» »

Slo-tech i like...

Slo-tech i like...

_fim_ ::

Kaj vam je pri slo-tech najbolj všeč? Nekaj kar vas dela odvisnega in drastično zvišuje vaš račun za internet? Ajde povejte!

Tomi ::

Samo mimogrede, ta tema je bila pred kratkim v Slo-tech oddelku, ampak saj bo Thomas presodil, ali je lahko ali ne?
Zakaj je Slo-tech najboljši? Ker je edina spodobna slovenska računalniška stran, recimo. In ker ima za razliko od večine drugh forum, na katerem je vsaj 95% ljudi normalnih...
Sicer pa odvisnosti od Slo-techa še ne poznamo. Bi bilo trebva povprašati klinične psihologe :\
metrodusa.blogspot.com

Freak ::

Smeškoti:D Hecam se! Vsak dan je stran polna novih in zanimivih novic, pa še velik se naučim!;)

SpiDEr8 ::

še sreča de ni tko velik novih tem usak dan ker pol bi biu račun res velik!!!!:D Najbul je pa use!!!! Nevem use malenkosti sestavljajo celoto in to je slo-tech!!!!:D:)) Drgač pa puste ta forum jest unga nism vidu!!!!:\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

bastadu ::

Veliko dobrodošlih informacij. Na svoja vprašanja dobim skoraj vedno odgovor. Brez slo-techa res ne gre več...:P

abcde7 ::

Jaz isto, če kej ne vem, pa če je področje športa, iger, šal, šole, linkov, povsod dobim odgovor, če pa jaz kaj vem ga pa tudi jaz dam!
:D8-)
"smo kot ena velika družina!":D

R0K ::

na začetku samo zaradi novic in testov sedaj pa tudi zaradi mega foruma

miranpozar ::

Ja, forum je res cool!

Miran Po?ar, Portoro?, www.miranpozar.com

whatson ::

predvsem zaradi znanja, ki ga lahko dobim od različnih ljudi in ga posredujem naprej različnim ljudem... that's it:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

`DoC ::

Slo-Tech caruje, to je itaq splošno znano, vendar zakaj? Ima res defenitivno najboljši forum, ki daleč presega vse že dosedaj videno (ala deja vu),:Dseveda pa dejstvo, da je forum tako dober tiči v ljudstvu, ki se v njem udejstvuje in ga dela takšnega kot je, se pravi mega bombastičnega. Poleg tega mi je Slo-Tech všeč zaradi testov, trikov in nasvetov, ki ti dostikrat znajo dati odgovor na problem, ki se ti pojavlja,... Sam sem osebno drugi dan po tem ko sem odkril Slo-tech upešno navil Celerona 366@550MHz,...

Kaj naj še rečem, tko kot ma eden v podpisu, LIVE LONG AND PROSPER SLO-TECH!!!:D:D:D:D8-)8-):)

P.S. Smajliji pa itaq nadvse uspešno pripomorejo k še boljšemu vzdušju na forumu0:):D:))8-)>:D:\:);)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655464 (3979) Primoz
»

kaj rajši slo-comp al slo-tech

Oddelek: Slo-Tech
392586 (1718) goba
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904949 (4120) rc-car

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612708 (9378) Elemen_T
»

podpora slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
894466 (3759) Luka Percic

Več podobnih tem