» »

Poziv kupcem!!!

Poziv kupcem!!!

1
2
»

AtaStrumf ::

Jaz vedno navedem ceno, lokacijo in kontakt (nekateri majstri to zadnje radi pozabijo :D). Mislim, da bi moralo biti VSE to obvezno, drugače se briše -- pri čemer se mu pošlje opozorilo o brisanem oglasu na e-mail, s katerim se je registriral -- z možnostjo ponovne objave, če avtor doda manjkajoče podatke v nekem razumnem roku.

Sem pa absolutno tudi za to, da se naredi anketa na to temo, da bo to demokratična/pravnomočna odločitev.

Zgodovina sprememb…

nodrim ::

anketa za brisanje oz. uvedbo obrazca za oglas bi bila lepa pravična stvar ...

jst sm za anketo :) pravo malo glasovanje na slo-techu ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nodrim ()

SodVina ::

Jaz skoraj vedno oglase, ki nimajo vsaj cene in lokacije, enostavno ignoriram. Bi bilo pametno, ce bi se naredila anketa.

Po mojem bi (kot so ze nekateri povedali) moralo biti v oglasu, cena, lokacija, kontakt,in nacin prevzema, ter vsaj grob opis. Zelo v redu bi bilo, ce bi se nekje videlo, ali je artikel ze prodan. Odprta tema, da bi na oglase lahko odgovarjali, pa mogoce niti ni tako dobra ideja, saj bi potem nacrtno zbijali ceno izdelkom. Tisto glasovanje (Dobra cena/Normalna/Absolutno previsoka) bi bilo boljse.

Jaz glasujem za anketo da je v prihodnje obrazec, ki recimo tak, kot ga je predlagal Microsoft.:D . Pa naj vecina prevlada.

OZZY ::

Zraven mora bit vedno telefon. Ker eni bumbarji navedejo e-mejl pa se niti ne oglasijo nazaj. Niti ne rečejo da je stvar prodana ali kaj drugega.

Oglas mora vsebovat...

OKVIRNA CENA
LOKACIJA STVARI
KJE JE MOŽNOST DOSTAVE
TELEFON
E-MEJL IN PODOBNO PO ŽELJI.
Go with the flow.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja starejsega vozila

Oddelek: Na cesti
454841 (3182) 69charger
»

Pokličite za ceno! - Bullshit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111742 (8371) bambam20
»

Predlog spremembe pravil o Malih oglasih

Oddelek: Slo-Tech
242108 (1619) V-i-p
»

novi obrazci oglasov !!! kaj se je zgodilo z njimi ???

Oddelek: Slo-Tech
311756 (1070) STASI
»

Mali oglasi

Oddelek: Slo-Tech
6857 (680) Tomi

Več podobnih tem