa ne vem ali so pokvarjene ali je to normalno, da ko poslušam,v levi slušalki brni tako glasno, da ni za poslušat;( Ko pa izkučim base pa je vse v redu.

Če ima kdo te skušalke naj mi prosim pove.
da se strinjam

iMark ::

Mam take slušalke, pa nism še mel tazga primera. Poglej na nadzorni plošči maš en programček (speed link) od teh slušalk. Prosi tm kej spreminat.

IgorM ::

Zgleda imaš zamenjan center zvočnik pa vufer, probaj zamenjat bananici, ali pa nastavitev zvočne kartice, pa bi moralo biti bolje, to takrat pa prijetno masažo, so kr divlje slušalke če jih imaš kontra priključene.

forplan ::

"Zgleda imaš zamenjan center zvočnik pa vufer, probaj zamenjat bananici"
kako to saj sta ta dva na eni bananici.
Poleg tega sem imel pred temi druge 5.1 slušalke in so delale ok tak da ni nastavitev
da se strinjam

IgorM ::

Ti jih imaš priklopljene preko ojačevalca od slušalk?
Probaj jih direktno priključit na samo eno bananico "stereo" pa poročaj če ti še vedno delajo težave, drugače pa poglej za nasvaitve ker sem imel sam težavo, da je center kanal poganjal vufer.

forplan ::

jaz sem vzel verzijo slušalk brez ojačejalca tak da imam povezane direkt na zvočno kartico.
Z nastavitvami pa ni nič narobe, ker mi delajo slušalke 5.1 in zvočniki čisto vredu.
Odločil sem se tudi, da jih jutri pošljem nazaj in zahtevam nove.
da se strinjam

JoJoGengsta ::

Pozdrav folk....

Slusalke sem kupil pred dnevi in prva stvar ki sem jo opazil je bila, da bas in center ne delata!!! Niti ce switcham center in subwoofer (software). Malo sem igral in prestavljal kable, privijal odvijal glasnost ipd. Opazil sem da ko c/s priklopim na fl/fr bas in center delata normalno!!! Se pravi je nekaj definitivno narobe. Zapravil sem ze kar nekaj ur z brskanjem po raznih forumih, kjer so vsi zatrjevali da menjava center/subwoofer pomaga...no meni ne (kablov ne morem menjat ker mam pro gamer). Poleg tega se vsi pritozujejo nad zadnjimi "zvocniki", nekateri pa pravijo da so vse postimal samo da jim je vzelo kar nekaj casa. Problem naj bi bil predvsem s tocno dolocenimi zvoc. karticami..npr. audigy 2 zs, x-fi.....sam problem je v tem da nimam nic od tega...navadno onboard ADI 7.1......tako da ze malo obupavam in razmisljam o vracilu slusalk....

...to bo vse...komentar dobrodosel..

tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvoka ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
411968 (1017) Han
»

Poceni stereo receiver (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
25963522 (49968) Zvezdica27
»

Povezava 5.1 zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
365699 (4753) Medo
»

soundstorm problem

Oddelek: Strojna oprema
6759 (672) Sandi79
»

Kako poslušati s slušalkami ?

Oddelek: Zvok in slika
111510 (1342) iso2000

Več podobnih tem