» »

Kero optično miško???

Kero optično miško???

simoni ::

Mene pa zanima katero optično miško bi mi priporočali....cena naj nebi presegla 5000sit! :D

LP

Dami ::

Ja to bo težko kr js ti priporočam Logitech MouseMan Dual Optical. Košta 2x več sam boš pa ziher 3x bol zadovoln k z onimi čist navadnimi optičnimi.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

bastadu ::

Ja ta miš je definitivno vredna 10kSIT, jo imam tudi sam in lahko to rečem...

Skatey ::

ja, mene pa zanima kakšna je ta miš, če je dobra, pa kako se obnese pri igrah. A lah daš kakšno sliko, pa kok točn stane, pa kje bi jo mel ?

tnx, Skatey

bastadu ::

Majo jo v vseh malo boljših trgovinah (ala BigBang, Rolan, PowerPlus...). Ta miš je zelo natančna, ker ima 2 senzorja. Ti povem, sem imel isti model z enim senzorjem in razlika je očitna... In pa še slika:

Tzar ::

Življenje je lepo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tzar ()

AngelOfDeath ::

ja ta miška RULZZZ :D

govno ::

do pet čukov:
Logitech B69 ali B67 ...

imam B67 za 5 čukov (PCX) ... je navadna miška z enim senzorjem, vendar sem popolnoma zadovoljen ...

nič ne "šteka" v strelskih igrcah ...

poglej na izishopove strani za slike ...


lp
TineL Studio :: http://tinel.stjost.si
TineL Studio vici :: http://tinel-vici.stjost.si
TineL Studio wap :: http://tinel-wap.stjost.si

Simulacrum ::

Se ...a mogoce kdo ve datum, ko naj bi na svet pogledala nova Logitechova brezzicna opticna mis , ki je bila napovedana v Jokerju 108? Zasnovana je podobno kot miska Typhoon (ko jo odrabimo jo preprosto odlozimo v polnilec). Tako naj bi miska lahko delovala na polni zmogljivosti in seveda bila bolj natancna.

LP
Riplix

Simulacrum ::

Hm ja...Miska po kateri sem spraseval je ze zunaj. Imenuje se MX700 in ni prav nic poceni. Stane priblizno 85$, vendar mislim, da je pri nas se ni.
Se slika:


Desna je MX700 leva pa MX500

8-O
Lp
Riplix

Skatey ::

dej zatez izidu da nej ti jo uvoz... drgac zgleda full huda sam pumoje se pa ne drzi prevec dobr u roki ku je take ze mau alien warjanta.. dej mau po stacunah upras ce ti jo uvozjo :)

... Skatey ...

Dami ::

Zgleda tak k one MS explorer. Sux! :D
Jaz tote dualoptical ne zamenam za nič. Pa ne vem zaka bi eni tak radi meli brezžično? Mene sploh ne moti kabl.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Ziga Dolhar ::

Dami: si jo morda že poskusil? Bolje, si jo morda že porabljal dlje časa? Potem bi vedel :).

SmoKey ::

Js mam mousemana zdej že en let-aha cordless da ne bom pozabu pa se pridružujem Ziggga-tu ki ima 100%
prav da jo morš uporabljat da vidš kako je če nis na štrk prvezan! SVOBODA :)
Živalsk vrt iz silicijeve doline

bastadu ::

Tudi sam sem ilel cordlees mousmana in ni niti slučajno tako dober kot dualoptical. Ta kabel me pa sploh ne moti...

blue96 ::

če ne igrate streljačin ves dan, bo bolje da si omislite cordless. res da boste v vaši trovini največ kupovali baterije, pa vendar, brezžičnost ima svojo ceno...
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847706 (5867) Meddo
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535195 (4292) Dr_M
»

Katero miš

Oddelek: Kaj kupiti
271893 (1482) antonija
»

Katero miško kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
191327 (924) globoko grlo
»

katero miško za okoli 5.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
441661 (1275) azeed

Več podobnih tem