» »

Net

Net

Alien1 ::

Pozdravljeni! Že enkrat sem pred nekaj meseci odprl to temo, vendar ni blo odgovorov.
Upam da mi boste tokrat bolj svetovali:)
zanima me nekaj glede interneta. Rad bi imel net, vendar nimam kaj dosti dnara.
Na mesec bi lahko odštel do 5000 sit za net. Pri nas v mestu je kabelski net, vendar ne vsepovsod.
In seveda ga v moji ulici glih ni. Že nekajkrat sem zval če ga mislijo naredit in zadnjič končno dobil odgovor
da se to verjetno ne bo zgodilo, ker nas je premalo interesentov.
Sicer pa stane priklop 9. 900 + naročnina 3. 999 na mesec. Če bi šlo bi takoj to naročil, ampak kaj naj zaj.
Navadni internet ni govora!
Adsl pa je predrag. Če bi šlo pri adslu da bi plačal samo 30. 000 priklop in na mesec 6. 000 bi takoj šlo.
Sedaj pa je to drago! (a mi lahko prosim kdo pove kolko je sploh najecenejša varianta za adsl in kaj vse
si je treba kupit, oz. Kolko na mesec vse skupaj plačevat (adsl+isdn)? )

Ali mislite da obstaja kaka možnost da bi kdaj lahko imel adsl za samo 30. 000 priključek in 5. 000 na mesec?
Vseeno kaka bi bla hitrost, glavno da bo.

Kaj je zaj z adslom brez idsnja. Ali to gre. Mamo namreč navadni hišni telefon. Mi lahko kdo razloži kak
bi lahko mel adsl brez isdn, ker se ne razumem najbolj na to. Vendar nebi odklopil hišnega telefona.

Ali še obstajajo kakšne druge poceni variante za internet? Sam bi lahko dal največ 30. 000 za priklop in na
mesec kakih 5-6 tisočakov. Kaj mi predlagate? Hvala za vaše predloge že vnaprej!

arch5 ::

kot vem te priklop pride 30k(SiOL) ali + 21k za nadgradnjio priključka, svoje čase je bilo možno to plačevati v obrokih, če si študent ali dijak imaš 5900 mesečne naročnine.

Pri ADSL brez ISDN priključku ne moreš obdržati istega telefona, glede na to da bo SiOL pole net dostopa tržil tudi IP telefonijo imaš potem IP telefon ki je speljan preko iste linije kot ADSL kako je s cenami pa ne vem.

Če želiš imeti tudi telefon boš torej moral nadgraditi tudi isdn priključek, razlika v ceni naročnine med PTSN in ISDN znaša od cca 500 -2k sit odvisno od ISDN paketa in PTSN povezave (dvojček ali ne)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216772 (11399) Tr0n
»

SIOL novi paketi, "Triple Play" ter omejitve na lokacijo

Oddelek: Omrežja in internet
223646 (2231) rh^
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114314 (10201) Bistri007
»

ADSL brez ISDNja ???

Oddelek: Omrežja in internet
413055 (1726) shock
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049656 (7338) flipflop

Več podobnih tem