» »

Prosim pomoč pri navijanju V3

Prosim pomoč pri navijanju V3

V-i-p ::

Hmm, ok, svojo grafo V3 2000 sem že flashal v V3 3000, ker pa imam na grafi veeelik hladilnik z ventom, na vsakem ramu pa še hladilna rebra, v vse skupaj pa piha vent 80 x 80mm, bi rad probal iz te kartulje še kaj iztisniti... hmm, iz V3 200 je že flashana v 3000, da bi jo flashal še s čim?? pomoje ni dobro? No, bi jo pa malček še navil z unim progijem V3Oc, k je v download selekciji... ampak tuki se šele problem začne, ko grem progi inštalirat mi napiše, da moram prvo inštalirat 3dfx tools... ampak, jst mam to inštalirano... pokaže mi v nadzorni plošči in v nastavitvah za monitor, ampak progi je trmast, pa pravi da tega ni?? Kaj storiti? Thx za info...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Mate ::

Poskusi s Power Stripom... mislm da je pravtako v DL sekciji...

V-i-p ::

Hmm, Mate, rajši imam tega, v3oc, k je lažji...:D thx vseeno...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Mr.-Viko ::

V.i.p., si probu upgradat 3dfx tools? Meni dela ta OC. No, sicer se ne spomnem, ali res lahko upgradaš 3dfx tools, vendar se spomnem, da sem nekaj downloadu v zvezi s 3dfx tools. No, mogoče so pa bila le-ta. :D
V glavnem, poglej, če je slučajno kak upgrade za ta program, sicer pa poskusi s katerim drugim.
No comment, really

Alec999 ::

V.I.P. >> tist progy ne dela pod Win2000 i think! say men ne dela ... ker mam izti problem k ti predvidevam da imas tudi ti Win2000

krucymucy ::

Ce mas res tok dobr hlajenje prbo flashat se z BIOS-om od 3500-tke!
Probi, mogoce ti bo ratal!
Sicer pa ga lahko flashiras nazaj, ce ne bo zalaufal sam eno drugo graficno bos rabu!

Jst ::

pejt v registri, pa najd DEFAULT od vuduja pa tam napis
GrxClock
pol nastav recimo 190 in resetiraj

(men se zdi da je pod Local machine/system/display/001 ali nekaj podobnega (ne morm pogledat, ker nimam vec vuduja, zdej mam mxa, pa sm bil bolj zadovoljen z v3 2k ker je bil flashan na 3k in navit na 187)

Simko ::

nimam pojma zakaj ti javlja, da rabi 3dfx tools. Sam imam v3 3000 in zadeva dela brez problema (tisti OCker). Imam pa winME.

A je kdo flashal svojega v3 3000 na 3500? A se pridobi kaj bistvenega stem. Ne le par sličic....ker pol se mi ne splača.

LP

crusader ::

V bistvu, če flashas se samo frekvenca čipa navije.Zato je pomojem isto kot če naviješ z unim progijem

krucymucy ::

N ekje sem vidu, da je bols ce flashas - mislm da celo na forumu al pa med clanki.

Jest sm flashou, sam mi zdej TV-out ne dela (NTSC)
Se pa frekvenca s 166 navije na 183, zdej ga bom pa se mal friznu!

Pr Colin McRae- ju se je poznala razlika

Daedalus ::

Inštaliraj zadnjo verzijo TweakAll programčka, pa veselo navijaj:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Boky ::

krucymucy pozabil si omeniti da rabis ISA graficno kartico (danes je take ze tezko najti, razen ce se ti ne valja v kakem kotu ali prastari masini) !!!

EvilK|NG ::

Ej V.i.p flashiraj grafično na 3500 zagotavljam ti da se bo monitor še vedno prižgal in da na monitorju ne bo teme, s tem sem se že tolikokrat zafrkaval da mi verjemi, flashirali smo v3 2000 na 3 3500 in posledica je: črte na ekranu videl boš vse normalno samo ene črte tanke bodo lavfale vodoravno čez ekran lahko pa tudi da ti uspe to smo probali samo na enemu od 3dfx a voodoo, drgac mam pa jst flashiran moj voodoo 3 3000 od POWER COLOR kupljen v megahitu na 3 3500 pa dela brez napak, zato probaj flashirati ker boš lahko normalno nazaj 100%,če bo zafrkaval če pa ne pa obdrž ane !!!:D
Play your Cards Right !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121766 (1530) Arthur
»

overclockanje voodoo-ja 3

Oddelek: Navijanje
261249 (919) singular
»

Voodoo - VROČE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401755 (1458) Evil|One
»

Voodoo 3 2000@3500

Oddelek: Navijanje
251621 (1212) Administrator
»

3D MARK 99 Pro

Oddelek: Zvok in slika
71695 (1597) luni

Več podobnih tem