» »

Audio Catalyst Problem!

Audio Catalyst Problem!

--Switch-- ::

Zakaj mi ko hočem iz enega cd-ja en komad pretvorit v Mp3, pretvorjen komad šumi.Probal sem spreminjat nastavitve pa je šum zmeraj isti.Pomagajte!

msmiha ::

Kaj to se ti dogaja samo pri enem komadu al pri vseh?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

--Switch-- ::

Pri vseh komadih.
Kaj je kakšen riper boljši od audio catalysta.

JLP ::

EAC je eden najkvalitetnejših CD ripperjov. Sam še LAME naštimaš za enkodiranje pa je. AC uporablja za enkodiranje enga najslabših kodekov: Xing.
Live long and prosper!

BendeR ::

Izklopi digital cd audio for this cd-rom drive.To najdeš tako:
idi v device manager in pod cd rom pol pa v properties.

--Switch-- ::

Je že izklopljeno!

msmiha ::

Pa maš nastavljeno na ASPI in ali ti najde kaj errorjev ko ripaš?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

--Switch-- ::

Sem rešu problem.Menjal sem program uporabljam Easy CD-DA Extractor in dela super.Čeprav sem nekje na forumu zasledil da naj ta program nebi delal v XP-jih.

Air_Borne ::

kva je sploh fora tega digital audia? a more bit ukloplen a ne... kva je bol, ce spljoh je?

BendeR ::

Air_Borne: Zaj točno v čem je finta tudi nevem je oa dejstvo da sem mel enak problem kot --Switch-- pa mi je en tip na forumu priporočo najd to izklopim.Pol ko sem to izklopo pa je dealo normalno.

JLP ::

Fora tega digital audio je da ti namest po audio kablu (k ga maš prkloplenga na CD/DVD na en stran in na CD-in na zvočni kartici na drugi strani) pošila glasbo kar po IDE kablu.
Live long and prosper!

Air_Borne ::

a je mozn da na razlicnih cd romih digital audio daje razlicno kvaliteto?

CaqKa ::

digital je digital
ali je 0 ali pa je 1 druge izbire ni...
kvaliteta bo odvisna od tega kolikokrat bo program prebral določeno sled v kolikor je zasledil error... Uporabi EAC, ki je zelo zanesljiv pri tem početju

JLP ::

Ja razlika je možna an. Tud CD/DVD drajvi majo not en software/firmware k kontrolira mehaniko in podobno v drajvu. Zna se zgodit da kak drajv nima lih najbol firmwarea al pa mehanike in ma pol kake problemčke pr branju audio cdjov.
Live long and prosper!

CaqKa ::

JLP ne prtiravat :D dovolj je če bo začel EAC uporabljat :)

Air_Borne ::

ze uporablam eac... a nej mam digital audio ukloplen al ne?

JLP ::

Tko je prov
Mislm da ni bitno a maš digital audio vkloplen al ne pr ripanju CDja. Itak se uporablja digitalno prenašanje podatkov. To je važn sam pr predvajanju glasbe z glazbenga CDja
Live long and prosper!

Air_Borne ::

ok poj :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455261 (3576) jRk0
»

Kako "rippat" / presnet avdio cd?

Oddelek: Programska oprema
121542 (1303) lasse007
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10110924 (8320) Quikee
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526769 (5683) City
»

AudioCatalyst.

Oddelek: Programska oprema
191838 (1551) iration

Več podobnih tem