» »

Plextor 52/24/25A težave, speeet!

Plextor 52/24/25A težave, speeet!

mlakar ::

Pozdravljeni!

V že v temi Plextor 40/12/40 problem!! in ˝no seek complete˝ težave z pekačem smo razglabljali o težavah z Plextorji. Sedaj so mi ga zamenjali z novim Plextorjem 52/24/52A. Juhu sm si reku in si mislu da je mojih težav konec.

Ko zadevco namestim na moj komp zapečem prvi cd. Nastavil sm na 52X hitrost a ko je cd zapečen, mi je napisal da je PowerRec snemal z 16X hitrostjo. To sm naredu trikrat in vedno je z powerRecom pelek z 16x hitrostjo. Ko sm pa PowerRec izklopu, ker sm želel preizkusiti pravo hitrost pečke, pa je vedno javil napako in uničil cd.

Evo pol sm si istaliru Plextools in naredu en testek in prišlo je vn tole:



Tle se vidi da ne dokonča cd-ja ki se pečejo z hitrostjo nad 40X.

Kva je vzrok take okvare, kaj se da nardit, se kermu kj podobnga dogaja?

s.p.: sam ne mi govorit da nj kupm raj Teaca al pa Litel ona ker sm to že ugotovu:D >:D :D



LP

boštjan ::

nisi pa povedal na keri medij si peko.ko sem jaz testiral 40X plexija,sem tudi peko z powerrecom in če je bil kak nekvaliteten medij(smurtbuy,princo) mu je znižal hitrost,z verbatim,sony,tdk pa ni mel problemov, skoraj 100% sem,da maš medij problem in ne pekač problem

Hux ::

Moj plextor tudi to nonstop dela.

Dr_M ::

ma to so gnili mediji. moja yamaha tut uglavnem pece z 16x, ker so pac slabi mediji. ce izklopim oprimum writespeed control in pecem z 24x, usak tadrug cd ne dela. liteon dvd pekac jih recimo pr 24x se dobr zapece, pr 32x pa tut ne vec. uglavnem uporabljam slovenske ultra ali ksne ritek cdje, ampak jih ne bom vec.
ne splaca se poceni kupovat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OldSkul ::

Pri meni isto in imam isti pekač.
Problem so mediji in ne pekač.

mlakar ::

A pol uporabljate PowerRec možnost, isti seveda ki imate Plexa?

A pol če je dober cd mora tut z PowerRecom zapeči cd z polno hitrostjo?


LP

boštjan ::

mlakar,probaj s verbatim,traxdata,mmore ali celo z plextor CD-ji.tukaj bi moralo it do 52X.sicer pa kaj manjka če pečeš s 40X hitrostjo.Važnjo je da je cd pol berljiv pri tebi in pri drugih.

Hux ::

Se strinjam jaz ceprav mam 48x Plextorja reje pecem z 24x hitrostjo al pa izjemoma 32x. Za teh par sekund me ze nebo vzelo. Samo pecem bol redko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

mlakar ::

UUuu vredu hvala, problem rešen. Sam nism pa vedu da je tale Plextor tolk izberčn z mediji:| Katere uporabljate vi za peko z 52X hitrostjo, pa prosm ceno in kje se jih da dobit.

HVALA

lp

boštjan ::

mlakar,glej moj zadnji post

DSmidgy ::

Se ne splača pečt z 52x (ne pridobiš skoraj nič, dobiš slabši zapis). Kupi FujiFilm (48x ~ 52x) ali Plextor CDje (48x) in peči na 32x ali 40x.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plextor 48X in problem pri peki!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7987 (941) ERGY
»

Novi Plextor Premium noče peči najhitreje...

Oddelek: Pomoč in nasveti
161239 (1056) DickH
»

Večne težave z CDRW

Oddelek: Strojna oprema
5892 (764) Sami
»

Plextor writer 24/48/48 problem! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644631 (4140) Hux
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241514 (1305) Gejmer

Več podobnih tem