» »

Kater inkjet tiskalnik?

Kater inkjet tiskalnik?

gapih ::

Kupujem no tiskalnik pa me zanima kaj naj si kupim? Epsona, canona... Hočem da ima tiskalnik poceni kartuše ker so nove neznansko drage. Lp
gašper

MihaFirst ::

odlični so Canon Pixma (ip3000, ip4800 itd.) Kar se pa kartuš tiče je pa tak, da lahk kupuješ "ponaredke", ki so sicer malenkost slabši ampak 50% cenejši. tak da če nisi zlo zahtevn pol je to o.k. Pa tut Canon ma ful cenejše kartuše (tudi originalne) od naprimer HP, pa Epsona pa takih :)
www.gamma.si

gapih ::

Rekl so mi da so neoriginalne kartuše za epson tiskalnike fejk. Da so epsoni zelo občutlivi na fejk barve.
gašper

Zgodovina sprememb…

MihaFirst ::

sej sm ti svetovau Canon, ki med drugim tudi zelo dobro prenaša ponaredke, pa še originali so cenejši kot od ostalih:))
www.gamma.si

bobby ::

epson je pri novig modelih začel z rahlo drugačno strategijo. komplet kartuš stane cca 7000sit!!!

poglej po teh novih serijah, ne morem ti pa nič rečt o njih ker nobenega še nisem v servis dobu.

modeli: D68, D88, D3850, D4850,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

gapih ::

mesec nazaj sem kupil tiskalnik epson cx3650, ki pa mu je že zmankalo barve?! fora je v tem da sta zmankali tisti barvi, ki jih NIKOLI nisem potreboval! vsega skupaj nisem naredil 100 kopij!? kaj je narobe? dam v takem primeru tiskalnik na servis nowe barve stanejo 20000tisoč tako kot cel tiskalnik?
gašper

mzidy ::

Js mam Canon IP3000, poceni tiskalnik, kartuše so pa 5kSIT komplet(4_barve);)
Priporočam!
P.S.: Pa še na CD/DVD lepo printa>:D

Gwanaroth ::

Če hočeš, da ti bodo kartuše dolgo zdržale. kupi HPja.
Lights often keep secret hypnosis..

gapih ::

kjer hp bi priporočal?
gašper

ZeCHoW ::

njegov pa skenira pa fotokopira.

ker so se ti kartuše spraznle ti tko povem, večina novih tiskalnikov ima bolj prazne kartuše, da so lahk sami cenejši.

za nove kartuše, katere so kopije, poglej na www.tiskajpoceni.com, so iste kakovosti al pa se bolse, sm sam probu na parih tiskalnikih.
^^

gapih ::

ja pa je to normaln da ti po 70 kopijah (wordovi dokumenti) zmanka barve? rdeče pa modre, ki jih nikol ne uporabljaš?! bi razumu če bi mi sam črne zmankal k sm sam to barvo uporablju
gašper

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gapih ()

a13misko ::

Vzemi HP-ja pa ne zato ker jaz tako rečem pač pa zato ker ima večje kartuše canon ima 9ml HP pa okrog 20ml se mi zdi tako da malo premisli v tej smeri! Kaj nujno potrebuješ brizgalnega ali bi bil boljši laserski!

nodes ::

Canon IP3000 kup in nehaj premišljevat
duplex print
print CD/DVD
izredno majhna poraba črnila
kartuše

in še zraven dobiš polne krtuše

gapih ::

še to me zanima a so res neoriginalne kartuše tok dobre kot originalne, a je kej tveganja pri uporabi?
gašper

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gapih ()

mzidy ::

Ne boš opazil razlike...

ZeCHoW ::

http://www.tiskajpoceni.com/tiskaj_poce...

tle maš za pixmo3000 nadomestne in original, sam sm sprintu sliko z original kartušami in z kopijami, in na veliko presenečenje mi je bla slika z kopijami lepša :)
^^

Brane2 ::

Za tamoderne EPSONe (durabrite barve etc crap) uporabljam svoje barve, ki jih imam tudi za starejše modele, do sedaj brez kakršnihkoli problemov.

Mogoče odstis ne bo trajal 100 let a BMK za trajnost. Poleg tega je manj problemov s sušenjem barv kot z durabrite barvami.

Sam to uporabljam na R200 in planiram tudi na R1800, takoj ko zanjo dobim novo glavo, ker sem originalno zjebal s "patentiranim" refillom ene domače vodilne možganske sile na področju refillov.

Bom skeširal 100 kSIT za novo glavo, majke mi, samo da najdem servisni softver na netu za R1800, da jo bom skalibriral... :\

Drugače pa, kar se HPja in Canona tiče, dobiš barve tudi pri meni.

Je blo ravno nedavno tega ene par folka pri meni in so najprej previdno vzeli eno barvo, nato se pa navdušeno vrnili po ostale.

Pravijo, da so zelo zadovoljni, predvsem s ceno. Nobeden še ni klical za reklamacije, je pa res, da sem nedavno zamenjal tel. številke (T-2).. >:D

Je pa to drogeraška varianta. Šprica in igla.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

nodes ::

res sm prvo pomislil na to možnost. Ker enkrat sem kupil (refil ni bil najcenejši;)) sem pa bil kar zadovoljen, naslov podjetja sem našel tu na forumu

ja pri refilih res vedno skočiš mal na glavo..... v prvo kar v prazen bazen.
Kar na netu prebereš pa tudi ne moreš vzeti za čisto zlato.

kaj ko bi prlimu pasjo tablico...vsaj v oglasih
ker mam en mal dražji tiskalnik in ne bi rad da mi vsak šarlatan meša barvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

magha ::

Jaz tudi kupujem ink-jet tiskalnilk. Do sedaj sem imel HP690C, ki je šel rakom žvižgat.
Velikost kartuš se je od takrat ko sem jaz kupoval tiskalnik očitno zelo zmanjšala.

Za HP-ja se nekako odločam, ker mi je dosedanji zdržal dolga leta. Tiskalnika ne uporabljam zelo pogosto, zato mi je bilo zelo všeč, da sem vsake pol leta z menjavo kartuše zamenjal tudi glavo (to je zelo po domače povedano:8)).

Sedaj pa me zanima ali je HP DeskJet 5940 dober nadomestek.

Kakor sem videl, je to najcenejši HP z 20ml črno kartušo. Ampak koliko pa stanejo kartuše za ta tiskalnik pa nikjer ne najdem (mimovrste, enaa...).

Dejstvo je da se epsona ali pa canona "bojim" kupiti, ker se mi zna zgoditi, da se mi bo zasušila glava, to zna biti pa zelo drago.

Hvala za vaša mnenja.

BTW: Črnobeli laserski tiskalnik nažalost ne pride v poštev.

st00rm ::

Canon IP3000
Sm že ene 50 fotografij in na 10 DVD-jev printu barvne fotografije pa sploh ne vidim da bi sploh zmanjkal kaj barve.

Aja a kdo ve kako printat na DVD-je čist do notrnjega roba, sm v originalnem Canon programu probu pa mi noče naštimat notranjega krogca na manj kot 33mm (jst rabim 21mm)
God must love stupid people because he made so many of them.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316874 (14993) SLO_Matej
»

Svetovni nateg pri kartušah (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7220454 (17403) mat xxl
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514473 (9053) matej5734
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458184 (6312) Jst
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385312 (4212) KoKi

Več podobnih tem