» »

Ideje za uro oz. ozadje le te

Ideje za uro oz. ozadje le te

motorc ::

Pozdravljeni!

Ker mi je zadnjic ura (stenska) za vedno crknila sem bil pac prisiljen v to, da si zrihtam drugo. In sem nasel nekje plasticno ogrodje stenske ure v katero se lahko da svoje ozadje (sepravi pod kazalce se lahko da poljubna slika okrogle oblike premera 26.5 cm).
Ker sem cist brez idej vas naprosam za kak dober motiv ali idejo. Vem da vas je velik k mate "feeling" za te stvari. Aja, stevilke niso nujne oz. je bolje ce jih sploh ni. Pa tut ce so me ne motijo. Kazalci so pa crni oz. beli - odvisno od slike.


lp

moj_nick ::

Pusti brez številčnice ;)

Lahko pa uporabiš staro foro: vzameš en cdrw (zaradi modre barve) in ga uporabiš kot številčnico.
110111001001010001010000

motorc ::

Ne, ne ... cd ni uporaben. Premajhen in predebel je. Ceprav ideja ni slaba.
Okrogel list papirja premera 26.5 cm pase not.

Opkow ::

Mala gramofonska plosca ne bi sla notri? :)

Tuki nimam nobene, da bi izmeril koliko je tocno velika.

motorc ::

Gramofonska plosca mi niti ni vsec.

Prej sem na netu iskal kako dobro sliko za ozadje pa je nazalost moja naj stran z slikami trenutno off-line.

Sicer sem neki v PSPju ustvarjal sam mi ni nic ratal tko kot sem hotu.

Avenger ::

Heh, pa probaj kakšen fraktal (nekje v ZT se mi zdi, sem enega postal)... da se nardit tud tazga, bl okroglega, ki bi se kr fajn prilegel za ozadje, samo je pa seveda treba imet kazalce v beli ali kaki drugi svetli barvi...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Vesoljc ::

namest številk dej črke...
ob zadnjem znaku je ura: A, F minut ter J sekund
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Azrael ::

> namest številk dej črke...

Pa še kazalci naj se vrtijo v obratno smer in bo ura nekaj hudo posebnega, samo ne vem kje bi dobil tak mehanizem... obstaja pa, ker sem že videl tako uro, s številkami na številčnici (Lovski dom Stol).

LP, Azrael

P.S. Ni treba upoštevati, ker pri opisani uri resnično zelo težko ugotoviš koliko je sploh ura, je bolj joke.
Nekoč je bil Slo-tech.

antonija ::

Namest kazalcev dej gor stevilcnico pa pred njo postavi fiksen kazalec. Sicer bo uporabno le za gleanje na uro (ne na minute), ampak se vseen kul zgleda.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

DoloresJane ::

Kakšno Dalijevo uro si že kdaj videl? Malo pogooglaj - morda ti bo všeč! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ura Festina

Oddelek: Loža
252516 (1691) kukky1994
»

Nakup moške zapestne ure do 500 EUR (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11539748 (20811) TheBlueOne
»

katera diver ročna ura? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15938179 (34231) GrimReaper
»

moška ročna ura - minimalistčni design (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023479 (18818) bluefish

Več podobnih tem