» »

Izdelava ohišja

Izdelava ohišja

tomaz255 ::

Odločil sem se, da bom probal naredit svoje ohišje. Uporabil bom verjetno les, pa ne vem kateri bi bil najbolj primeren. Pa kako naj naredim zadnjo stran za plato in vse luknje povezane z njo?
če je kdo že to delal naj mi prosim pomaga.

R@C@ ::

Pomoje da je za zadnjo stranico najboljše uporabiti balso, tako debelo, dobiš jo v kakšnem mladem tehniku, al pa kej podobnega, sam ni lih pocen kolkr se spomnim. Je pa mehka k žajfa!

ChiefThunder ::

Kva pa če bi mal skombiniru les pa pleh? Kva pa misliš uporabit; masiven les al iverko?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

crusader ::

TESKAn ima leseno kišto in sm v portorožu vidu da ma zadaj kr tisti del od standardnega ohišja in se tudi obnese.Sicer pa vpraši njega.

Rott-von-weiler ::

če bi jas delal lesenega bi vzel impregniran les da ti nebo ka se vžgalo pa ga pol pobarvo s tisto rumeno barvo nevem kak se ji že reče proti lesnim črvom pol pa ne vem beltop belton belles al kaj najbolj poceni dobiš barve v refuzi samo embalažo morš met sicer pa ga sploh ne rabiš ekstra delat kr v nočno omarco lukne zvrtaj pa že maš multipraktik big tower server :O
-------------------------------
piši kao što govoriš

msmiha ::

Jaz bi uporabi smrekov ali pa bukov les. Pol bi ga pa sam prelakiral
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Boeing ::

duck: balze ne priporočam za zadnjo stranico in sploh ne za ohišje... je sicer zelo imenitna, samo je potrebno imet ogromno izkušenj in znanja, da jo obdelaš tako kot hočeš... če že hočte met lahko, potem je taprava izbira 3mm aviošper al pa impregniran les... z obzirom na to, da je pa aviošper bistveno cenejši in bolj trpežen...
btw: kje je moj pelt ?!
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

HEKO ::

Balze ne!!!!!

Je premehka...se zvije, pa temperaturne razlike jo takoj zvojejo....samo tega ne...Odzadaj daj od kakega starega ohišja pleh...
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

TESKAn ::

Dej kar vezano plosco. Za odzadi se pa res najboli obnese kar del od navadnega ohisja...najlaze:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Rott-von-weiler ::

al pa vzemi bosanko če veš kaj je to zaena deska impregnirana je že tak in tak uporablja pa se pri betoniranju nadvozov recimo samo mislim da ena dolžine 2.5metra in širine 1meter stane okrog 7k:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

bostjan1s ::

Hm nekatere dele pa še vedno lahk pustiš ko bi jih blo po moje mal težje narest sploh ono zadnjo stran ko kartice not priviješ z vijaki, mora bit majceno bolj sigurno narejeno, da se ti ne razpade vse skup, sam trud trud....:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barva za zaščito lesa zunaj

Oddelek: Loža
3317900 (2220) darkolord
»

Imam leseno kisto!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352135 (1360) pozorhudmaček
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482892 (2012) segi
»

Kaj naj modificiran na ohišju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271346 (1144) R0K

Več podobnih tem