» »

Izdelava spletne strani??? Pomoč!!!

Izdelava spletne strani??? Pomoč!!!

xxx-man ::

Pozdravljeni!

Imam nekaj vprašanj glede izdelave spletne strani!
Lahko rečem, da sem skoraj popoln začetnik, nekaj sem že počel pred caa. 3 leti in namreč z Front page experss.
Zdaj me pa zanima:
-Kateri program je najboljši za začetnika??? (A bo Front page OK???) Spletne kode ne obvladam, tako da nebi rad kode pisal.
-Pri katerem ponudniku, bi naj zakupil prostor, želim namreč da bo prepustnost (hitrost) kar se da velika, stran mora delovati nemoteno.
-Pri katerem ponudniku naj registriram domeno, katere priporočate.
-Želim imet tud podstran za prijavo, splošen obrazec, ali ga je težko naredit???

To bi naj bilo vse, naj še samo omenim, da to ne bo obsežna stran, caa. 5 do 6 podstrani.

Hvala za pomoč!

Reso ::

Če misliš postaviti manjšo stran in se z internet stranmi ne misliš ukvarjati potem je Front page čisto vredu.

Brilko ::

Na Volji se registriri al pa Sloweb (php+mysql) pa maš 10Mb placa, za tako stran je še to 10x preveč, ne spleča se ti zakupovat. Tud dvomikm da se ti domeno splača kupovat.

FrontPage bo recmo da vredu, še boljši je DreamWaever.

Kakšen obrazec to misliš, malo podrobneje opiši?

xxx-man ::

Hvala za nasvete, ampak bi vseen rajš zakupil plac pa domeno, ker hočem da stran laufa kar se da hitr.

Zanima me če se da s DreamWaever-jem pač sestavljat stran grafično al pa morš poznat spletno kodo???

To glede obrazca pa me zanima to npr.: da bi se lahko naprimer člani prijavili z svojimi podatki, tako da bi jih vpisali v obrazec, jaz bi pa tele podatke dobil npr. na mail al kaj podobnega???

Hvala za odgovore!

Trubadur ::

Zanima me če se da s DreamWaever-jem pač sestavljat stran grafično al pa morš poznat spletno kodo???


oboje se da
maš gumb code/view
Berite Thomasa!

tec ::

To glede obrazca pa me zanima to npr.: da bi se lahko naprimer člani prijavili z svojimi podatki, tako da bi jih vpisali v obrazec, jaz bi pa tele podatke dobil npr. na mail al kaj podobnega???


Ce nisi zahteven, lahko naredis preprosto v htmlju. Sam potem bos podatke na mail dobil cist nepregledne. Boljsi nacin je z uporabo PHPja, kjer si lahko lepo razdelis kaj kam napise in kako ti poslje na mail. Moras pa met podporo za PHP na strezniku. Sicer pa obstaja morje skript, ki to delajo. Najdes jih na http://www.hotscripts.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enostavni sistem novic

Oddelek: Izdelava spletišč
7771 (501) opeter
»

Kako narediti anketo v macromediji?

Oddelek: Izdelava spletišč
61379 (1249) #000000
»

Smart Mail-er ekstenzija za Dreamweaver

Oddelek: Izdelava spletišč
51049 (993) rokpok
»

Knjiga gostov - za več oseb

Oddelek: Izdelava spletišč
51010 (978) Trubadur
»

Veliko stvari v enem1

Oddelek: Izdelava spletišč
11828 (724) sopex

Več podobnih tem