» »

GTA3... in za nagrado dobiš gajbo Laškega/fruteka! ;)

GTA3... in za nagrado dobiš gajbo Laškega/fruteka! ;)

V-i-p ::

Kdor mi zna povedat, kje točno se nahaja tale lokacija na sliki spodaj, bo od mene nagrajen z gajbico Laškega/fruteka. Naj povem samo, da sem se lepo namatral, predno sem prišel do tegale "raja". Heh, Vsaka čast tistemu... gre pa za drugo mesto... Prvo je Portland. Pivo čaka na hladnem... >:D Lp!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tiger ::

Da ni to morda na vrhu tistega Casina, kjer je Konji dajal naloge.

A to si moral z Dodo-jem letet, da ti je ratalo tja gor priti?

ABX ::

www.gta3.com

Pejdi, preberi in pali se pred kolegi.



P.S: Primož: Link opcija ne dela.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

V-i-p ::

Eni pa res ne razumejo "heca" :D :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BaRtMaN ::

Ne vem sicer, kaj dela tam tista črna lukna, ampak mislm, da je tole nasprot Asukine bajte. Čeprov mislm da verjetn ni, ker je tm vse bol na rdečo vleče.

the_unborn ::

a je to pr unmu modelu donaldu na vrh stolpnice?

reXor ::

una crna lukna je bil zemljevid......lol

BaRtMaN ::

UPS! :8) Se vid da že dolg nism GTA3 špilov!

kukica ::

kku.zmeraj kr si sejvm igro in de bom nadaljeval drugi dan mi sploh noče delt!!kaj je to??8-O 8-O 8-O
čaon

Golden eye ::

Jast vem rešitev!!! Napišeš med igro "giveusatank" dobiš tank in napišeš (chittychittybb) in je majhna gravitacija potem pa obrneš top od tanka nazaj, najdeš ravo dolgo cesto, greš pocesti in sproti streljaš nazaj (ker je majhna gravitacija te dvigne in LETIŠ8-O ). Ko pa letiš pa sproti iščeš ta kraj. Tako ga boš sigurno našel, probat ni greh:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

speed machine ::

Ja zaka bi se pa tak matral s tankom, če pa Dodo tako lepo leti???8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

kukica ::

a mi lohk kdo pove kdo je dodo in kk prideš do njega in kako za vraga igram shranjeno igro8-O 8-O 8-O ;((

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Predator ()

HardwareMaster ::

kukica: Neoriginal Igra te tepe:D! rabš en poprak, da pol lohka drugič naprej igraš shranjeno misijo!

HardwareMaster ::

Jst sm GTA3 ubrnu brez kod, pa ne vem kaj je to dodo:8)!
A je to un avijon, k je na letališu v zadnem mestu, kateri naj bi imel en kufer z enim paketom?

the_unborn ::

tocno tako, poleg tega sta vedno na letaliscu se dva

m_z ::

mam sm jst ta problem al ga je imel še kdo drug ? Naložim špil - dela, sm s to "naapko" da je že začetni meni "prekrit" --> namesto GRAPHICS(ali MENU ali SOUND, ne vem ker še nism vidu...) vidim en pravokotnik, na katerega sicer lahko kliknem sm mi nč ne koristi ker je podmeni tut "zamaskiran". Tut v špil mi rata pridt, a so tam tut vsi napotki in opombe "zamaskirani" tak da je mal(velik) bedno....
se komu sanja kaj bi blo narobe?! al je mogoč sm špil zjeb.. ?

TNX

tejo ::

Če bi prebral ReadMe bi vedel, da v primeru če poganjaš igro na WinXP z NVidia grafično kartico potrebuješ tale popravek. ;)

freejack ::

Pismo, komu se še pa ljubi readme brat, sn pa glih minuto preden sn prebral ta post odinstaliral igro, ker je tut men to delalo. Damn. ;((

Predator ::

jaz jih preberem in preden sploh prvič špil zaženem grem pa še na net pogledat če so kakšni updati ( mene so tudi napake izučile )

drugače smo pa o tem updatu dozdej imeli govora v ene parih gta3 postih

pa problem z savanjem je tudi že dobro znan v postih >:D

m_z ::

tnx tejo, napake bi me že morale izučit...huh! lenoba, kaj češ...

kukica ::

kako sploh z dodotom letiš,ker jast zmeraj letim za 3 sekunde!?!

njok ::



Če se ne motim, je tisti prostor tam zgoraj. Zvečer bom postal se drugo sliko.

Btw... kaj je dražje - frutek ali pivo? >:D

tejo ::

Jest sem se uspel približat največ na tako razdaljo:



:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

njok ::

Pa se screenshoot od spodaj. :D

njok ::

Ta bo pa prava, ne da? :D



Nahajam pa se na strehi Kenjijevega kazinoja. Kar lep razgled, ni kaj. 8-)



tejo: kaj si pa ti delal da si tako bogat? :D

the_unborn ::

to bo to, zdej pa kar zahtevaj pijaco

V-i-p ::

Njok: bravo, to bo to, ja. Dej mi na mail pošlji svoj naslov, pa se odloči kaj boš pil. Čestitam, sem mislu da bo težje ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

njok ::

Hah... ves kako se zmeniva. Poznam nekaj, kar bo zagotovo tezje. Si ze slisal za Carser City? Najdi ga, pa prihranis gajbo. :D

the_unborn ::

a je to ghost town ali kaj cisto tretjega?

njok ::

Ne vem... gre se pa za 4. mesto. Nekateri ga klicejo Ghost town, drugi Hidden island. Ne vem pa, če gre za isto stvar.

Nekateri pravijo, da se odpreta tista dva tunelčka, ki ostaneta zaprta v 3. mestu, ko končaš celo igro (paketki, stunti,...). Imel sem 100% perfect save, kjer mislim da je tip koncal prav vse, vendar tunelcka sta ostala zaprta.



Dodo 4 ever. :D

the_unborn ::

Tuneli so vedno zaprti, tudi ce mas 100% in v druga mesta ne mores pridt. Edino mesto je tisto Ghost Town, ki ga lahko odkrijes le z dodom in je v gorah, kjer je tista ulica z banko, ki je v uvodnem muviju. Seveda ne mores pristat, ker je vse samo narisano.

njok ::

Sem ze videl slike mesta. Samo ko pridem skozi tiste hribe do dolocene razdalje me ne pusti mimo.

tejo ::

Če bo mogoče pomagalo, sem dal na server zemljevide iz gta3. Klik.

McHusch ::

evo, Carser City ponoci:

se podnevi:

z druge strani:


pristat pa ne mores, ker pades v vodo, ocitno je mesto samo narisano

kukica ::

Kaj bi mi lohko kdo povedal kak se z DODOJEM leti?!?!;( ;(

Kaboom ::

kukica - iskanje (psevdo)

to je že bla debata...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519254 (4240) Nyana
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250491 (15094) Heavy
»

GTA 3 - uni observatorij al neki takega

Oddelek: Igre
211674 (1354) lambda
»

GTA3 slavni dodo

Oddelek: Igre
111112 (736) the_unborn
»

Helikopter pri GTA 3

Oddelek: Igre
131368 (1025) Jux

Več podobnih tem