» »

Prenosniki Packard bell

Prenosniki Packard bell

noel777 ::

Ola.

Zanima me vaše mnenje o prenosnikih Packard Bell, ki jih prodaja spletna trgovina e-misija?

Caligula ::

To je blagovna znamka od NECa. To so NEC prenosniki.

mitjaje ::

Ja to že, a zaradi svoje cene in kakovosti jih prodajajo pod drugo blagovno znamko, da si ne pokvarijo ugleda, kar ti pove vse!!!
www.ultrasplet.net

Caligula ::

Ne, NEC ima pac v lasti tudi blagovno znamko Packard Bell, ki je bila vcasih predvsem v ZDa zelo cenjena a so se zaradi hude konkurence umaknili.
Vcasih se da prodat vec pod vec blagovnimi znamkami, sploj ce ze mas vec vzporednih prodajnih kanalov.

Kar je napisal SonySony je oslarija.

mitjaje ::

@caligula:
Še dobro da danes ločimo med prenosniki Comapaq in HP. NEC se je pač odločil obdržati ime znamke in pod tem imanom tudi prodajati. Očitno jim iz ekonomskega vidika to ustreza. Če pa vzemomo General motors ki je pred kratkim kupil Deiwu, je pa res zanimivo zakaj pa oni niso ohranili znameke, ampak so jo dodelili pod znamko Cherwolet?! Pusti ti ekonomijo in se ne delaj preveč brihtnega. Jaz sem pač povedal svoje mnjenje in še zdaj ne mislim da je takšna oslarija kot ti praviš. A imamo pač demokratično in svobodno državo, kjer se lahko svobodno govori in izraža mnjenja.

No upam da ne boš kje napisal, da so PB enako dobri prenosniki oali celo boljši od NEC!! Ker se lahko kosajo kar hitro z kakšnim Gericom-om.

Da pa jih prodajajo pod več znamkami, je tudi ena od možnih teorij njihove ekonomije.
www.ultrasplet.net

Caligula ::

V bistvu se mi ne da. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kršenje znamke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510868 (9397) neskoncno
»

prelepljanje blagovne znamke

Oddelek: Loža
232887 (1881) technolog
»

Acer začel pošiljati 10,1-palčne netbooke

Oddelek: Novice / Ostale najave
286252 (4329) Klemeen
»

TroNote DA ali NE

Oddelek: Kaj kupiti
375102 (4235) OwcA

NEC 3500 ali PIONEER 108 ?

Oddelek: Kaj kupiti
392168 (1399) boštjan

Več podobnih tem