» »

Firefox za win admine

Firefox za win admine

Mercier ::

Kako se v podjetjih lotevate namestitve in vzdrževanja tega brskalnika? V mislih imam izključno centralizirano administracijo. Predvsem me zanima praksa, lahko pa še kakšno rečemo o teoriji.

Recimo, frontotioni ponujajo msi datoteko, na sourceforgeu ponuja nekdo FirefoxADM datoteke. (malo potratno, naredi vnos v register - posledica spremenjenega policyja, potem pa s skriptami vsakič spreminja nastavitve na željene)

Torej, kako vi namestite program in kako uporabniku onemogočite, da bi uporabljal z njim javo, npr.?

Microsoft ::

Sem spregledal tole temo, pa sem zato odprl slicno temo.

Isto, brez uspeha.

Heh ce se malo sprovuciram. Kje je OOOOOO s kaksnim toolom, ki seze do gleznjem Office 2003 Resource Kitu?|O


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

[BISI] ::

Hm, ce se ne spoznas dovolj dobro na konfiguracijo Firefoxa, si lahko pomagas s CCK wizardom. Izvrzeni extension namestis iz administratorskega racuna kot globalni extension vsem uporabnikom v omrezju, lahko pa seveda pripravis tudi kustomiziran Firefox build (kar pa zahteva seveda vec truda - mozilline licence kar se tice branda s tem ne krsis, dokler se ta build uporablja le znotraj podjetja). Za izklop jave skrbi nastavitev security.enable_java (boolean).
And then I saw her face... Mozilla Firefox


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačna programska oprema (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Programska oprema
1172487388 (10400) GupeM
»

Google Chrome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12114591 (8814) Tr0n
»

V torek 24. oktobra 2006 izide Firefox 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9411714 (8161) Mobidick
»

Brskalnik! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
726375 (5115) nere
»

Mozilla FireFox 0.9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
666788 (6788) NoUse4AName

Več podobnih tem